Skocz do zawartości

Marka Charles Tyrwhitt


dsc

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, zawsze można odsprzedać.

Jeżeli trzymają rozmiarówkę z Loake to powinny pasować.

Jeszcze raz dzięki za podpowiedź.

 

P.S. Tak na marginesie dzięki forum zachorowałem na klasyczne buty. Teraz jak widzę na ulicy w jakich butach "koszmarkach" się chodzi to aż ciarki na plecach przechodzą ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Buty przyszły, ale w mojej skromnej ocenie te buty są z polerowanej skóry. Rozmiar jest w zasadzie ok dla kogoś kto ma stopę ok 28.5 cm.

 

http://www.ctshirts.co.uk/men%27s-shoes/men%27s-business-shoes/Black-Flemming-Oxford-shoes?q=gbpdefault||ml060blk|||||||||||||

 

Skóra jest sztywna i błyszcząca jak w tych podanych na stronie Loake. Zastanawiam się czy to nie jest ten sam but?

 

http://www.loake.co.uk/747.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze to napisać mimo iż nie dotyczy to butów,

Marka CT bije na głowę wszytko to co do tej pory uważałem za dobrą obsługe klienta.

Zrobiłem tam kilka zamowień; po jednym  miałem obiekcję do jakości paska i swetra.

Npaisałem mail na drugi dzień odostałem odpowiedź, firma wysłyłą nowe rzeczy bez konieczności przesyłania, tych co do którch miałem obiekcje.

Mimo iz zdaję sobie sprawę iż to nie wielka uprzejmość, tylko skalkulowane działanie (kosztem paska i swetra poszerzają rynek i "związują" klienta) to jednak miłe.

Jakość kosuzl CT - ok, reszta asortymentu przywoita "niska średnia lub średnia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprzedaje. Rozmiar jak pisałem wcześniej jest w zasadzie ok dla długości stopy ok. 28.5 cm . Ja zawsze mierzyłem prawą stopę a okazuje się, że lewa jest ciut większa i czuje lekki dyskomfort. Sądzę, że mógłbym je rozchodzić, ale pozostaje jeszcze kwestia tego że buty chciałem  z matowej skóry. W tych skóra się bardziej błyszczy i nadaje się na okazje bardziej formalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie,

 

Czy moglibyście mi podpowiedzieć jaki rozmiar Oxfordów na stopę o długości 270 mm i szerokości 100mm?

 

Pzdr

 

Zależy, w jakiej marce. W tańszych 8UK, w droższych raczej 8.5UK. Mam stopę podobną, chyba nieco węższą, noszę z reguły 8.5. No i jeszcze dochodzi kwestia podbicia - u mnie w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wesoło :)

Precyzując chodzi konkretnie o te buty:

http://www.ctshirts.co.uk/men's-shoes/men's-business-shoes/Black-Flemming-Oxford-shoes?q=gbpdefault||ml060blk|||||||||||||

 

Pytam trochę po czasie bo już zamówiłem 42,5 EUR (wg tabelki na stronie CT to 8,5 UK), ale były jakieś problemy z wysyłką i mają wysłać do mnie jeszcze raz. Korzystając z okazji zastanawiam się czy poprosić o zmianę rozmiaru na 42 EUR (wg tabelki 8 UK). Byłem przygotowany na ewentualną wymianę, ale ze względu na to, że realizacja zamówienia trwa już ponad miesiąc wolałbym tego uniknąć i z jak największym prawdopodobieństwem wstrzelić się we właściwy rozmiar.

 

Podbicie mam na pewno nieniskie, raczej w normie.

 

Dzięki serdecznie za dotychczasowe rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BldR,

koledzy proponowali 8UK. Zamówiłeś 8,5 na własną odpowiedzialność.

Ja mam stopę 275mm. Noszę 8UK Barkera i 8UK CT.

 

Jeśli masz stopę 270mm to wg mnie 8,5 będzie dla Ciebie za duże

 

paparazzo, zamawiałem przed propozycjami kolegów, dokładnie 13 kwietnia :)

Swoim postem upewniłeś mnie, że powinienem zmienić zamówienie na 42 EUR. Całe szczęście, że "dzięki" problemom z wysyłką ze strony CT mogę to zrobić bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem buty z CT, te w cenie £99. Miałem je na nogach kilkanaście razy, nigdy dwa dni pod rząd, zawsze sucho etc. Renowator + inne kosmetyki + prawidła od nowości. Najpierw przysłali zły rozmiar, po odsyłce i zwrocie kosztów przesyłki przysłali poprawny - na skórze widoczne zadrapania i jaśniejsze miejsca. Starałem się to zapastować. Butów już nie zwracałem po raz kolejny bo musiałem w czymś chodzić. Najgorsze jednak jest to, w jaki sposób but się rozchodził i w jaki sposób skóra się łamie na lewym bucie. Na przyszwie też skóra wyraźnie gorszej jakości, od nowości pomarszczona.

(Kolor na zdjęciach nieco ciemniejszy niż w rzeczywistości)

vkKicif.jpg

OBeeNEj.jpg

s6NGrgz.jpg

 

Nie mam wielkiego doświadczenia, to jedne z moich lepszych butów, niestety są rozczarowaniem. Może to śmieszne, ale w 5-letnich butach z Topman za £25 nie ma takich numerów, choć są znacznie mniej starannie wykonane i z gorszych materiałów. 

Wygląda na to, że warto kupować droższe Meerminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.