-
Postów
313 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
24
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez roter6
-
@saphir.pl Gratulacje! Jak się mają te kopyta pod względem tęgości do TLB/Yanko? Albo do Loake? A konkretnie to o te pytam: https://patine.pl/brogues-suede-brown-77006.html
- 209 odpowiedzi
-
- goodyear welted
- shoes
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@artski Schmiere jest mocne to fakt:) Też lubię niebieskiego Reuzela, aczkolwiek ostatnio przerzuciłem się na delikatniejszy krem Pomp & Co. -> https://www.pomp.ie/collections/all/products/the-hair-cream-4oz-regular. Zapach mi bardzo odpowiada. U mnie się sprawdza, ale mam raczej krótszą niż dłuższą fryzurę. Pomady też mają, ale nie testowałem.
-
Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie
roter6 odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
@saphir.pl Rozważcie takie nazwy kat.: Rozmiar (po co słowo dostępne?), Skóra, Kopyto, Podeszwa. W skórach kolory brązowy, czarny, niebieski, zielony, bordowy. Ewentualnie beżowy? Myślę, że można dodać zamsz, skóra licowa. I tak user może wybrać kilka naraz. Albo dodatkowy filtr: zamsz, licowa, aksamit? Tylko nie wiem czy to nie jest przerost formy nad treścią. Sugerowałbym też zamiast kolorowych belek dać nazwę koloru i w kwadracie/prostokącie próbkę koloru.- 1 225 odpowiedzi
-
- buty patynowane
- goodyear welted
- (i 8 więcej)
-
-
Garnitury, marynarki - cena, styl, jakość
roter6 odpowiedział(a) na BadaBing temat w Męska elegancja
@Servetch dokładnie tak jest. Zastanawiam się nad garniturem i płacąc z konta Eur jestem ponad 100 zł do przodu. -
Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie
roter6 odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
@saphir.pl To ja dodam jeszcze pytanie o wybór koloru skóry w butach. Musi być ich aż tyle? Ile macie odcieni brązu tam;)? Zawsze mi się podobało w SuSu, że właśnie można po prostu wybrać niebieski w wyszukiwarce, a nie jak w polskich markach modowych zastanawiać się między niebieskim, jasnym granatowym, a nasyconym rozgwieżdżonym nocnym niebem;) Dla mnie od odcieni brązu cenniejsza byłaby możliwość zaznaczenia butów zamszowych.- 1 225 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- buty patynowane
- goodyear welted
- (i 8 więcej)
-
Jesień się zbliża to na pocieszenie testuję poszetkę ze słonecznej Italii:) M.Ceran, SuSu, Poszetka, Shibumi Podbiłem zieleń by choć trochę oddać kolor krawata.
-
@Castorp to model Medway?
-
Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie
roter6 odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
@saphir.pl to co koledzy wyżej napisali. Dodatkowo zwróćcie uwagę na mobile - pewnie sporo ruchu macie z komórek jak wszyscy w tych czasach. Przy niektórych sekcjach oczy bolą jak się patrzy bo jest za dużo elementów lub nieczytelne teksty. W szczególności sekcja z wyborem stylu butów i Pielęgnacja. Mi osobiście nie pasuje rozmycie tła i kadrowania dwóch głównych zdjęć. Np. ucięta głowa modela na desktop vs widoczna na mobile. Przesadne rozmycie brązowe po lewej. Wiem z czego to wynika, ale może jednak inne zdjęcia? Na pewno na stockach są jakieś z pasującą rozdzielczością. Żeby nie było tylko negatywnie to generalnie mi się podoba. Kolorystyka dla mnie na duży plus. Font też fajny. Dobre zdjęcia butów.- 1 225 odpowiedzi
-
- buty patynowane
- goodyear welted
- (i 8 więcej)
-
@torgul W Poszetka.com mają Crownhill Shoes, np. te: https://www.poszetka.com/product-pol-3957-Crownhill-The-New-Turin.html
-
-
@adamW Zerknąłem na komentarze na blogu i tam @mr.vintage się wypowiedział w tym temacie: "74 cm przy rozmiarze 48. Tabela nie została zaktualizowana, już zwróciłem uwagę obsłudze sklepu www."
