Skocz do zawartości

musa19

Użytkownik
  • Postów

    950
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    38

Treść opublikowana przez musa19

  1. To zwiększcie limit albo przestańcie zamieszczać zdjęcia fajnych butów i zestawów @Krzysiek_W, to bardzo niesprawiedliwe, szczególnie jeżeli nie zaglądało się na forum przez parę dni, a tu tylu Kolegów zasłużyło na lajka
  2. Dzięki @lubo69, ale problem właśnie w tym, że ja nie mogę się zrewanżować
  3. Nie dawałem dzisiaj jeszcze nikomu żadnych punktów reputacji a kiedy próbuję to zrobić otrzymuję informację zwrotną, że wykorzystałem swój dzienny limit?
  4. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

  5. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

  6. Biorąc pod uwagę, że zdają się bić na głowę Richmondy od Cheaneya (na które choruję od czasu, kiedy udało mi się je obejrzeć na żywo), to nie mogę oderwać od tych Vassów oczu
  7. @Tanatos70, patrzę na te zdjęcia i, nie obraź się, nie interesuje mnie na nich praktycznie nic od mankietu spodni w górę
  8. Powiem, że w ogóle mi to nie przeszkadza
  9. musa19

    Dżinsy

    Uściślę wobec tego moją wcześniejszą wypowiedź - ja nie lubię dżinsu... nosić. Klasowo, broń Boże, nie jest mi obcy Nosiłem i nosić będę, ale jednak nie przepadam za tym materiałem i zawsze bardziej podoba mi się na kimś niż na mnie.
  10. musa19

    Dżinsy

    @lubo69, tak jak nie lubię dżinsu (no weź mnie zabij), tak strasznie lubię, w jaki sposób o nim piszesz Pozdrawiam.
  11. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Walonki...
  12. A zdjęcie robione telefonem z klapką, wygląda tak:
  13. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Miniaturki
  14. @mrkaramba, myślę, że to nie chodzi o kopyto, ale o to, co dokładnie napisał @waski - te buty są po prostu koszmarnie uszyte i tyle... na dzień dobry:)
  15. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Twierdzi, że się przy tym relaksuje więc nie mogę pozbawiać go tej przyjemności
  16. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Zdjęcie co prawda ze środy, ale dzisiaj na nogach te same walonki. Co prawda miałem nie zamieszczać, żeby oszczędzić teściowi wstydu z powodu skandalicznego stanu trawnika, ale co tam...
  17. @Koriolan, nie podałeś przedziału cenowego więc ja podeślę to: http://www.crockettandjones.com/product/grasmere-tan
  18. Wiecie Panowie może, do którego z kopyt z linii podstawowej zbliżone jest 363?
  19. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Ja tam nie jestem podeszwowym fanatykiem, guma mnie nie mierzi Pytałem bardziej w kontekście tego, że C&J nie robi tego modelu na skórzanej podeszwie w tęgości E (swoją drogą dziwna polityka) a ciekawi mnie na ile "pocieniowane" jest to kopyto w tęgości C?
  20. musa19

    Producenci butów: Vass

    Panowie, proszę o pomoc. Alfred Sargent na 724 i 1966, C&J 341 w rozmiarze 7,5 - rozumiem, że Vass 41,5?
  21. musa19

    Klubowe pogawędki

    Solidnie z kotem na tę reputacje zapracowaliście
  22. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    @Whitesnake, swoje Radstock masz na gumie czy skórze?
  23. musa19

    Marka Loake

    Skarpety z wełny merynosów mogą (choć nie muszą) załatwić sprawę.:)
  24. Rewelacyjnie uformowane rondo kapelusza. Ja za Chiny ludowe nie mogę swoich tak wyprofilować.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.