-
Postów
313 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
24
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez roter6
-
Kolejnego dnia Świąt sprezzatura się wkrada;) M.Ceran, Shibumi Firenze (poszetka), Poszetka (koszula) i EoE.
-
@alabuz 960G Testa de Moro. Polecam:)
-
-
[ Amsterdam ] - jakie ciekawe adresy polecacie?
roter6 odpowiedział(a) na damiance temat w Przewodnik miejski
@pmichal SuSu, ściśle mówiąc, to ma w centrum trzy sklepy. Główny, na przeciwko niego MTM oraz SuStudio dla pań - całkiem fajny. Inne de Bijenkorf Amsterdam - dom handlowy z raczej upmarketowymi rzeczami Zwartjes van 1883 - można pomacać spory wybór Crockett&Jones i nie tylko PAUW - Loro Piana, Jacob Cohen, Drake’s -
Tak w temacie tanich perfum drobny tip Zwracajcie uwagę na dynamiczne ustawianie cen. Dla przykładu iperfumy organiczne wyszukanie na ich stronie: https://www.iperfumy.pl/dior/dior-homme2014-perfumy-dla-mczyzn/ z porównywarki cen te same iperfumy: https://www.iperfumy.pl/dior/dior-homme2014-perfumy-dla-mczyzn/p-487359/?utm_medium=srovnavac&utm_source=ceneo&utm_content=CHDHPFM_APAR10 503,50 vs 471 zł. A to i tak tylko marne 30 zł. Nawet ponad 100 da się trafić;) EDIT: Tak wiem, że gdzie indziej jest jeszcze taniej:) Akurat miałem "pod ręką" ten przykład.
-
Albo możesz mieć coś takiego - Berwick: Pod względem izolacji termicznej najlepsze. Szczególnie dzięki podeszwie. Rzadko chodzę bo musi być bardzo zimno + są jakie widać;) Tzn. całkiem je lubię, ale dosyć specyficzne. W ciepłym pomieszczeniu nie do wytrzymania - konieczne buty na zmianę do biura.
-
-
@michau z Yanko mam trzewiki na Y960G. Pod względem tęgości podobne mam odczucia.
-
Korzystając z BF skusiłem się na czarne monki. Zadowolony jestem:) Jakość wykonania bez zarzutu. Wszystko równiutko, bez zacięć, nadmiaru kleju, itp. Skóra bardzo dobrej jakości. Z ciekawostek: nazwiska założycieli są podzielone na podeszwach. Prawy but ma Löf, a lewy Tung. Kontakt ze sklepem super. Pochodzę trochę to powiem jak się w nich czuję, ale na start jest dobrze:) To ten model: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/lof-tung/products/lof-tung-harrison
-
Skoaktiebolaget: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/black-friday Ich Löf&Tung przecenione o 25% (nie wszystkie). Plus mają inne marki jak np. Carlos Santos.
-
Zawsze chciałem mieć pin collar, ale albo koszula była słaba albo żal mi było pieniędzy na coś co rzadko będę zakładał. Teraz nadarzyła się okazja - całkiem fajna w Bytomiu z 50% rabatem. Garnitur SuSu, krawat E.Berg.
-
@De Lasalle jak oceniasz ich jakość? Tak się składa, że jakiś już czas przymierzam się do kupienia u nich zamszowych oxfordów: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/oxfords/products/lof-tung-oxenham-tobacco-suede
-
To jest jedna z moich ulubionych marynarek:) Tak, one generalnie są ciut krótkie. Dla mnie na granicy akceptowalności. Materiał genialny, bardzo wygodna. M.Ceran często jest na warszawskich targach. Można pomierzyć.
