-
Postów
566 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Sekret
-
Świetny jest ten Orient, mam dwa zegarki od nich, jeden po tatusiu, chyba z lat jeszcze 90, sporo przeżył, wydaje się być niezniszczalny.
-
Whitesnake, nieźle, nie mój styl, ale podoba mi się.
-
Wg mnie 3,25/5 to bardzo wysoka ocena biorąc pod uwagę opisany "poziom" lokalu....
-
Mały OT: Weź pod uwagę, że buty zamszowe po imrezach tanecznych wymagają sporo pracy aby przywrócić je do porządnego wyglądu (deptanie po nogach w tańcu, w trakcie przechodzenia przez parkiet, przy barze itp). Często uszkodzenia są trwałe (porzadne przejechanie po zamszu obcasem) i nie tylko bardzo brudza ale też niszczą mechanicznie zamsz. Też chodzę w zamszowych na imprezy ale w tanich Kazarach, których nie szkoda bedzie wyrzucic po relatywnie krótkim okresie. Raz poszedłem w Gordon Bros i nigdy więcej, szkoda zamszu.
-
Klapouch świetny krawat, skąd?
-
Mi się też nazwa nie podoba, natomiast buty patrząc po zdjęciach na forum wyglądają OK (aczkolwiek niektóre zdjęcia nie najlepsze), 370 zł to poziom cenowy Ryłko, Kazar itp. a tu jakość chyba lepsza. Ciekaw jestem co dokladnie jest w środku buta.
-
Myślę, że przynajmniej połowę postów powinno się przenieść do wątku o koszulach.
-
Porównywanie CT (koszt koszuli 20-25 funtów na ciągłej wyprzedaży = 110-140 zł) do Berga (wyprzedaż 200 a głownie 230zł) jest nietrafione. Nie mówiąc o porównywaniu CT do topowych i zapewne znacznie droższych koszul. Ad Bombay SC - nie mam zaufania do "MTM" przez internet. Zwykle potrzebne są 2-3 przymiarki, nawet, gdy miarę bierze z Ciebie krawiec / człowiek z firmy MTM. To nie skłania mnie do uwierzenia, że sam się dobrze zmierzę i wyśle a nastepnie ktoś dobrze to na mnie uszyje...
-
Kłapouch krawat mistrz, skąd?
-
Skoro buty rozpadają się po paru miesiącach, to wg mnie szkoda kasy nawet na wyprzedaży... Najeżdżało się tu nieraz na marki w rodzaju Kazar/ Ryłko, tymczasem mi sie takowe nigdy po paru miesiącach nie rozleciały (do dziś mam jedną parę Ryłko, ktore po ponad 2 latach użytkowania nie zdradzają znamion rozpadania się).
-
Moje przygody ze skórą. gb - leather
Sekret odpowiedział(a) na smurv temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Tak tak tak, tego własnie chcialem! Dzieki Bartosz! Super współpraca, szybka realizacja i świetny efekt końcowy, szczerze mówiąc mam już ochotę zmienic drugi telefon i zamówić do niego kolejnne etui:) -
Zacnie się prezentują i na tych zdjęciach wyglądają na bardziej smukłe niż na poprzednich
-
Te Barkery są bardzo ładne, natomiast wyglądają na dość tęgie (mało smukłe), może to kwestia zdjęc,
-
Analogicznie do Osovskiego, w CT czy TML i HC też nikt chyba nie kupuj ekoszul po 40-70 funtów, tylko w promocjach lub wielopakach 4 za 100 funtów itp. Także moim zdaniem porównując ceny trzeba patrzeć na ceny promocyjne, szczególnie, że wszędzie są zwykle jakieś promocje.
