Skocz do zawartości

roter6

Użytkownik
  • Postów

    313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    24

Treść opublikowana przez roter6

  1. Kolejnego dnia Świąt sprezzatura się wkrada;) M.Ceran, Shibumi Firenze (poszetka), Poszetka (koszula) i EoE.
  2. roter6

    Jakie buty mam dziś na sobie

    @alabuz 960G Testa de Moro. Polecam:)
  3. roter6

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Yanko. Lubię je do jeansów nosić.
  4. @pmichal SuSu, ściśle mówiąc, to ma w centrum trzy sklepy. Główny, na przeciwko niego MTM oraz SuStudio dla pań - całkiem fajny. Inne de Bijenkorf Amsterdam - dom handlowy z raczej upmarketowymi rzeczami Zwartjes van 1883 - można pomacać spory wybór Crockett&Jones i nie tylko PAUW - Loro Piana, Jacob Cohen, Drake’s
  5. roter6

    Zapachy

    Tak w temacie tanich perfum drobny tip Zwracajcie uwagę na dynamiczne ustawianie cen. Dla przykładu iperfumy organiczne wyszukanie na ich stronie: https://www.iperfumy.pl/dior/dior-homme2014-perfumy-dla-mczyzn/ z porównywarki cen te same iperfumy: https://www.iperfumy.pl/dior/dior-homme2014-perfumy-dla-mczyzn/p-487359/?utm_medium=srovnavac&utm_source=ceneo&utm_content=CHDHPFM_APAR10 503,50 vs 471 zł. A to i tak tylko marne 30 zł. Nawet ponad 100 da się trafić;) EDIT: Tak wiem, że gdzie indziej jest jeszcze taniej:) Akurat miałem "pod ręką" ten przykład.
  6. Albo możesz mieć coś takiego - Berwick: Pod względem izolacji termicznej najlepsze. Szczególnie dzięki podeszwie. Rzadko chodzę bo musi być bardzo zimno + są jakie widać;) Tzn. całkiem je lubię, ale dosyć specyficzne. W ciepłym pomieszczeniu nie do wytrzymania - konieczne buty na zmianę do biura.
  7. roter6

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Löf & Tung. Pierwsze wyjście.
  8. roter6

    Löf & Tung

    @michau z Yanko mam trzewiki na Y960G. Pod względem tęgości podobne mam odczucia.
  9. roter6

    Löf & Tung

    Korzystając z BF skusiłem się na czarne monki. Zadowolony jestem:) Jakość wykonania bez zarzutu. Wszystko równiutko, bez zacięć, nadmiaru kleju, itp. Skóra bardzo dobrej jakości. Z ciekawostek: nazwiska założycieli są podzielone na podeszwach. Prawy but ma Löf, a lewy Tung. Kontakt ze sklepem super. Pochodzę trochę to powiem jak się w nich czuję, ale na start jest dobrze:) To ten model: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/lof-tung/products/lof-tung-harrison
  10. roter6

    Black Friday

    Skoaktiebolaget: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/black-friday Ich Löf&Tung przecenione o 25% (nie wszystkie). Plus mają inne marki jak np. Carlos Santos.
  11. Zawsze chciałem mieć pin collar, ale albo koszula była słaba albo żal mi było pieniędzy na coś co rzadko będę zakładał. Teraz nadarzyła się okazja - całkiem fajna w Bytomiu z 50% rabatem. Garnitur SuSu, krawat E.Berg.
  12. roter6

    Löf & Tung

    @De Lasalle jak oceniasz ich jakość? Tak się składa, że jakiś już czas przymierzam się do kupienia u nich zamszowych oxfordów: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/oxfords/products/lof-tung-oxenham-tobacco-suede
  13. To jest jedna z moich ulubionych marynarek:) Tak, one generalnie są ciut krótkie. Dla mnie na granicy akceptowalności. Materiał genialny, bardzo wygodna. M.Ceran często jest na warszawskich targach. Można pomierzyć.
  14. M.Ceran, Poszetka (krawat), SuSu (poszetka)
  15. SuSu, Zack Roman, Shibumi Firenze.
  16. roter6