-
-
-
@Jakbog bosmanek nie mierzyłem. Patrzyłem na płaszcze, np. te: https://eu.suitsupply.com/en/coats/navy-overcoat/J626.html?cgid=Coats, https://eu.suitsupply.com/en/coats/navy-overcoat/J461.html?cgid=Coats. Do 300 EUR są moim zdaniem całkiem fajne. Żona mierzyła z kolei kamelowy płaszcz w SuiStudio za ok 2000 zł i nie był naszym zdaniem wart tej ceny. Tak już generalnie pisząc to poza marynarkami/garniturami mają fajne koszule, niektóre kamizelki i płaszcze. Dzianiny mnie nie powalają. Spodnie za drogie. Ciekawe sprawa u mnie z ich butami. Zawsze byłem na nie, ale te: https://eu.suitsupply.com/en/shoes/dark-brown-oxford/FW1605.html?cgid=Shoes na żywo wyglądały bardzo fajnie. I ich nie kupiłem bo jednak tyle pieniędzy za buty SuSu...
-
@Anachronis ciężko coś sensownego będzie mi tu napisać. W barkach praktycznie każda linia była ok w moim rozmiarze. W związku z czym nie mierzyłem innych niż 50. Spalla camicia, taliowanie, rodzaj tkaniny, delikatne różnice w długości - to były główne różnice w ich liniach. Mowa oczywiście o marynarce. Ze spodniami był problem. W tym kupionym dam do delikatnego zwężenia w udach.
-
@Anachronis Tak się składa, że parę dni temu byłem w Amsterdamie i pomierzyłem wszystko "co się rusza". Mój rozmiar to 50 i praktycznie każdy garnitur, na nich się skupiałem, leżał mniej więcej ok. Co do materiałów to moim zdaniem te bazowe modele (Napoli) są dosyć nudne i "płaskie". Poprawne, ale brakuje im czegoś fajnego. Na pewno Lazio jest bardziej taliowane od Napoli i to czuć. Z tego samego powodu odrzuciłem Siennę choć tu materiały są bardzo fajne i oryginalnie zamierzałem z tej linii kupić garnitur. W końcu wybrałem Havanę za 379 Eur. Z kolei jakoś nie czułem chęci wskoczyć do linii Jort w ich cenach;) Ja, na Twoim miejscu, dorzuciłbym te parędziesiąt Eur do wyższej linii. Chyba, że taliowanie jest problemem.
-
Aktówki szyte z drewna i skóry
roter6 odpowiedział(a) na piotr_gc temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Czy laptop nie ulega zarysowaniom podczas noszenia go w pokrowcu? Chodzi mi o wewnętrzną stronę drewna. -
Ja też znam fajne zdjęcia wykorzystujące taki motyw miniaturowych figurek;) https://www.designboom.com/art/the-nude-body-as-a-landscape-for-miniature-scenes-by-allan-teger/
-
@Krzysiek_W dzięki:) Jednak to nie Benevento. To są sztruksy Polo Ralph Lauren kupione za bodajże 179 zł w TK Maxx:) Bardzo zadowolony jestem z nich.
-
-
Ja mam długość 27,5 i szerokość poniżej 11 cm. W Loake 9F spokojnie chodzę - kopyto Capital. Ostatnio mierzyłem nowe Medway: https://www.loake.co.uk/medway.html i też 9F było ok. Mamy Yanko 960G i może ciut szersze mogłyby być, ale nie czuję dyskomfortu przy chodzeniu. Z podbiciem nie miewam problemów.
- 209 odpowiedzi
-
- goodyear welted
- shoes
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak co roku z jesienią nachodzi mnie ochota na trzewiki i zamszowe. Trzewików na razie mi wystarczy, więc zgłaszam samolubnie zamsz;) Pasują mi Wasze 77006, ale też szukam czegoś w jaśniejszej skórze. Coś jak ta tutaj: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/oxfords/products/lof-tung-oxenham-tobacco-suede Zamszowe monki też bym widział:)
- 209 odpowiedzi
-
- goodyear welted
- shoes
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@arsen Dzięki za odpowiedź. Na mnie 915 było za wąskie niestety.
- 209 odpowiedzi
-
- goodyear welted
- shoes
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