-
@werter Moim przypadkiem się nie kieruj bo ja sam jestem zdziwiony, że w ogóle mierzyłem rozmiar 48:) Tak, poprzednie kolekcje były jak z młodszego brata przy moim wzroście.
-
Z opuszczonymi rękami widać dokładnie gdzie się kończy marynarka. Różnica na tym egzemplarzu w stosunku do letnich jest wyraźna. Mierzyłem i tę nową i letnią.
-
No właśnie. Ta była wyraźnie dłuższa od letnich i sięgała mi praktycznie do końca pośladków/rozporka. Co jest przyznaję dziwne na ten rozmiar, dlatego piszę w kategoriach ciekawostki:) W 50 rękawy były wyraźnie za długie. W talii 48 też lepiej, ale już trochę przyciasno.
-
@mosze Nie zgodzę się. Mierzyłeś je? Może coś im nie pykło w szwalni bo zdecydowanie na długość była lepsza niż letnie kolekcje.
-
Dzisiaj mierzyłem z ciekawości model Edynburg - zielona w kratę. Całkiem fajna choć jednak się nie zdecydowałem:) Co ciekawe zwykle mój rozmiar to 50, a tutaj lepszy 48. Mam 186cm i długość jak dla mnie na granicy akceptowalności.
-
@saphir.pl Czy planujecie mieć jakieś zamszowe TLB w stałej ofercie? Czy tylko na zamówienie?
- 348 odpowiedzi
-
- patine.shoes
- patinelover
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Krawat, krawaty, poszetki, dodatki - cena \ styl \ jakość
roter6 odpowiedział(a) na Mateusz3M temat w Męska elegancja
@Żorż Ponimirski to bardziej wygląda jak pomieszczenie krawca niż sklep;) Cen nie było zresztą wystawionych, ale na pewno z poszetek mieli pełen asortyment bo wszystkie obejrzałem. Oni gdy kupowałem swoją poszetkę zrobili de facto zamówienie przez swój system do obsługi sklepu bo wydrukowane potwierdzenie dostałem takie jak z koszyka internetowego. Także prawie na pewno ceny wyprzedażowe stacjonarnie w sklepie obowiązują. -
Krawat, krawaty, poszetki, dodatki - cena \ styl \ jakość
roter6 odpowiedział(a) na Mateusz3M temat w Męska elegancja
Shibumi Firenze - sklep odwiedziłem podczas wakacji. Sam sklep szału nie robi - w zasadzie to jest wynajmowane biuro w kamienicy. Poszetka wygląda o wiele lepiej:) Skusiłem się na tę poszetkę: https://shibumi-firenze.com/pocket-squares/1823/ukiyo-e-silk-pocket-square-nagare-handrolled-40-x-40cm. Z zakupu jestem bardzo zadowolny. Na plus jakość wykonania i rozmiar. Lubię tradycyjne japońskie obrazy, więc wybór był prosty. W dodatku ten projekt daje dużo opcji kolorystycznych w zależności od złożenia. Wrzucam zbliżenia. Całość widoczna na stronie sklepu. Polecam:) -
Ja nie widzę by się jakoś specjalnie mocno gniotła.
-
@Krzysiek_W Tej konkretnie nie mam, ale mam giro inglese od jeszcze wtedy Szarmanta:https://www.szarmant.pl/idealne-koszule-lato. Mega fajna tkanina na lato:)
-
Nie wszystkie są słabe. Ta, a widziałem ją też na żywo, https://www.massimodutti.com/pl/kobieta/koszule-i-bluzki/dzianinowa-koszula-o-kroju-slim-fit-c1745878p8071085.html?colorId=250 jest całkiem przyjemna. Swoją drogą nie kupiłem:) Ta też spoko: https://www.massimodutti.com/pl/koszula-w-stylu-bottonato-o-kroju-slim-fit-c0p8087543.html?colorId=401 Kołnierzyk na żywo lepiej niż na tym modelu. Reasumując całkiem niezły sobotni casual dla mnie. W cenach wyprzedażowych oczywiście.
-
