Skocz do zawartości

musa19

Użytkownik
  • Postów

    950
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    38

Treść opublikowana przez musa19

  1. musa19

    Suit Supply

    Nie, tego nie rób
  2. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Ilekroć widzę te Edwardy powoduje mną zazdrość
  3. musa19

    Suit Supply

    Żabie oczko się nie liczy a pozostałe dwa cenowo zbliżają się niebezpiecznie do kosztów szycia na miarę. Zresztą ja mogę się jedynie domyślać, wie tylko @radko Pozdrawiam.
  4. musa19

    Suit Supply

    Podejrzewam, że, tu cytat: koniecznie w kolorze jasno szarym
  5. musa19

    Suit Supply

    Jeżeli na własny, to ta biletówka trochę zgrzyta w tym modelu. Co do dopasowania, to osobiście sugerowałbym raczej samodzielne korzystanie z tabel niźli ichniejszego doradcy. Niestety "media" donoszą, że rozmiarówka z tego sezonu nie zawsze w praktyce zgadza się z teorią.
  6. Znaczy, co? Plan jest taki, żeby dobrego Astona przerobić na blachę na konserwy?
  7. Można.
  8. Jako użytkownik nie mogę się zgodzić (spodnie faktycznie wyszły na zdjęciu jakieś szerokie w biodrach i udach), ale dziękuję za uwagę.:)
  9. Wiem, jak kochacie doskonałą jakość moich zdjęć
  10. Wielokrotnie polecano tutaj Studio Zaczkiewicz.
  11. Czyli jednym słowem, warto je mieć
  12. To i tak coś. Pewnie znajdą się i tacy, którzy pomyślą, że Whitesnake napisał o rzemieślnikach z ulicy Glogera
  13. Rewelacyjne @fanie. Mnie cały czas chodzą po głowie te w tym kolorze robionym dla AFPoS.
  14. Nie ma najmniejszego problemu z wymianą obuwia na inny rozmiar, oczywiście jeżeli jest dostępny. Trzeba tylko pamiętać, że buty odsyłamy na własny koszt. Osobiście w kwestii obsługi klienta nie mam do tego sklepu najmniejszych nawet zastrzeżeń.
  15. I Buckingham, i Heston to, moim zdaniem, bardzo ładne, zgrabne buty. Kopyto Claridge to chyba nasmuklejsze kopyto Loake (proszę mnie poprawić jeżeli się mylę). Model Buckingham widziałem kilka razy w sieci w cenie poniżej 900 złotych i w takim wypadku uważam, że to bardzo dobry zakup. Nie mniej jednak moim faworytem jeżeli chodzi o taki rodzaj buta to model Hunt od AS:) Pozdrawiam.
  16. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Zazdroszczę Wężu;) U mnie dzisiaj każual frajdej
  17. @up, zdecydowanie mój klimat. Świetny garnitur.
  18. @TDab, czyli jednak nie moje - zamawiałem inne
  19. Płaciłem w euro (bo po atrakcyjniejszej cenie w funtach nie chcieli mi sprzedać), to przynajmniej jestem jeden złoty czterdzieści pięć groszy do przodu po zwrocie pieniędzy na konto
  20. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Tak.
  21. Niech się dobrze noszą ale mam nadzieję, że nie "moje";)
  22. Stwierdzam, że choć Cheaney robi świetne buty, to są bandą amatorów jeżeli chodzi o sprzedaż internetową. Wraz ze znajomymi zamówiliśmy na obecnej wyprzedaży łącznie cztery pary butów (w środę), dzisiaj każdy z nas dostał wiadomość, że buty są niestety niedostępne.
  23. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

  24. Nie ma co narzekać na bogactwo nadmiaru... albo nadmiar bogactwa;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.