Skocz do zawartości

Marka Charles Tyrwhitt


dsc

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś posiada real foto brown carlton oxford shoes od CT? (Chodzi o najprostszy model oxfordów w kolorze brązowym) Zastanawiam się jak wypada ten kolor w świetle dziennym.

http://www.ctshirts.co.uk/men%27s-shoes/men%27s-business-shoes/Brown-Carlton-Oxford-shoes?q=gbpdefault||ml111brn|||||||||||||

 

Czy ich kolor jest zbliżony do poniższych butów? Może po potraktowaniu ich odpowiednim kremem/pastą jest szansa, że będą tak wyglądać?

mainImage4_zps07f4fcf2.jpg

2014-03-27_219848_zps403639b1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie kilka dni temu przyszły do mnie Brown Carlton. Kolor to coś pomiędzy tym co na zdjęciu Ct a kolorem Tan., taki średni brąz. Zdjęcie może jutro uda mi się wkleić.

Nie jestem jakimś cholernym purystą językowym ale 'obecnie kilka dni temu przyszły'?
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum staramy się pisać po polsku, a to co napisał Bartek 00 było co najwyżej po polskiemu. Fakt zwracania uwagi jednemu z bardziej zasłużonych forumowiczów w pierwszej dobie pobytu tutaj pominę - dzisiaj Dzień Dziecka ;-)

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tak sformułowane zdanie. Miało być bez słowa "obecnie". Na swoje usprawiedliwienie mam to, że to była sobota wieczór ;).

 

Załączyłem zdjęcia, gdzie porównuje CT do Loake 1880 Ledbury. Obie pary są po tuningu pastami ( Loke potraktowany jeszcze tłuszczem), więc pierwotnie przyszły jaśniejsze niż na zdjęciach.

post-5251-0-30728200-1401618981_thumb.jp

post-5251-0-01583300-1401619042_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie reklamacji w CT - paczkę dostałem już tydzień temu. Nowe buty są lekko ciemniejsze i zdecydowanie bardziej ciasne, ale może tylko wydaje mi się. Niestety, zauważyłem, że w jednym z nich też może zacząć się gięcie od strony wewnętrznej , skóra jest tam lekko luźniejsza. Żeby było śmieszniej, tym razem na drugiej stopie, więc to nie kwestia budowy anatomicznej moich stóp. Dołączyli śmieszną notatkę - zważając na nowe buty i krzywo napyloną ciemną farbę na czubku (ostatni obrazek). Na szczęście z góry tego nie widać, a drobne kropki zeszły pod wpływem renowatora. 

94V9vmu.jpg

6lxdAel.jpg

WaI3qhU.jpg

nNxd9Tg.jpg

Ergo; nie mógłbym pracować w ich dziale QC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zakupiłem zamszowe czerwone buty CT. Buty sa super, natomiast mają uszkodzenia na łączeniu podeszwy z butem, co skłąnia mnie do wymiany, oraz jest jeszcze  jedna rzecz - wyczesałem je trochę, i na szczotce zostało bardzo dużo czerwonego osadu. Czy to normalne, że po jednym czesaniu aż tyle koloru schodzi z butów i zostahje na szczotce? Zastanawiam się co będzie po 20 uzyciach szczotki, czy coś w ogóle zostanie na bucie...

 

Czerwony widac na szczotce o wiele bardziej niż np granatowy, jednak jestem pewien, że po ok  pięciokrotnymm czesaniu Kazarów i trzykrotnym czesaniu Gordon & Bros a więc w sumie ok 8 razach,  na szczotce zostało o wiele mniej pozostałości niz po tym jednym użyciu szczotki na CT.

 

 

post-3261-0-80248700-1403684139_thumb.jp

post-3261-0-89914500-1403684153_thumb.jp

post-3261-0-84724200-1403684171_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.