-
Postów
566 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Sekret
-
Świetne to pióro i wg mnie ładniejsze niż wspomniane M Eternal Bird
-
-
Na zdjęciach Vass prezentują się rewelacyjnie, wg mnie lepiej niż Yanko (nie licząc modeli cordovan Yanko ale cordovan to oddzielna kategoria). 2 000 za buty to natomiast znacznie powyżej budżetu jaki byłbym skłonny przeznaczyć na jedną parę butów, póki co Yanko (po dobrym rabacie) to najwyższa półka cenowa jaką jestem w stanie zaakceptować. Wierzę jednak, że te buty znajdą nabywców. Moim faworytem z dotychczasowych zdjęć jest Model Old English II.
-
Myślę, że byłoby lepiej gdyby tył nogawki spodni dotykał z tyłu kranca cholewki buta.
-
Spinki i inna biżuteria męska w / po pracy, jak dobierać
Sekret odpowiedział(a) na kamil temat w Męska elegancja
Nie mam żadnych spinek z emalią, czy sa one podatne na zarysowanie, schodzenie emalii itp? -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Sekret odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
-
Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie
Sekret odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Żeby tak taka cena na Oxforty (te czarne na zdjęciu).... bo będę kupował wkrótce....- 1 225 odpowiedzi
-
- buty patynowane
- goodyear welted
- (i 8 więcej)
-
Strona wyglada b. fajnie,. Natomiast z funkcjonalnością gorzej. No po wejściu w "Sale" nie ma sortowania po produktach. Nie można też np ustawić sortowania po cenie od najniższej do najwy ższej tylko w przedziałąch cenowych 30-60 itp. Niewygodne. W poszczególnych produktach zresztą jest tak samo - przedziały cenowe a nie od najniższej lub najwyższej i vice versa, bardzo dziwne rozwiązanie. Przedziały cenowe nie są oczywiście złe, ale to powina być opcja dodatkowa. Z plusów oczywiście podzial na tkaniny np. w poszetkach to się dobrze sprawdza. Ale to nic nowego..
-
Porównując zakład na Hożej o którym pisałem powyżej z szewcem na Żwirki Wigury(szewc starej daty a nie żadne stoisko w galerii handlowej) do którego kiedyś też zaniosłem buty do podzelowania, różnica wykonania jesli chodzi o estetyke jest bardzo duża (na korzyść Hożej). Nie jest to więc taki "Pan Pikus":)
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Sekret odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Skoro już jesteśmy przy CT... Ja będę teraz zwracał koszulę RE006WHT, w której rogi kołnierzyka wyglądają tak jak na zdjęciu, : Z pozytywów natomiast: 1. Kosztowała tylko 20 lub 25 funtów (nie pamiętam), 2. Prasuje się bardzo dobrze, 3. CT od razu po przesłaniu zdjęcia zaproponował wymianę. -
Constantin, nonszalancko z tą wyeksponowaną cieńszą końcówką krawata:)
-
Niestroj leatherwork- ręcznie wykonywana galanteria skórzana
Sekret odpowiedział(a) na Skalpel temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Darek, świetnie wyszło z tymi łuskami na środku! Panowie - portfel jest przygotowany dla mnie, jeśli podoba Wam się kolor tej konkretnej skóry, to chyba jeszcze trochę Darkowi zostało i może da się coś z niej zrobić dla Was, skóra jest moja i policzę Wam po taniosci:) (kupowalem ją na potrzeby teczki z dodatkami skóry strusia, którą Darek prezentował wcześniej w tym wątku). Ja myślę jeszcze o pasku do zegarka. -
Lolo - Mistrz!!! Yetonek - jeśli będziesz się kierował prostą zasadą, że buty najlepiej kupować od firm, które specjalizują się w butach, sam sobie odpowiesz na pytanie, czy warto brać buty od Twojego osobistego przyjaciela Tommego:)
-
Mi się nie podobają te przeszycia na nosku. No i na moim monitorze wyglądają jak czarne a napisane brązowe (nie wiem jaki kolor chcesz kupić, zwracam tylko uwagę).
