Skocz do zawartości

Marka Emling - dobra alternatywa?


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tylko i wylacznie kwestia zdjec. Dlatego wiekszosc brytyjskich marek fotografuje buty przede wszystkim z gory i pod pewnym katem od frontu. W rzucie z boku Consul od Church's ma calkowicie zaburzone proporcje, wersja S - przedluzona wyglada natomiast komicznie. W rzeczywistosci oba modele to absolutne klasyki.

Mam 1 pare butow Emling i pod wzgledem jakosci te buty zdecydowanie przewyzszaja to co moze zaoferowac jakikolwiek inny francuski dom obuwniczy z polki wyzszej sredniej (np. Heschung, Bowen, Septieme Largeur, Loding Ultimate, Najnizsza polka Weston i Aubercy itd..). Mialem dotad jedynie pewne zastrzezenia co do stosowanych skor, choc dobrych to jednak nieodpowiadajacych cenowo polce 250 + EUR. Uwazam zatem, że dobrym pomyslem było spozycjonowanie marki nieco wyzej pod wzgledem cenowym i zaoferowanie tym samym wyraznie lepszej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że mieszkam w niewłaściwym kraju, to wiem od dawna, ale chcę wreszcie do cholery jakieś przyzwoite buty. Od maja mi się ta sztuka nie udała, mimo wielu prób. Przyznam, że zagapiłem się przy Markowskim, a teraz nie ma tam nic dla mnie. Może oprócz jednych trzewików, ale te mogą się okazać w tym roku w ogóle niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję kapcie do koszyka. Klikam "złóż zamówienie", więc każe mi założyć konto. Podaję dane osobowe i billingowe, na liście krajów wskazując Poland. Dostaję komunikat: "country not delivered". Co robię źle?

W takich przypadkach zazwyczaj staram się złożyć zamówienie drogą mailową. Często się udaje :)

Proponuję podjąć próbę.

Powodzenia!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przed chwilą odebrałem przesyłkę z butami od Emling'a, czyli wysyłają do Polski bez problemów.

Na szybko zdjęcie telefonem.

Buty są bardzo dobrze wykonane (Goodyear), a skóra sprawia wrażenie wysokiej jakości.

Ich wykonanie porównałbym do Alfred Sargent Ramsey. W Emling brakuje tylko "zamkniętego" szycia z ukrytą dratwą.

Smaku dodaje delikatna patyna na czubku i pięcie.

post-1130-13658921540987_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te buty mam na celowniku, tylko (jeśłi dobrze pamietam) nie zdradziłeś, jak Tobie się udało przebić przez proces zamawiania (po wpisaniu Polska pojawiał się wszystskim komunikat ten kraj nie obsługujemy :) ). Czy jesteś w stanie podać, jak rozmiar tych butów (ja mam 43) ma się do identycznych z Ryłko, Wittchen, Gino Rossi, Massimo Dutti? Takie buty mam i dużo łatwiej będzie mi wybrać odpowiedni rozmiar. Dzięki :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jeden mówisz? Oby umiał obsługiwać kompa przy okazji, najwyżej chłopaki z E. mu wydrukują ;). A Kidler (z tego co pamiętam) zamówił bez problemu z www. Ciekawe :). Pewnie mój problem wynika z tego, że mieszkam w małym mieście. Po IP rozpoznali, że wiocha i takie skutki. Ech ta Warszawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do pytania o rozmiar. I gdybyś mógł napisać, ile policzyli za wysyłkę do Polski....

pzdr

hrabja

No właśnie...

np. Loding - 30Euro.

Kontakt mailowy w języku angielskim bez odpowiedzi.

Ponoć na francuskie też nie odpowiadają.

Loding nie ma żadnych przecen, a Emling widzę że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.