Pana Jamrozińskiego można opisywać chyba tylko w superlatywach. Za słowa niech posłuży obraz, a ściślej - rękawiczki.
1. Jesienno-wiosenne piękne bordo. Kolor wybrałem taki, bo mi się cholernie podoba oraz żeby pasował do reszty (piaskowy prochowiec, granatowy płaszcz, torba koniakowa BwB in spe jesienne liście zielony kapelusz). Początkowo poprosiłem zupełnie bez podszewki, ale prędko okazało się, że farbują od potu, więc wypełniliśmy je bardzo cienką podszewką. Noszę je już blisko miesiąc dość intensywnie, więc na zdjęciach nie są wymuskane.
2. Zimowe, już więcej wypełnienia (wełna + bawełna + nylon), właśnie takie będą pasować do granatowego płaszcza W rzeczywistości są ciemniejsze niż na zdjęciach. Wszystkie szczegóły typu przeszycia lub ich brak, długość, szerokość w nadgarstku, zapięcie, luz - ustalane z Mistrzem.
http://www3.picturepush.com/photo/a/11022786/640/brownie/DSC00010.jpg
http://www5.picturepush.com/photo/a/11022788/640/brownie/DSC00011.jpg
http://www4.picturepush.com/photo/a/11022792/640/brownie/DSC00012.jpg
Noszą się wyśmienicie, przylegają tak jak trzeba. Czego chcieć więcej?
http://www5.picturepush.com/photo/a/11022013/640/other/DSC00085.jpg
http://www5.picturepush.com/photo/a/11022018/640/other/DSC00086.jpg