Skocz do zawartości

[Kruszewski] Spodnie jesień - zima '12 r.


Misza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cena raczej jest uzależniona rynkiem i ilością klientów u danego krawca. Miesiąc temu obdzwaniałem większość warszawskich krawców aby dowiedzieć się jak kształtują się u nich ceny igły za garnitur. Można by rzec, że forum ma bardzo duży wpływ na podnoszenie cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś była przymiarka, w tym ustalenie długości nogawek. Jutro odbiór. :D

Pierwsze wrażenie bardzo dobre! Naprawdę świetnie się czułem w spodniach zaczynających się trochę wyżej, niż poprzednie.

W tematach budzących wątpliwości... ;)

Bilonówki podczas pierwszych testów sprawdzają się świetnie.

Pierwsza z patką przeznaczona na komórkę (testowano z nokia e71) spełnia swoją funkcję tak, jak było to zaplanowane. Telefon mieści się bez problemów (w obu przypadkach wielkość kieszeni bilonówek została dokładnie ustalona z krawcem). Dzięki zakładkom (dwie, ale jestem przekonany, że jakby była jedna, to też byłoby ok) telefon jest niewidoczny. Bardzo łatwo się go wyjmuje, brak dyskomfortu podczas siadania, czy siedzenia. jestem bardzo zadowolony. Druga bilonówka (bez patki) z przeznaczeniem na karty kredytowe również spełnia swoją funkcję, co nie jest wielkim zaskoczeniem. :) Stąd moja sugestia, żebyście przy zamowieniach dokładnie się zastanowili na co chcielibyście wykorzystać taką kieszonkę i dokładnie zaplanowali jej wielkość.

Materiał od Zakiego prezentuje się bardzo dobrze.

Mieliśmy okazję porozmawiać chwilę z Mistrzem Kruszewskim. Kilka kwestii:

Krawiec podziela zdanie kilku forumowiczów z wczorajszej dyskusji w tym temacie odnośnie dzwonienia z pytaniem o cenę. Jest ZA ;).

Podobno po moim wpisie o spodniach zwiększyła się ilość zamówień z powołaniem się właśnie na ten temat. Przyznać się, kto szyje :!:;)

Pesymizm Mistrza odnośnie krawiectwa miarowego w Polsce nieustannie ten sam. "Jak wymrzemy, nie będziecie mieli gdzie szyć, nie ma uczniów, rynek się nie odrodzi". To luźny cytat.

Być może już jutro wrzucę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do krawca i warunki jakie zostały zaproponowane są do zaakceptowania ;)

Chciałbym się tylko zapytać czy szara flanela to dobry pomysł na zimowe spodnie oraz gdzie można ją dostać w Warszawie? Przeglądałem wątek dotyczący sklepów z materiałami, kilka z nich odwiedziłem tylko nie mieli tego co szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Material super,wszystko super ,ale z tylu leza fatalnie ,tak jak byly by za bardzo podciete..

Jeżeli chodzi o marszczenie materiału z tyłu spodni, widoczne na ujęciu z boku, to jest one spowodowane moim zdaniem opadnięciem materiału. To typowe dla spodni na pasek, a możliwe do uniknięcia przy spodniach na szelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne spodnie. Nie myślałeś o nogawce lekko szerszej?

Tylko głupio jak ta pętelka do paska tak wystaje. ;)

Szersza mówisz? Pasuje mi ta szerokość i na fotkach i "na żywo", ale być może jak się patrzy z boku, to wygląda to inaczej.

Druga uwaga: zgoda.

Material super,wszystko super ,ale z tylu leza fatalnie ,tak jak byly by za bardzo podciete..

Dzięki za opinię.

Sergiusz, Bartazz - thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.