White Haven Opublikowano 28 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 28 Czerwca 2012 Ciekawe to chyba trochę nie do końca właściwe słowo Cytuj
pirat Opublikowano 28 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 28 Czerwca 2012 ciekawe spodnie i nie tylko.Jakieś skojarzenie z Pulp Fiction mnie naszło W zasadzie nie spodnie, a spodenki ale za to różowe i ze wzrokiem: http://www.unabashedlyprep.com/site/entry/sweat-equity/ Cytuj
The-Bigwig Opublikowano 16 Września 2012 Zgłoś Opublikowano 16 Września 2012 Tutaj zamieściłem opis jak zrobić spodnie critter pants: http://the-bigwig.blogspot.com/2012/09/ ... robic.html Może komuś się przyda Cytuj
The-Bigwig Opublikowano 20 Września 2012 Zgłoś Opublikowano 20 Września 2012 A oto zdjęcia "crittersów" kotwic - już na mnie. Jak ktoś zainteresowany to zapraszam! http://the-bigwig.blogspot.com/2012/09/ ... combo.html Cytuj
lowelas01 Opublikowano 20 Września 2012 Zgłoś Opublikowano 20 Września 2012 W najnowszej kolekcji vistulii dostępne są spodnie w kolorze buraczkowym http://sklep.vistula.pl/product-pol-2322251-Spodnie-PASSADENA-Vistula-RED.html Cytuj
Dr Kilroy Opublikowano 1 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 1 Października 2012 To chyba najlepszy temat na to zdjęcie. Zdecydowanie przyciągający uwagę, a na dodatek z kołnierzem szalowym! Pozdrawiam, Dr Cytuj
Styleman Opublikowano 1 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 1 Października 2012 Pdiżama na zimowe pidżama party -tylko takie zastosowanie tu widzę. Cytuj
Dr Kilroy Opublikowano 1 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 1 Października 2012 Pidżama to raczej nie jest - ja to widzę gdzieś w Szkocji. Pozdrawiam, Dr Cytuj
proceleusmatyk Opublikowano 1 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 1 Października 2012 E tam, w więzieniu szacunek gwarantowany Cytuj
Styleman Opublikowano 1 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 1 Października 2012 To kolejny przykład RL Purple Label FW 2012 -13 i to najwyższa marka RL Cytuj
Dr Kilroy Opublikowano 2 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 2 Października 2012 Nawet ciekawe, mnie się podoba. Pozdrawiam, Dr Cytuj
proceleusmatyk Opublikowano 2 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 2 Października 2012 Jak zwykle fashion ustępuje klasyce: Myślę, że jest to arcyciekawa propozycja na blezer! Cytuj
Dr Kilroy Opublikowano 2 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 2 Października 2012 Zależy, co chcemy osiągnąć - jak dla mnie zarówno przykład "klasyczny", jak i "modny" są w miarę dobre (a nawet poprawne; powiedzmy, wyłączając długość marynarki ), z tym, że ten pierwszy to faktycznie blezer, natomiast drugi bardziej przypomina smoking z lat 50. (do czego jednak nie są odpowiednie złote guziki). Pozdrawiam, Dr Cytuj
proceleusmatyk Opublikowano 2 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 2 Października 2012 Może w takim razie zorganizujemy głosowanie - który zestaw na tym forum uważany jest za bardziej schlebiający naszym gustom Cytuj
mbs Opublikowano 2 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 2 Października 2012 No ja z chęcią przygarnąłbym oba zestawy, ale chyba drugi bezpieczniejszy. Szalowa dwurzędówka w tym kolorze kojarzy mi się jednak za bardzo z bonżurką. Cytuj
pirat Opublikowano 3 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 3 Października 2012 http://thetrad.blogspot.com/2012/09/fit ... hibit.html via http://putthison.com/post/32670945381/o ... forum-user Cytuj
lodzermensch Opublikowano 3 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 3 Października 2012 idealny na paradę Cytuj
The-Bigwig Opublikowano 4 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2012 Jakie nadruki Waszym zdaniem na spodnie są "typowe" dla jesieni/zimy? Myślę nad reniferami, kaczkami, bażantami i innymi, wiejskimi przybytkami Cytuj
Styleman Opublikowano 4 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2012 Jakie nadruki Waszym zdaniem na spodnie są "typowe" dla jesieni/zimy? Myślę nad reniferami, kaczkami, bażantami i innymi, wiejskimi przybytkami Oczywiście na zimę płatki śniegu Cytuj
Koval Opublikowano 4 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2012 I koniecznie niedźwiadki Cytuj
proceleusmatyk Opublikowano 4 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2012 Ślady z kałuż. Proponowałbym animalia pozostawić tam, gdzie ich miejsce, czyli na krawacie lub poszetce. Cytuj
The-Bigwig Opublikowano 4 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2012 Ślady z kałuż. Proponowałbym animalia pozostawić tam, gdzie ich miejsce, czyli na krawacie lub poszetce. A logiczne wytłumaczenie tegoż? ślady z kałuż? Nieco tępe, ale niespodziewane. Cytuj
mosze Opublikowano 4 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2012 Wzory z mrówek, węży itp. niewielkich, "geometrycznych" stworzeń (z daleka widać zygzak, dopiero z bliska stworzonko) mogą być ok. Wzory z dużych zwierzaków wg mnie będą zalatywać tzw. wiochą. Cytuj
andrzej k. Opublikowano 4 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2012 a może liście ( klonu , dębu , kasztana ) ?- to wyraziste i łatwo rozpoznawalne motywy Cytuj
Bartek Opublikowano 4 Października 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2012 Ja widziałbym to mw. tak (w wersji flat front, niski stan, zwężające się nogawki + pleciony pasek): .....MayMayMayMayMay ....NovemberNovember ...SeptemberSeptember ...SeptemberSeptember ...September September ..September...September ..September...September .September.....September .September.....September .November.......November .November.......November .November.......November .November.......November ..November.....November ..November.....November ....October......October ....October......October Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.