-
Nie martwię się, że odpadnie mi z marynark (zapięcie jest świetne)i, tylko że zawieruszy się w innych okolicznościach (nie noszę go cały czas przypiętego, czasem wpinam coś innego).
-
Wołanie o pomoc w kwestii garnituru ślubnego!
Sekret odpowiedział(a) na HEMI temat w Męska elegancja
MarkizDeSade, to zależy od tego do czego porównujesz. Jeśli na codzień nosisz garnitury bespoke czy MTM, będziesz wybrzydzał na Bytom, Vistulę itp. Jeśli patrzysz z punktu widzenia użytkownika garniturów z sieciówek, wg mnie Bytom nie jest zły. Mr Vintage na swoim blogu i w książce, wielokrotnie poleca Bytom. Zapewne nie za darmo, ale chyba mamy świadomośc, że nie polecałby byle czego (musi trzymac markę) Z drugiej strony jeśli chodzi o budżet 1200-1500 nie dalbym tyle za garnitur Bytomia / podobnych marek (nawet z promocją dowolna koszula i pasek/krawat gratis). Niedawno na przecenach, garniaki Bytomia/Vistuli można było kupic po 500-800 zł (ta same, które kosztowały wczesniej 1200-1500). Nie miałem w ręku ani na sobie nic z SS ale Pan Józef Mazur z Chmielnej, wyrażał sie o nich bardzo dobrze (podobno dużo ludzi przynosi je do przeróbek) i na forum też mają dobre opinie. Mając budżet 1200-1500 zł, szukałbym, albo w SS albo wśród przecenionycn garniturów drogich marek np. w P&C lub RC (mówię o takich, które kosztują na dzień dobry np. 3000, można czasem coś trafić, ale zwykle jest to już przebrana rozmiarówka. -
Wołanie o pomoc w kwestii garnituru ślubnego!
Sekret odpowiedział(a) na HEMI temat w Męska elegancja
Ja bym się zastanowił nad brakiem kamizelki a zaoszczędzone pieniądze przeznaczył na lepszy garnitur / buty. Bez kamizelki też będziesz elegancki, a dodatkowo jeśli zamierzasz trochę potańczyć, jedna warstwa odzieży mniej będzie odczuwalna. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Sekret odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
http://eleganckipan.com.pl/9-koszule#/rodzaj_koszuli-lubna A z budżetem 400-500 możesz mieć też robioną na miarę - MTM. -
Biorąc pod uwagę to, że już raz zgubiłem mosiężny znaczek (ale udało mi się go odzyskać), niechętnie inwestował bym większe pieniądze w złoty. Natomiast zdecydowanie jestem nadal zainteresowany srebrnym.
-
Dandy, czy to marynarka z Vistuli? Mam bardzo podobną lub taką samą tylko u mnie były fabrycznie białe guziki
-
Secondhand Dandy, już mogłeś wrzucić 200 zł do portfela do zdjęcia:)
-
Barker, Berwick i Meermin jeśli chodzi o to co miałem na nogach i "macałem"... W sumie CT też aczkolwiek mam zamszowe a zapytanie było o licówki... Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość w pełni.
-
Z całej tej kolekcji, brałbym Barker albo Meermin przy czym Barker wg mnie w dobrej cenie i brałbym jako pierwszy wybór. CT za błyszczący jak dla mnie, przynajmniej na zdjęciach.FS i Berwick z Klasycznebuty.pl moim zdaniem nie będą złe ale... brałbym Barker lub Meermin:)
-
Wersja jasna lepsza, pomijając buty i skarpetkji, także ta jasna mucha lepiej się prezentuje do jasnej marynarki, niż czarna / ciemna.
-
White Haven dobrze mówi, ponadto i w pracy u mnie i w wielu innych firmach z tego co widze, derby do garnituru są na porządku dziennym. Na Klasycznebuty.pl czy w Zalando powinieneś znaleźć trochę butów do 600 zł.
