Jump to content

Szukam inspiracji


gringokwasny
 Share

Recommended Posts

Witam. Proszę o pomoc, brakuje mi wyobraźni w znalezieniu czegoś zaskakującego na rocznice ślubu. Oczywiście zagraniczne wakacje są poza zasięgiem według obowiązujących obostrzeń. Myślałem o „dzień w spa” itp. ale wygląda na to, że większość miejsc godnych uwagi jest zabukowana w dogodnym terminie. Raczej doświadczenie niż prezent ale jestem otwarty na wszelkie sugestie. Dla ścisłości budżet do 1500 zł.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Akurat rocznica, którą niedawno świętowałem z żoną, w tym roku odpadło wiele możliwości spędzenia jej na aktywnościach wcześniej wspomnianych, spodziewamy się bowiem nowej księżniczki w rodzinie.  Tymczasem pytanie, czy jesteś obdarowującym mężem, czy robisz prezent dla zaprzyjaźnionej pary. Jeśli pierwsza opcja, nic nie będzie lepszym prezentem niż czas spędzony wspólnie, piętnastą rocznicę spędziliśmy razem w siodle, co prawda nie końskim (co też wydaje się być dobrym pomysłem), tylko rowerowym, zrobiliśmy sobie ponad 120 km wycieczkę do sąsiedniego Torunia, taki czelendż dla naszego związku, wspólne pokonywanie trudności na trasie,  wzajemne wsparcie i bardzo dużo pozytywnych emocji po spędzeniu tak aktywnie dnia razem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

Są też ludzie, którzy uczęszczają i do kościoła i do wyżej wymienionych.

 

Wtedy dla jednych będą grzesznikami, a dla drugich hipokrytami.

@jaskokoz wydaje mi się, że na BwB nikt nie ustala tego "poziomu". Niemniej jest coś takiego jak kontekst kulturowy, również w odniesieniu do tego Forum.

PS. Nie wszystko jest dla ludzi.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, pablocito napisał:

Mówisz o polskim kontekście kulturowym, w którym hipokryzją jest chodzenie do kościoła i klubów dla swingersów, a chodzenie do kościoła i regularne bijanie żony już nie?emoji1787.png

Próbując odpowiedzieć na to pytanie nie chcę poddawać testowi moderatorów tego Forum. To poniekąd też wyraz szacunku zarówno do zapisów Regulaminu jak i wspomnianego przeze mnie wczesniej kontekstu kulturowego tego Forum (nie, nie chodziło mi o polski kontekst kulturowy - jestem świadomy, że Forumowy jest mniej lub bardziej jego pochodną, ale nie jest z nim tożsamy).

 

Link to comment
Share on other sites

W dniu 29.06.2021 o 17:45, mosze napisał:

Panowie, proszę o zakońćzenie dyskusji. Jeśli ktoś ma coś do polecenia autorowi pytania, to proszę pisać.

Poleciłem stosując się literalnie do zalecenia moderatora i dostałem bana. Jak mogę cos polecić nie narażając się na kary?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.