Skocz do zawartości

eye_lip

Stowarzyszenie
  • Postów

    7 177
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    153

Treść opublikowana przez eye_lip

  1. To może zapytaj w supporcie Patine.
  2. https://www.francescomaglia.it/
  3. Musisz jeszcze ucha dogiąć;)
  4. eye_lip

    Buty, trochę taniej

    Yanko ma zwykle zgrabniejsze kopyta i zamknięty kanał szycia. A Ty wybierz te buty które lepiej leżą na Twoich stopach.
  5. W Patine i pomalować;)
  6. Ja wziąłem 8 zamiast 8.5 i są za ciasne.
  7. Sytuacja jest taka sama na całym świecie.
  8. Są ok, ponieważ jeszcze się nie starły;)
  9. Normalne, mosiądz który się styka z podłożem. Chyba nie zrobiłeś żabek do podziwiania, tylko użytkowania;)
  10. Daj delikatnie na obie strony i niech wyschną kilka min. Następnie jedną cienką warstwę niech minutkę doczeka i docisnij.
  11. Da się, jeśli się nie urwał to można go przykleić, a jak nie to trochę szpachli i nie ma śladu.
  12. No proste że ramiona.
  13. (Nie)Raz forumowicz z Łodzi Pablowi pod postami modził Taką miał on sartorialną naturę Że szukał w całym dziurę A sam w dresie chodził
  14. Pewnie gdzieś w dziale damskim..
  15. To do kompletu raczej Brooks Brothers;)
  16. Nieee, luzik, nie przejmuj się i chodź jeśli to nie jest 1 cm.
  17. To dosyć duże skóry, wycienione i na miękko garbowane (garment grade), odpowiednie na torby i inne miękkie akcesoria. Jako ciekawostka - Skóry które ja kupuję są bardzo wysokiej jakości, a jakość wynika z procesu końcowego garbowania i wykonczeniowego który jest realizowany w Europie ( w Europie top to Włochy i Francja w zasadzie tylko). Nie ma możliwości nawet kupić takich skór "nielegalnie" bo robione są w bardzo wyspecjalizowanych poważnych fabrykach które są dostawcami LVMH, Richemont, Kering itp. a to wyklucza jakiekolwiek nieścisłości prawne. Także zawsze takie sprowadzenia skór jak tutaj to jakiś amatorski temat, w sumie nie wiadomo po co.
  18. Nie monitoruję ich kolekcji ale mam od nich dżinsy szyte jak chino z wyższym stanem.
  19. Ja kupiłem jakiś czas temu takie jeansy w Tatuum.
  20. Cordovan się nie rozchodzi;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.