Skocz do zawartości

Marka Emling - dobra alternatywa?


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I prawie cztery dychy za przesyłkę.

Wysyłacie do Polski? Polska... a tak. Papura Nowa Gwinea, Arktyka i Polska, przesyłka za jedyne 99 ojro.

Normalnie przesyłka z Francji z ubezpieczeniem kosztuje ok. 25 EUR, więc niewiele mniej. Buty w cenie 250-350 EUR zazwyczaj kupują osoby, na których 10 EUR różnicy nie robi wielkiego wrażenia. Użytkownicy forów nie byli i nigdy nie będą benchmarkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale krew zalewa, że Polaków się traktuje w ten sposób. Do Niemiec za 15, do Polski za 38? Z Anglii wychodzi znacznie taniej.

Gordon & Bros. po info, które pojawiło się u nas na forum, miał podobno kilkanaście zwrotów w przeciągu pierwszego miesiąca, w związku z czym w ogóle zdecydował się do Polski nie wysyłać. Z dwojga złego wolę droższą przesyłkę niż brak możliwości zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale krew zalewa, że Polaków się traktuje w ten sposób. Do Niemiec za 15, do Polski za 38? Z Anglii wychodzi znacznie taniej.

Gordon & Bros. po info, które pojawiło się u nas na forum, miał podobno kilkanaście zwrotów w przeciągu pierwszego miesiąca, w związku z czym w ogóle zdecydował się do Polski nie wysyłać. Z dwojga złego wolę droższą przesyłkę niż brak możliwości zakupu.

OK. Zresztą podejrzewałem, że może chodzić o zwroty. Mimo wszystko sporo.

A tak do rzeczy - czy mógłbyś odnieść jakość tej serii Emlinga (City) do produktów znanych marek angielskich? Przeczytałem wczoraj cały wątek o Emlingu, ale w sumie nie wiem. Loake 1880? C&J Benchgrade? Coś pomiędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale krew zalewa, że Polaków się traktuje w ten sposób. Do Niemiec za 15, do Polski za 38? Z Anglii wychodzi znacznie taniej.

Gordon & Bros. po info, które pojawiło się u nas na forum, miał podobno kilkanaście zwrotów w przeciągu pierwszego miesiąca, w związku z czym w ogóle zdecydował się do Polski nie wysyłać. Z dwojga złego wolę droższą przesyłkę niż brak możliwości zakupu.

Ale Gordon & Bros wysyła chyba nadal do Polski i to do tego za darmo? Co prawda nie sfinalizowałem zamówienia (nie mam aktualnie środków), ale właśnie na próbę doszedłem praktycznie do końca procedury zakupowej i można było bez problemu wybrać Polskę z listy przy zerowych kosztach wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Gordon & Bros wysyła chyba nadal do Polski i to do tego za darmo? Co prawda nie sfinalizowałem zamówienia (nie mam aktualnie środków), ale właśnie na próbę doszedłem praktycznie do końca procedury zakupowej i można było bez problemu wybrać Polskę z listy przy zerowych kosztach wysyłki.

Miałem na myśli ich konto na eBay'u.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać kiedy któryś z zaufanych i uczciwych forumowiczów poprowadzi zakup grupowy.

Argument o 38 € za przesyłkę szybko zostałby obalony.

Na stronie moja karta pojawiła się opcja wpisania kodu promocyjnego. Ktoś coś wie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loding przesyła za 38€, realny koszt to zapewne 15€ (przy takiej liczbie paczek)

Salon Loding z Paryża wysyła za 20€

Dlaczego?:

1.Może chodzi o to żeby nie było takiej różnicy między sklepem internetowym a tym w W-wie (franczyzobiorca).

2.Wliczają sobie w cenę odsyłkę z Polski.

Zakładają że skoro Polak ma małe możliwości przymiarki (tylko w Warszawie) to pomyli się z rozmiarem i odeśle buty.

3.Ukryty zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem te czarne lotniki zamszowe. Pierwsze trzy godziny chodzenia. Obserwacje: faktycznie wąskie kopyto, w pierwszej chwili nawet to czułem, potem trochę się rozeszły. Niemniej skóra mięciutka i w gruncie rzeczy wygodne dla moich stóp, Podeszwa też wydaje się mocniejsza niż w bexlejach, do których mam porównanie. Na pewno szew w podeszwie jest węższy i chyba dratwa jest w nim głębiej ukryta - a więc chyba mniej narażona na szybkie starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem te czarne lotniki zamszowe.

Czy mógłbyś podać rozmiar i wymierzyć podeszwę od dołu (maksymalna długość i szerokość)? Sam chciałem kupić, ale nie ma mojego rozmiaru - ściślej mówiąc, chcą mi przysłać o pół rozmiaru mniejszy, więc pewnie nie wejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem dokładnie 41,5 i taki mi przysłali. Normalnie noszę 41 (takie mam buty z Bexleya) ale tutaj zasugerowałem się opinią o wąskich kopytach wyrażoną wyżej w tym wątku przez jednego z kolegów i stąd taki mój wybór. Leżą w sam raz. Co więcej, właśnie przyłożyłem podeszwy i Bexleye rozmiar 41 są pół cm dłuższe niż Emlingi rozmimar 41,5 :) zaraz wrzucę foto dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.