Skocz do zawartości

Szukam inspiracji


gringokwasny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc, brakuje mi wyobraźni w znalezieniu czegoś zaskakującego na rocznice ślubu. Oczywiście zagraniczne wakacje są poza zasięgiem według obowiązujących obostrzeń. Myślałem o „dzień w spa” itp. ale wygląda na to, że większość miejsc godnych uwagi jest zabukowana w dogodnym terminie. Raczej doświadczenie niż prezent ale jestem otwarty na wszelkie sugestie. Dla ścisłości budżet do 1500 zł.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat rocznica, którą niedawno świętowałem z żoną, w tym roku odpadło wiele możliwości spędzenia jej na aktywnościach wcześniej wspomnianych, spodziewamy się bowiem nowej księżniczki w rodzinie.  Tymczasem pytanie, czy jesteś obdarowującym mężem, czy robisz prezent dla zaprzyjaźnionej pary. Jeśli pierwsza opcja, nic nie będzie lepszym prezentem niż czas spędzony wspólnie, piętnastą rocznicę spędziliśmy razem w siodle, co prawda nie końskim (co też wydaje się być dobrym pomysłem), tylko rowerowym, zrobiliśmy sobie ponad 120 km wycieczkę do sąsiedniego Torunia, taki czelendż dla naszego związku, wspólne pokonywanie trudności na trasie,  wzajemne wsparcie i bardzo dużo pozytywnych emocji po spędzeniu tak aktywnie dnia razem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

Są też ludzie, którzy uczęszczają i do kościoła i do wyżej wymienionych.

 

Wtedy dla jednych będą grzesznikami, a dla drugich hipokrytami.

@jaskokoz wydaje mi się, że na BwB nikt nie ustala tego "poziomu". Niemniej jest coś takiego jak kontekst kulturowy, również w odniesieniu do tego Forum.

PS. Nie wszystko jest dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, pablocito napisał:

Mówisz o polskim kontekście kulturowym, w którym hipokryzją jest chodzenie do kościoła i klubów dla swingersów, a chodzenie do kościoła i regularne bijanie żony już nie?emoji1787.png

Próbując odpowiedzieć na to pytanie nie chcę poddawać testowi moderatorów tego Forum. To poniekąd też wyraz szacunku zarówno do zapisów Regulaminu jak i wspomnianego przeze mnie wczesniej kontekstu kulturowego tego Forum (nie, nie chodziło mi o polski kontekst kulturowy - jestem świadomy, że Forumowy jest mniej lub bardziej jego pochodną, ale nie jest z nim tożsamy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.