-
Postów
190 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Kamil_D
- Poprzednia
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- Dalej
-
Strona 7 z 8
-
A pastę bezpośrednio na suchą szmatkę? Najpierw nanieść na nosek pastę czy wodę?
-
Rozumiem, że nanosisz krople wody bezpośrednio na skórę?
-
Też tak podejrzewałem, skoro nie ma tłuszczu, to pewno woda. A wody używam dużo, jak ten oto Jegomość: http://www.valmour.com/fichesConseil/videos.php?media=video_journal_internaute_apprenez-le-glacage-du-cuir&TB_iframe=true&width=570&height=480 To jak na razie jedyny sposób, który zapewnił mi faktycznie lustrzany połysk.
-
A to Ci niespodzianka. W tej samej cenie widziałem nieco ładniejsze buty w innym sklepie, ale w Prima Moda polubiłem zakupione ze względu na... jakość i miękkość skóry, a także niesamowitą wygodę, jakiej doświadczyłem od razu po ich założeniu. A jako, żem praktyczny, a buty mają być na studniówkę, to niewiele myśląc, kupiłem je. Te w Witchennie, cóż, trochę szkoda, bo są o wiele ładniejsze, ale szukałem czarnych wiedenek, jedynie Nord miał coś do zaoferowania, lecz na przebrzydłej, topornej podeszwie.
-
http://primamoda.com.pl/produkt/102/1/15/7039/Business/4W-45282-LEATHERBLACK.html Witam, czy te buty to komedia czy dramat? Po trzecim dniu objeżdżania rodzimych sklepów obuwniczych nie znalazłem nic lepszego, a były potrzebne na teraz zaraz. Liczę na słowa wsparcia
-
Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie - jeśli marynarka nie posiada butonierki to muszę zapomnieć o kwiecie? Niestety, krawcowa nie chciała podjąć się "zrobienia" butonierki, a miałem spore zakusy, aby na studniówkę mieć czerwonego goździka.
-
Spodnie z wąskimi nogawkami powinny mieć manszety?
-
Witam po raz kolejny, Jestem po polerce moich brązowych trzewików - idealne lustro, coś wspaniałego. Niestety, dalej nie mogę uporać się z czarnymi oxfordami. To z pewnością przez skórę - jest miękka, mniej gładka, ma większe pory. Da radę zrobić z tego lustro? Jakieś wskazówki? EDIT: W porządku, lustro osiągnięte, ale pojawił się kolejny problem - miejscowe zmatowienia, na dobrą sprawę, przy polerowaniu w tych miejscach zaczyna odchodzić pasta. Jak temu zaradzić?
-
Jasne, gdy tylko odbiorę od garnitur i koszulę od krawca, po poprawkach.
-
Witam, Kupiłem w koszulę w B., jak się okazało w domu - wyłogi dziwacznego kołnierzyka "mini kent" nie chowają się pod klapami marynarki - czy jest to duży błąd, czy można z tym żyć?
-
Saphir już zamówiony, teraz zobaczymy czy mniejsza ilość wody pomoże
-
Okej, dzięki saphir, po trzech godzinach jestem wystarczająco padnięty Szmatka ma kolor czarny bądź wyblakły czarny, jeśli poszło dużo wody a mało pasty - próbowałem na zasadzie najpierw pasta, potem woda i polerowanie do skutku, potem tak samo, ale polerowałem czystym fragmentem szmatki, również najpierw moczyłem w wodzie, potem nabierałem lekko pasty i dopiero polerowałem, także możliwości wiele, buty złapały ładnego połysku, ale... Ale właśnie. Może to kwestia porów w skórze? @Pasta to czarna Kiwi z woskiem, wiem, hańba... @Właściwie próbowałem i mikrofibrą, i pończochą, i bawełnianą szmatką...
-
1. Buty kupione dzisiaj, że się tak wyrażę, nówki sztuki nieśmigane Dlatego natłuszczanie nie były. 2. Pierwsza warstwa miała leżeć całą noc, ale cóż, wytrzymałem tylko z dwie godziny... Chociaż nie wydaje mi się, by było to zbyt krótko, szczerze wątpię, że Anglicy piją dłużej herbatę.
-
Czy "miękkość" skóry może mieć znaczenie przy polerowaniu na lustro? Od trzech godzin eksperymentuję z różnymi metodami i nic - buty się świecą, ale to nadal nie to...
-
Witam, Czy istnieją jakieś zasady odnośnie odbierania spinek do mankietów? Ciemnogranatowy garnitur, biała koszula, ogólnie zestaw dosyć monochromatyczny i stonowany, zastanawiam się nad całkowicie srebrnymi spinkami bądź z czarnym akcentem, ewentualnie z tworzywem przypominającym perłę w środku.
-
Witam, Kupiłem swój pierwszy garnitur, jako całkowicie przemyślaną inwestycję. Chciałbym się zapytać - czy coś należałoby odpruć? Np. guziki przy mankiecie są zaprute. Albo jakieś inne wskazówki co do nowego garnituru?
-
Witam, Objechałem dziś dwa centra handlowe w Warszawie, jedyne ładne wiedenki jakie znalazłem kosztowały 459 zł, co jest nieco za wysoką ceną jak dla mnie. Reszta była okropna. Gdzie mógłbym się jeszcze wybrać na poszukiwanie czarnych oksfordów? Myślałem nad Marywilską 44.
-
A czy czasem za szpicem nie przemawia, podobnież, optyczne poszerzanie barków? Takie rozwiązanie to chyba spora zaleta dla każdego faceta
-
Chciałbym się Was zapytać o klapy marynarki - czy na studniówkę odpowiedniejsze będą klapy zamknięte - w szpic, czy otwarte? Czy do zamkniętych klap zakłada się kamizelkę?
-
Problem w tym, że mam bardzo szczupłą stopę, dlatego, sugerując się Twoim schematem, wybiorę 41 albo 40. Mógłbyś mi jeszcze doradzić, odnośnie tych trzech skarpet, które byś wybrał? 1. http://allegro.pl/skarpety-meskie-roz-40-42-calzedonia-i3772071466.html 2. http://allegro.pl/tommy-hilfiger-skarpetki-damskie-3-x-juz-w-polsce-i3791477099.html 3. http://allegro.pl/tommy-hilfiger-skarpety-meskie-43-46-2-pak-i3807172581.html
-
Dziękuje serdecznie, aczkolwiek mam jeszcze jedno pytanie - jak jest z rozmiarem skarpet? Mierzy się go w jakiś sposób?
-
A jak ze składem? Jaki będzie optymalny?
-
Witam, Jaki skład powinny mieć skarpety? Sama bawełna szybko się mechaci, traci kolor i kiepsko się dopasowuje, zaś z poliestrem stopa się poci i łapie chłód. W większości spotykam 80% bawełny/bambusa, 17% poliestru i 3% elastanu, ale czy nie za dużo tu sztucznych materiałów? Poza tym, gdzie kupić rozsądnej jakości skarpety w rozsądnej cenie? Przez rozsądek rozumiem +/- 20 zł.
-
Rozumiem aluzję, co najwyżej Opla Calibrę po polerce lakieru, ale to nadal Calibra...
-
O ile jest to wykonalne. Może być i dwuczęściowy. Na miarę bądź gotowy, byleby do poprawek, bo na swoje wymiary raczej idealnie dopasowanego nie znajdę, mam rozbudowane uda i wąski pas.
- Poprzednia
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- Dalej
-
Strona 7 z 8
