Skocz do zawartości

eye_lip

Stowarzyszenie
  • Postów

    7 177
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    153

Treść opublikowana przez eye_lip

  1. Myślisz, że osobnik który założył ten temat prawie rok temu i więcej się nie odezwał, nadal czeka na radę?
  2. Na stronie jest wyraźnie napisane że to jest Pekari, w tym się specjalizują.
  3. ..a jakie może być nie 100%? Wysyłka jest z Peru więc dałbym sobie spokój, bo to jest import do UE więc pewnie masz zabawę z Citesami, dosyć ryzykowna zabawa biorąc pod uwagę biurokrację, ministerstwo środowiska itp. Nawet jak to są jakieś odmiany które nie podlegają cites to musisz to udowadniać i może to trwać długo.
  4. Możesz sam to zrobić, płynny palc lub inny tłuszcz, wczesniej mycie szarym mydłem. Nawet szycie ogarniesz;)
  5. eye_lip

    Mała renowacja

    Powodów mogło być wiele, a po prawie dwóch latach to nie ma co robić rabanu tylko zapłacić za nową zelówkę. Poza tym z tego zdjęcia wynika że ta nić wyszła bo była na samym obrzeżu pasa, gdzie nie było skóry od frontu która by ją trzymała, co sugeruje nieprawidłowe wykonanie buta, chyba że zjechałeś idealnie 2mm frontu buta, co wydaje się mało prawdopodobne.
  6. To chyba wersja cenzurowana, bo ja mam przed oczami w takiej wersji;)
  7. eye_lip

    Producenci butów: Vass

    To rzeczywiście mają dziwną rozmiarówkę ponieważ długość buta jest taka jak większość moich 8.5 a nawet krótsza od niektórych.
  8. eye_lip

    Producenci butów: Vass

    Wziąłem jakie były na forum;) czyli 9, spokojnie w 8.5 bym wszedł. Kopyto F
  9. eye_lip

    Orban's

    Na Orbans zaczęły się promki 30 proc.
  10. Koszula na co dzień jest nie mniej dziwna jak majtki na co dzień, chyba że nosi się pieluchy;)
  11. Czołem, myślę że chinosy plus koszula i casualowa marynarka jak najbardziej ok, choć komentarze to osobna kwestia - osoby które nie potrafią się ubrać zawsze będą stosować obronną taktykę typu docinki, wyśmiewanie, komentarze "co Ty taki elegancki" itp. Najważniejsze, to Ty masz się czuć dobrze w swoim ubraniu, więc nie przejmuj się i zakładaj co lubisz.
  12. Na stronie Crocketta trwa fajna wyprzedaż. Do Polski niestety nie wysyłają ale jak macie znajomych wokoło (w dziale shipping jest lista krajów) to się uda, VAT itp nie jest doliczany.
  13. Moje krokiety chelsea miały rozprute przy szyciu gumki w obu butach, naprawa IMO z tych skomplikowanych, chłopaki poradzili sobie super i dodatkowo buty dostały w gratisie pastowanie oraz czernidło na boki i spody i wyglądają ekstra, świetna robota.
  14. Dobry krokiet nie jest zły.
  15. U mnie imprezka z 7-mio tygodniowym ale akurat śpi;)
  16. No na Marynarskiej to Chronoswissa nie zrobisz. Ja polecam do tej klasy zegarka Chronostore, Żelazna 82/84. Chronostore.eu I generalnie szukanie pod kątem ceny/niewygórowanych cen do przeglądu dobrego zegarka to nie jest dobra droga. A w temacie foto też z wczoraj bo wczoraj dwa nosiłem (GP wczoraj przyjechał)
  17. Jeślichcesz uniknąć Bolesnych rozchodzeń Rób co każden Polak Nie tylko we grudzień Pod swe nogawki Wrzuć krokietów parę A jak głód doskwiera Drugą w brzuch i nalej!
  18. eye_lip

    Buty, trochę taniej

    Wybrałbym Loake, myślę że pod kątem jakości, skóry, wygody to dobry wybór.
  19. Rok temu życzyliśmy sobie niestandardowych następnych świąt i są ?
  20. W Private White mają lepszy skład.
  21. Miałem churchsy z polerowanej skóry i to była pomyłka, warstwa pękała wyglądała jak tani plastik, czy też cienka guma naklejona na skórę, nie polecam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.