Skocz do zawartości

musa19

Użytkownik
  • Postów

    950
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    38

Treść opublikowana przez musa19

  1. TRL są w porządku. W tej cenie to chyba nawet bardziej niż w porządku
  2. Myślę, że to nie będą moje ostatnie AS Pozdrawiam i dziękuję za udane zakupy
  3. Buty odebrałem wczoraj i jestem z nich bardzo zadowolony. Świetne kopyto, bardzo ładny kolor i dobra skóra. Z uwagi na fakt, że jestem, jak to nazwał mnie kiedyś @xkoziol, detalistą do paru rzeczy mógłbym się przyczepić (tylko po co?), ale z drugiej strony mam pełną świadomość, że wiele marek obuwniczych GYW sprzedałoby te buty jako w pełni wartościowe i miałyby... rację Jednocześnie chciałbym podziękować za pomoc w podjęciu, jak się okazuje, trafnej decyzji co do rozmiaru zamówionych AS Drake zarówno fanowi_dobrego_buta jak i eye_lipowi. Buty na kopycie 1966 są równie wygodne co Yanko 915 w tym samym rozmiarze, a w podbiciu nawet lepsze (przyszwa schodzi się niemal idealnie od początku). Pozdrawiam.
  4. Sprawdziłem, kto zacz ten Malfoy i faktycznie, coś w tym jest Choć mam nadzieję, że nie przypomina go także z charakteru.
  5. To chyba w końcu kupię portfel
  6. musa19

    Marka Crownhill Shoes

    W sumie Don Kichot też był Hiszpanem
  7. Jakieś mam ostatnio dziwne skojarzenia, ale Pan Paryżanin kojarzy mi się na tym zdjęciu z szefem kasyna w indiańskim rezerwacie
  8. @waski Popieram powyższe. Jeśli chodzi o ważne spotkania, to taka koszula była też często widywana na salach rozpraw w sprawach przeciwko rodzinom mafijnym w USA w latach 80 i 90 ubiegłego stulecia Ale żeby nie było, parę razy widziałem taką koszulę na balach charytatywnych
  9. musa19

    Marka Crownhill Shoes

    Raczej Crownhill powinien zasugerować odpowiedni kolor kremu, tym bardziej, że sami też sprzedają kosmetyki Saphir. Choć z drugiej strony uzyskanie od nich jakiś miarodajnych informacji może być trudne
  10. Robota świetna, ale z chęcią zobaczyłbym zdjęcie tych butów w użyciu w towarzystwie ubrania
  11. Bata to akurat nie polska marka
  12. Powiem szczerze, że ja słyszałem coś dokładnie odwrotnego. Rozumiem, że kołnierz na szpilkę, z uwagi na to, że stosunkowo rzadko widywany, a jeżeli już to najczęściej w dobrze przemyślanych stylizacjach, może uchodzić za bardzo elegancki, być może szczególnie wyrafinowany, etc. Natomiast powiem szczerze, że nigdy osobiście nie spotkałem podczas stricte formalnej uroczystości kogoś w takim kołnierzu - ani w kraju, ani zagranicą. Pozdrawiam.
  13. E, nie - 0,7 l starcza na krótko, butelka renomatu posłuży dłużej (no chyba, że ktoś faktycznie ma zamiar to pić)
  14. To samo miałem właśnie napisać Ale na fedorę w sam raz.
  15. Czy mogę wiedzieć, który to model oraz jakie ma wymiary ronda i korony? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  16. Dziękuję za odpowiedź. One się jakoś znacząco różnią od modelu Percey?
  17. Wesołych Możesz Beny zdradzić, co to za model oprawek? Pozdrawiam.
  18. Buty też fajne, widziałem w dedykowanym wątku. No dobra, zegarek też super
  19. Fajny sweter Pozdrawiam.
  20. Osobiście też wolę brązy od czerni, ale z formalnego punktu widzenia, czarne buty "pasują" do wszystkiego Pomijam tu kwestie mody, estetyki, dopasowania, etc.
  21. Chciałbym się dowiedzieć, jakie, w kontekście klasycznej, męskiej elegancji są te mityczne ograniczenia zastosowań czarnego obuwia? Pozdrawiam.
  22. musa19

    Mała renowacja

    Panie Rafale (szewc24.pl), mógłbym prosić o odpowiedź na PW? Pozdrawiam.
  23. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Chodzi właśnie o pracę skóry. Wolę, kiedy buty łamią się w poprzek a nie "po skosach" - taka fanaberia Pozdrawiam. PS. Same buty bardzo wygodne (aż się zdziwiłem, bo czytałem parę razy, że na początku mogą być trudne) - pierwsze wyjście zaraz po mierzeniu 5 godzin na nogach, drugie prawie 10 plus kilka delikatnych przebieżek za dzieciakiem, który z uporem godnym lepszej sprawy koniecznie chciał wpaść do miejscowego zbiornika wodnego .
  24. musa19

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Jakieś Yanko, o ile dobrze pamiętam 435 chyba (nie mogę teraz sprawdzić, bo mam zablokowaną stronę Patine ). Możliwe, że kopyto niezbyt szczęśliwie dobrane ale ja jestem raczej z tych osób, które swojego kopytowego Świętego Graala jeszcze nie znalazły. Natomiast dużą zagadką jest dla mnie fakt, że w ten nieodpowiadający mi sposób łamią się jak na razie tylko buty hiszpańskie, z angielskimi czy włoskimi nie mam tego problemu Taka zagadka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.