    Suit Supply

    @Jakbog bosmanek nie mierzyłem. Patrzyłem na płaszcze, np. te: https://eu.suitsupply.com/en/coats/navy-overcoat/J626.html?cgid=Coats, https://eu.suitsupply.com/en/coats/navy-overcoat/J461.html?cgid=Coats. Do 300 EUR są moim zdaniem całkiem fajne. Żona mierzyła z kolei kamelowy płaszcz w SuiStudio za ok 2000 zł i nie był naszym zdaniem wart tej ceny. Tak już generalnie pisząc to poza marynarkami/garniturami mają fajne koszule, niektóre kamizelki i płaszcze. Dzianiny mnie nie powalają. Spodnie za drogie. Ciekawe sprawa u mnie z ich butami. Zawsze byłem na nie, ale te: https://eu.suitsupply.com/en/shoes/dark-brown-oxford/FW1605.html?cgid=Shoes na żywo wyglądały bardzo fajnie. I ich nie kupiłem bo jednak tyle pieniędzy za buty SuSu...
  17. roter6

    Suit Supply

    @Anachronis ciężko coś sensownego będzie mi tu napisać. W barkach praktycznie każda linia była ok w moim rozmiarze. W związku z czym nie mierzyłem innych niż 50. Spalla camicia, taliowanie, rodzaj tkaniny, delikatne różnice w długości - to były główne różnice w ich liniach. Mowa oczywiście o marynarce. Ze spodniami był problem. W tym kupionym dam do delikatnego zwężenia w udach.
  18. roter6

    Suit Supply

    @Anachronis Tak się składa, że parę dni temu byłem w Amsterdamie i pomierzyłem wszystko "co się rusza". Mój rozmiar to 50 i praktycznie każdy garnitur, na nich się skupiałem, leżał mniej więcej ok. Co do materiałów to moim zdaniem te bazowe modele (Napoli) są dosyć nudne i "płaskie". Poprawne, ale brakuje im czegoś fajnego. Na pewno Lazio jest bardziej taliowane od Napoli i to czuć. Z tego samego powodu odrzuciłem Siennę choć tu materiały są bardzo fajne i oryginalnie zamierzałem z tej linii kupić garnitur. W końcu wybrałem Havanę za 379 Eur. Z kolei jakoś nie czułem chęci wskoczyć do linii Jort w ich cenach;) Ja, na Twoim miejscu, dorzuciłbym te parędziesiąt Eur do wyższej linii. Chyba, że taliowanie jest problemem.
  19. Czy laptop nie ulega zarysowaniom podczas noszenia go w pokrowcu? Chodzi mi o wewnętrzną stronę drewna.
  20. roter6

    Humor

    Ja też znam fajne zdjęcia wykorzystujące taki motyw miniaturowych figurek;) https://www.designboom.com/art/the-nude-body-as-a-landscape-for-miniature-scenes-by-allan-teger/
  21. roter6

    Jakie buty mam dziś na sobie

    @Krzysiek_W dzięki:) Jednak to nie Benevento. To są sztruksy Polo Ralph Lauren kupione za bodajże 179 zł w TK Maxx:) Bardzo zadowolony jestem z nich.
  22. roter6

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Nocny Yanek;)
  23. Ja mam długość 27,5 i szerokość poniżej 11 cm. W Loake 9F spokojnie chodzę - kopyto Capital. Ostatnio mierzyłem nowe Medway: https://www.loake.co.uk/medway.html i też 9F było ok. Mamy Yanko 960G i może ciut szersze mogłyby być, ale nie czuję dyskomfortu przy chodzeniu. Z podbiciem nie miewam problemów.
  24. Jak co roku z jesienią nachodzi mnie ochota na trzewiki i zamszowe. Trzewików na razie mi wystarczy, więc zgłaszam samolubnie zamsz;) Pasują mi Wasze 77006, ale też szukam czegoś w jaśniejszej skórze. Coś jak ta tutaj: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/oxfords/products/lof-tung-oxenham-tobacco-suede Zamszowe monki też bym widział:)
  25. @arsen Dzięki za odpowiedź. Na mnie 915 było za wąskie niestety.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.