Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Tusk kładzie też PAD wiązaniem krawata, choć bez łezki.
  2. ,,, a tym bardziej nie zakładamy zegarka, który przypomina z daleka koraliki. Chyba, że robimy reklamę jak Bond. Tak więc Roetzel schował swój czasomierz pod mankiet, ... ale mu niestety wyszedł.
  3. Mam też kandydata od SP do źródeł obuwniczej brzydoty.
  4. Ale to tak jak by czytać pisanego z pasją bloga o samochodach prowadzonego przez bmw. Czytałbym z przyjemnością jak i czytam Milera.
  5. Drugie skrzypce i altówka są na tym samym.
  6. Roetzelowi też?
  7. Nie potrzebne. Ustawię buty w formie orkiestry symfonicznej.
  8. To mój początek.
  9. W długie zimowe wieczory zamiast telewizora kwartet Shoepassionata: - pierwsze skrzypce - 543 - drugie skrzypce - 561 - altówka - 551 - violonczela - 632 Zamiast alkoholu burgol.
  10. Franciszek z wosku też w casualu?
  11. Nie jestem pewien, ale w przypadku towaru o obniżonej cenie może być inaczej. Wymiany i reklamacje z powodu wad nieujawnionych tak, ale możliwość zwrotu bez podania przyczyny chyba tylko w e-sklepach. A kto kupuje w Bytomiu po cenie regularnej?
  12. Nie tylko szata zdobi Suitsupply
  13. Brzydota subtelnej natury:
  14. Trochę alternatywy do SuSu i CT: Marynarka: Flanela (Vitale Barberis...) - Hackett London Koszula: Pinpoint Oxford - Gant Spodnie: Hiltl Krawat: Poszetka Poszetka: Hackett London
  15. Dziękuję za sprecyzowanie. Kwestia wyczucia to właśnie goździk i nie mocowany jako korsarz.
  16. Myślę, że goździk w wyjątkowych sytuacjach może być:
  17. Jeżeli przyjmiemy, że smoking jest ubiorem bardzo formalnym na okazje wieczorowe, to kwestia kwiatka w butonierce wymaga dość dużego wyczucia. Chyba, że na premierę "Rosenkavalier" w operze będziemy wyglądać tak: (Czy ten ślub jest wieczorem?)
  18. Bardzo lubię bloga Szymona i jego dość elokwentne wpisy. Do tego dochodzi, że ma sylwetkę zbliżoną do mojej, więc pomimo różnicy wieku mogłem się nim trochę zainspirować. Ale jak ma to wyglądać? Raz w miesiącu wpis dla sponsorów a raz miesiącu wpis niezależny?
  19. @Hot Dog, jak to zrobisz tak cool jak na tych zdjęciach to się ze wszystkim zgodzę.
  20. W moim sąsiedzctwie na południe od Monachium jest Munich International School. Czesne jest tak drogie, że już tych nastolatków nie stać na dżinsy. Standardem są chinosy i reszta od PRL. Wielu z nich mogłoby się tutaj pokazać. No ale oni ten styl znają od rodziców a nie z blogów.
  21. @Skalpel, daleko mi do niego. To tylko fryzura, albo to co z niej zostało
  22. W końcu koszula to bielizna, to może faktycznie nie ma wychodzić.
  23. Ostatni komentarz mojego ubioru (marynarka, koszula, krawat): Aleś ty dzisiaj elegancki ... tylko ci rękawy koszuli widać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.