-
Postów
950 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
38
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez musa19
-
Też od dawna o takich myślę, tylko nie w koninie Ale i tak listę życzeń otwiera old english. Dziękuję. Wygląd, wyglądem ale muszę je pochwalić za niesamowitą wygodę. Nie mam butów bespokowych ale podejrzewam, że to może być bardzo zbliżony komfort użytkowania.
-
Absolutnie nie czuję się urażony. Wręcz przeciwnie, chciałbym kiedyś ubierać się tak dobrze, jak mojej świętej pamięci dziadek
-
Ja się odchudzam - słodycze tylko raz w tygodniu więc czekolada zostanie pożarta w sobotę Dziękuję. Z tym połączeniem to właśnie o to chodziło - chciałem, żeby żona zauważyła jakąś różnicę w porównaniu do par, które już posiadam Ale i tak bezcenny był jej komentarz, kiedy stwierdziła, że buty ładne ale miejsce styku obcasa z cholewką jakieś takie krzywe
-
Mógł się bardziej przyłożyć do wycinania dziurek ale Hunem i tak go nie nazwę
-
-
Doczłapała i moja para. Z krzesła co prawda nie spadłem, ale z Vassem się na pewno polubimy. Nie wiem, czy napis Atylla wewnątrz butów jest oznaczeniem modelu w ichniejszej nomenklaturze czy może imieniem rzemieślnika odpowiedzialnego za produkcję, ale z całą pewnością nie chodzi o wodza Hunów Buty są na kopycie F. Wziąłem ten sam rozmiar, co w butach AS na kopytach 1966 i 724. Od tych dwóch kopyto jest obszerniejsze w palcach oraz "nad palcami" (chodzi mi o wysokość). Wydaje mi się, że podbicie jest zauważalnie wyższe w dolnej części i trochę wyższe na samej górze. W każdym razie but jest niesamowicie wygodny, co jest także na pewno zasługą rewelacyjnie jak dla mnie wyprofilowanej kuli pięty (o czym pisał już @Whitesnake). O ile w AS Drake czy Moore czasami mam wrażenie, że pięta siedzi płycej niż w innych butach o tyle w Vassach jest idealnie - głęboko, stabilnie a jednocześnie bardzo komfortowo (w sumie nie to, żeby w AS nie było komfortu, bo to najchętniej w sumie zakładane do tej pory przeze mnie buty, ale w Vassach jest jeszcze lepiej). Mnie się linie krzywizn tych butów podobają i już! Podeszwę wziąłem podwójną skórzaną cieniowaną do pojedynczej. Jest ciężko, a w zasadzie powiedziałbym, że solidnie, tym bardziej, że obcas faktycznie jest w tych butach wysoki. Mnie się taki układ podoba, buty nie sprawiają, moim zdaniem, wrażenia zbyt ciężkich, o jakiejś źle rozumianej masywności w ogóle nie może być mowy. Zdzieram czubki, kopię we wszystko co wystaje ponad wysokość chodnika więc zażyczyłem sobie żabki. Miała być też co prawda tzw. "jaskółka", ale skoro nie ma, to płakać nie będę. PS. W pudełku znalazłem czekoladę Lindta - bardziej posądzam o to, że wsadził ją tam, Grzegorza a nie Rezso, ale kto wie?
-
Bugatti widzę dojechało... no to ja czekam na swoją wołgę
-
@Zajac Poziomka, powiedz proszę, że te buty się tak błyszczą po wyjęciu z pudełka
-
@Hush, rzadko mi się chukka podobają ale te prezentują się ładnie.
-
Dziękuję. Model to Herring Tiverton.
-
Staliście obok siebie czy to jakiś fotomontaż - wydawało mi się, że masz Beny stopę dwa razy taką jak Zając?
-
Ale mnie Zając oszukałeś, nie spojrzałem na dane po lewej i byłem święcie przekonany, że to zdjęcie Benego Ale żeby nie było, że offtopic, to ja dzisiaj takie gumofilce:
-
A dlaczego nie? Moim zdaniem właśnie te buty, z wymienionych, jako podstawowe nadają się najlepiej - są, jak dla mnie, najwygodniejsze z nich, najlepiej się prezentują i "starzeją". Dodatkowo, między innymi dzięki Kolegom z forum, można je kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
-
Jeżeli chodzi o obuwie to zauważalny jest jeszcze trend w kierunku AS, C&J i Vass
-
Ciężko mi się odnieść, bo na moim komputerze Twoja wiadomość wygląda jak cztery prostokąty Jednakowoż, moim zdaniem, buty są za długie a i tak nie daje to przyzwoitego dopasowania w podbiciu. Oczywiście nie mam żadnego problemu z tak zwanym "rozwarciem przyszwy", szczególnie w cudzych butach ale jeżeli zadałeś pytanie na forum publicznym, to otrzymasz jedynie nasze subiektywne opinie na wywołany temat
-
Taaaa, a pod koszulą pewnie Kolega nosi to: http://polish.yyw.com/barnalola/Necklaces-Pendants/Baphomet-Necklace-Chain-Satanic-Goat-Head-Pendant-Pentagram-Occult-LaVey-Sigil_866772/
-
@Profumo, odeślij, to zdecydowanie nie jest Twoje kopyto.
-
Piorę koszule w prążki z innymi koszulami w prążki (o różnych kolorach), kolorowymi koszulami gładkimi albo koszulami białymi i nigdy biały nie przestał być biały z tego powodu - piorę najczęściej w temperaturze 30, góra 40 stopni.
-
Berwick robi połówki więc można spróbować jeszcze tak.
-
Trzy wyjścia powiadasz? Jeżeli każde z nich było pieszą pielgrzymką z Kielc na Jasną Górę to buty się bronią
-
Pierwsze, co mi przyszło na myśl, kiedy zobaczyłem ten temat
- 17 odpowiedzi
-
Spróbuję ale czasami ciężko się powstrzymać