-
Mam dwie koszule Osovskiego, wg mnie lepsze materiały niż CT (porównanie z 4 koszulami tej firmy). Lamberta bardzo dawno nie "macałem", więc się nie wypowiadam. Wg mnie za ceny wyprzedażowe 99-150 zł, Osovski to bardzo dobry wybór. Osovski ma też fajne wzory (spojrzałem jeszcze przed chwilą na stronie producenta na koszule Lambert i cóż... nie wypowiadam się
-
To ciekawe czemu ludzie mający doświadczenie z wieloma markami i modelami samochodów potrafią to ocenić generalnie a dla butów się nie da. W wiekszości branż są lepsze i gorsze modele / linie produktów, to normalne. A jednak generalna (powtarzam generalna) klasyfikacja producentów jest dokonywana. Uśrednia się jakość poszczególnych serii i stosunek jakość / cena. Nie chodzi o mierzenie z dokladnością aptekarza, że marka X ma rankingu 67 pkt na 100 możliwych a Y 68. Co komuś, kto niest pasjonatem da takie porównanie. Do czlowieka, ktory nie jest butofilem i nie potrzebuje rozkłądac tego na czynniki pierwsze bardziej przemówi zrobienie kilku kategorii i napisanie - dobre, średnie, bardzo dobre, słabe, itp. Można zrobić gwiazdkę i napisać (niskie serie b. słabe).
- 22 odpowiedzi
-
- ranking
- kalsyfikacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wg mnie taki ranking ma sens, ale nie w formie ankiety jak zapropoponowano. Uważam, że grupa ludzi mających pojęcie i doświadczenie z wieloma markami butów, mogłaby ocenić ogólnie same marki (bez wchodzenia w poszczególnie linie produktów). Przecież da się też na poziomie samej marki ocenić, czy Renault to ogólnie lepsza firma niz Audi czy nie? W kategori smartphony - Apple czy Sony vs Samsung, Nokia i LG? Wg mnie do zrobienia i takie skategoryzowanie byłoby ciekawe i pomocne. Powinno dotyczyc najbardziej znanych, popularnych marek.
- 22 odpowiedzi
-
- ranking
- kalsyfikacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jakbym mial kupoiwac RTW za 1300 to: 1. Poczekalbym az cena spadnie do 1 000, albo mniej, albo 2. Kupil garnitur np. Oscar Jacobson, wg mnie lepsze, aczkolwiek od paru lat nie oglądałem, więc nie wiem jak jakośc obecnie, albo 3. Dołożyl do 2000 i kupil MTM, najtańszy MTM wg mnie będzie fajniejszy niż ta Vistula, albo 4. Koledzy polecają Suit Supply, ja nie mam doświadczeń. Ad rękawów Lathlaer ma rację, jak skracałem marynarkę Lantier to krawiec musial skracać o góry, większe koszty.
-
Zgadza się, pytanie tylko czy nie szkoda 1 300 na tę Vistulę...
-
Wydaje mi się, że FF to jednak trochę zbyt budżetowa marka aby prowadzić o niej tu szersze dyskusje. Ad Próchnika, który poruszyłeś - byłem niedawno w Outlet w Ursusie i z ciekawości wszedłem do Próchnika, garnitury beznadziejne, poziom lub dwa poniżej Vistula/Bytom. Nie bralbym tej firmy też pod uwagę, szczególnie, że jak napisałeś plaszcze mają 40-50% wełny.
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Sekret odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Myślę, że Walentyna Szydlik też by doszyła -
To powinno pójśc do działu humor:)
-
Moje przygody ze skórą. gb - leather
Sekret odpowiedział(a) na smurv temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Nie wiem czy da się tak dociąć, w sumie jestem nawet bardzo ciekaw czy da się. Dorobienie takich kluczy wymaga specjalnej karty. Ale może nielegalnie da się bez karty. Zakładając, że da się, trzeba by jeszcze chyba wiedzieć gdzie mieszkam i rozbroić mój alarm:) Ale dzięki Krzysiek, zmieniłem zdjęcie. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Sekret odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Zadzwoń do krawców, oni będą wiedzieć lepiej co zrobią a czego nie. I daj znać na forum, bo jestem ciekaw:) -
Moje przygody ze skórą. gb - leather
Sekret odpowiedział(a) na smurv temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Załączam zdjęcie z kluczami (zrobione z komórką stąd niezbyt profesjonalne i musiałem dodatkowo przycisnąc brzegi etui dostępnymi w pokoju materialami biurowymi). Etui jest na prawdę świetne, polecam. System wyjmowania i wkładania kluczy bardzo wygodny (Bartosz dzięki za przeslaną "instrukcję"). Pilot rozmyślnie na razie wystaje poza etui, planuje zmienić do niego łańcuszek na krótszy i wówczas nie będzie wystawał.
