Skocz do zawartości

musa19

Użytkownik
  • Postów

    950
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    38

Treść opublikowana przez musa19

  1. Ja też się nie dziwię, bo miałem podobnie dopóki nie założyłem na nogi . Zresztą jak już jesteśmy przy kopycie 348 to wydaje mi się, że zupełnie inaczej wyglądają na nim Tetbury (o Milton to już nawet nie wspominam) - smuklej - niż np. Drummond czy Westbourne - bardziej masywnie.
  2. @KenMiliard, naprawdę masz takie wrażenie po założeniu C&J na nogę?
  3. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Po co kupiłem te buty na zawsze pozostanie dla mnie zagadką
  4. Nie no, oczywiście. To na pewno też
  5. musa19

    Skrzypienie butów

    Ja mam jedną parę butów, które skrzypią i nic się nie da z tym zrobić. No ewentualnie można sunąć po gruncie jak liść po tafli jeziora
  6. musa19

    Suit Supply

    A trzeba było tyle ćwiczyć?
  7. Jest cały wątek poświęcony "garderobie ślubnej" a nie, że Panie też zarejestrowane na forum
  8. Myślę, że porada @Jamjest jest bardzo sensowna. Pochodź w tych butach przez kilka godzin i wtedy oceń, czy na pewno nie potrzebują "rozchodzenia".
  9. Buty czarne. I koniecznie buty a nie wyrób butopodobny.
  10. musa19

    Suit Supply

    8 cm to jest jeden rozmiar?
  11. Pewnie dlatego, że większość zdjęć zrobiona w drodze z/do pracy a nie na tradycyjne wiadro wódki z kolegami
  12. musa19

    Suit Supply

    Anniversary Update w akcji?
  13. @kurtka, casual jak wiemy może być mniej lub bardziej smart - akurat @Zajac Poziomka wybrał ten "mądrzejszy"
  14. Ulica Smoleńsk 27.
  15. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Najważniejszy to chyba ten, że jednak zdecydowana większość ciągle je jeszcze nosi
  16. W sumie to okazuje się, że mam go praktycznie codziennie na ręce
  17. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    @Krzysiek_W, nie wierzę, ktoś Ci klamry ukradł
  18. Wzrostu mam około 173 cm i nie ma szans, żeby było więcej (choć jakiś szalony kojot na komisji wojskowej wpisał mi kiedyś 177 cm) choć ciekawą przypadłością mojej anatomii jest to, że mam bardzo małą głowę więc czasami kiedy stoję obok kogoś wyższego o parę centymetrów to barki mam na tej samej wysokości, co on. Garnitur rozmiar 26, marynarka nie była skracana (w sumie to w ogóle nie miała żadnych poprawek) ale osobiście wołałbym, żeby była trochę dłuższa.
  19. Na pewno byłoby miło, ale i tak przyznasz, że jest całkiem sympatycznie
  20. Jeżeli nosisz 7 albo 12 UK to podpowiem Ci, gdzie za takie pieniądze kupić czarne AS Moore
  21. 2499 - 900 (za voucher) = 1599. Wszystko się zgadza.
  22. Tak, robiłem manszety. Ale oprócz tego ta tkanina "żyje" - posiedzisz parę godzin za biurkiem, spodnie o parę centymetrów krótsze, pochodzisz kilka następnych, spodnie się "wydłużają"
  23. musa19

    Mango

    Albo zwrot na warunkach sklepu albo reklamacja na podstawie ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Zwroty, z tego, co czytam na ich stronie, są na adres: c/o MANGO RETURNSSHOPRUNBACK PLul. Księcia Ziemowita 5303-885 WarszawaPolska
  24. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    @Krzysiek_W, już po ŚDM U mnie tymczasem...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.