Jump to content

smurv

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

smurv last won the day on October 3 2014

smurv had the most liked content!

Community Reputation

35

About smurv

 • Rank
  Zwykły

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.gb-leather.com

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. Hey hey Przeprowadzka remont i zmiany w życiu nie są najlepszą opcją na wolny czas ale dalej coś się u mnie dzieje Nie wrzucam całości zdjęć bo jest ich za dużo ale może chociaż część z nich. Projekt nad którym pracowałem jakiś czas a jest tylko mniemy nadzieję czubkiem góry lodowej: Skóra garbowana roślinnie, najlepsze nici i to co byłem w stanie dać jeśli chodzi o moje umiejętności: Trzy kolory: Czarny, Karmelowy, Brązowy Dwie szerokości: 32/36 mm Sprzączki mosiężne: polerowane lub niklowane Czarny 36 niklowany Karmelowy 36 niklowany Ciemny brąz 36 niklowany Pełne przeszycie, trzy kawałki skóry, najpewniej do końca życia ps. Część pasków po zdjęciowych rozmiar 90cm jest jeszcze do wzięcia w lepszej cenie edit: Pytacie, więc wrzucam poglądowo 3 kolory z ich "nazwami"
 2. Wkładem jest po prostu łyżka do butów, no może troszkę zmodyfikowana. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 3. Pięć szósta poszła już głosić dobrą nowinę w świat :P.
 4. Bardzo rowerowe ale później wrzucę rzeczy bardziej na co dzień . Wrzucam jako odświeżenie tematu i raczej jako ciekawostkę/ powtarzalność produktu. Torby narzędziowe. Skóra 1,5mm,malowanie i wykańczanie ręczne.
 5. Paski bliźniaki, dla bliźniaków. To w temacie powtarzalności.
 6. Obiecałem i jest, świeże bułeczki od mojego fotografa A Sekret takich nie chciał
 7. Oj aż taka inwestycja to nie była , są większe w planach A żelastwo pod 432 masz ?
 8. No no , kolor jak kolor miał być inny ale nie wyszedł bo skóra jest kapryśna
 9. Takie projekty lubię, klient wie czego chce a i mi daje praktycznie wolną rękę na realizacje. Etui na okulary standardowe, ale z nowym zapięciem, do tego etui na kindle i portfel. Pierwszy mój taki ale na pewno nie ostatni bo już domagają się więcej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.