-
Postów
190 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Kamil_D
-
Bo mam świadomość, że w końcu się skończą, a do tej pory żaden z rzekomych bliźniaczo podobnych zapachów nie ma w sobie tego, co ma Gucci Pour Homme. Całe szczęście, że nadal istnieje Dior Homme i Homme Intense, przynajmniej to potrafi mnie pocieszyć
-
Niestety, Gucci postawiło na bylejakość, a Envy, wraz z obiema wersjami Pour Homme było jednymi z najpiękniejszych zapachów, jakie dane było mi poznać. Obecnie mam jeszcze resztki PH II i 30 ml PH i boję się ich używać...
-
I jakich perfum nasz forumowy specjalista używa?
-
A jakże inaczej zinterpretować fana zgnilizny, który zaczyna testować Kourosa?
-
Istnieją wkładki poprawiające komfort noszenia butów, które są o rozmiar czy też pół rozmiaru za duże?
-
Podobno okulary powinno dobierać się pod kątem kształtu twarzy. Czy są jakieś zalecenia dla osób, których kształt twarzy można określić jako kształt serca? Wayfarery jednak mi nie odpowiadają - mam duże czoło, a one dodatkowo to jeszcze podkreślają.
-
Ciężko dobrać tęgość tak, aby but był zarówno komfortowy, a przy okazji przyszwa się schodziła. Z dwojga złego, w moim osobistym odczuciu, lepiej postawić na komfort niż miło wyglądający dodatek.
-
Nie ty jeden tak robisz Ja preferuję włożenie chusteczki higienicznej - bardziej praktyczne, przy okazji mniej wypycha a za to usztywnia.
-
Kouros nie jest zgniły. Szybciej określiłbym tak Davidoff Zino, ale zbyt bardzo go cenię, aby tak podle go nazwać. Co nie zmienia faktu, że kwiatowa woń czasami zalatuje słodyczą rozkładających się roślin. Kouros jest mocarny! Świeży, ostry, ale dopóki nie przesadzi się z aplikacją całkiem przyjemny.
-
To krój super slim fit... Udam się do jakiegoś obeznanego krawca i zobaczymy, czy coś da się zrobić.
-
-
-
Jeśli odstraszają Cię ceny renowatorów, to poszukaj gdzieniegdzie ofert z wyprzedaży. Ja nabyłem renowator Tarrago za 13 zł. I nie opłaca się brać bezbarwnego - jestem zdumiony efektem na moich granatowych zamszakach - wyglądają lepiej, niż nowe.
- 129 odpowiedzi
-
- pielęgnacja
- buty
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, Mam zamiar skrócić rękawy marynarki, ale, czy biorąc pod uwagę mój chudy nadgarstek, powinienem jednocześnie je zwęzić?
-
To oczywiste, jadąc na ryby zakładamy spodnie moro, tak, aby zakamuflować nasz niecny podstęp przed niczego nieświadomymi rybkami.
-
Ale Pan łowisz, czy tylko pozory stwarzasz? Przy okazji, widziałbym w tym zestawie szare, wełniane spodnie. Ten granat jak z nosa wyjął i gryzie się z resztą.
-
Zwyczajnie spodnie są dostosowane pod użytkownika - na chudych nogach tego faceta prezentują się tak, jak powinny. Oczywiste, że ktoś masywniejszy automatycznie zaopatrzy się w szersze spodnie.Co nie zmienia faktu, że spodnie dobrane pod tego, kto je nosi, to nie tylko długość nogawki, ale też krój. I tak jak worki i rurki to przegięcie, tak dopasowane - ta nazwa mówi sama za siebie. Mi tam zawsze szerokie kojarzyły się z mentalnością "zostawmy luzu, może jeszcze urosnę / przytyję".
-
Jak to jest z szerokością nogawek? Mam ten problem, że 17,5 cm w garniturze nadal "nieco lata", bo mam bardzo chude kości, i pomimo rozbudowanych ud i łydek, nad kostką mam obwód nogi 22 cm, bo w końcu tam niczego do "rozbudowania" nie ma - genetyka i tyle. Obawiam się, czy przy jeszcze większym zwężeniu nogawek, nie będzie wyglądało to źle, cała jedna nogawka spodni jak marchewka, szeroka u góry (udo 65 cm) i potem bardzo wąska u dołu.
-
Zainteresuj się jednak boat shoes. Sam sobie takie sprawiłem - granatowy nubuk i góra, brązowa licówka. Niezwykle wygodne, lekkie, w dodatku nie wyglądają na takie, które miałyby się rozlecieć po jednym, albo nawet niecałym sezonie.
-
Współczuję.
-
Świetna rada, sam kieruje się podobną, dzięki niej od miesięcy nic sobie nie kupiłem a do sieciówek chodzę tylko po to, aby popsioczyć jaki to chłam i tandetę sprzedają.
-
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, zacznę prać w poszewce i wymienię proszek na płyn. Aczkolwiek mam kolejne pytanie - jak prasować kurtkę pikowaną, wykonaną z poliamidu? Prasuję na programie dla nylonu, na sucho, mam wrażenie, że praktycznie wcale się nie rozprasowuje, a tylko tworzę kolejne zagniecenia...
-
Panie Tadeuszu! Proszę zająć się ogrodnictwem, sezon właśnie się zaczyna, a w tematach poruszanych na BwB najwyraźniej niewiele ciekawego ma Pan do powiedzenia. Możliwe, że wirowanie... Spróbuję prać je w jakiejś poszewce. Najwyraźniej też proszek do wymiany, mimo, że wydawałoby się - dobra firma - a większość ubrań po praniu jest sztywna.
-
Świetny węzeł, aczkolwiek bardziej by pasował do mniej formalnych zestawów. Nie zastanawiałeś się nad kupnem granatowego garnituru?
-
Jak pierzecie skarpetki? Każda para, bez względu na skład, strasznie szybko się mechaci i blaknie, nawet przy trzydziestu stopniach.
