Skocz do zawartości

Brzydalllo

Użytkownik
  • Postów

    553
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Brzydalllo

  1. Nie, nie, dla mnie rozpięcie koszuli i luźno zawiązany krawat jest niedopuszczalny, nawet przy casualu. Fatalnie to wygląda. Świetny cardigan, z chęcią widziałbym taki w mojej szafie. Masz coś zamiar zrobić z tą koszulą? Jakieś poprawki krawieckie? Po założeniu swetra nie widać efektu przykrótkich rękawów, przynajmniej tak to wychodzi na zdjęciu. Podsumowując, kompozycja ciesząca oko jedynie ten nieszczęsny rozpięty kołnierzyk, fuuu!
  2. Jest na czym oko zawiesić, szczególnie moją uwagę przykuwa tarcza Z którego roku ten staroć?
  3. Nie ma żadnych zasad odnośnie doboru wzoru i kolorystyki skarpet do reszty stroju, oczywiście wszystko musi współgrać. Zaki dobrze napisał, jedynie biznesmeni powinni zwracać uwagę aby ich skarpety były stonowane, różowe w białe kropki były by tu nie na miejscu. Dla reszty... hulaj dusza, piekła nie ma. Dobieramy skarpetki do koloru butów, spodni, krawata? Wszystkie te "zasady" rozbijam o kant moich czterech liter.
  4. Brzydalllo

    Buty, trochę taniej

    Podobają mi się, jak za 239 zł to dobry wybór w kategorii jakość-cena.
  5. Jak dla mnie stanowczo za długie spodnie. Prawy rękaw marynarki zasłania cały mankiet koszuli, dziwnie to wygląda, jaki jest tego powód? Reszta ok, jest dobrze. Butów nie będę komentował
  6. Witam wszystkich nowych użytkowników forum Jarek, wiesz że zakładanie ramoneski na bluzę z kapturem to świętokractwo? Nie wiem skąd się wzięła ta wstrętna moda.
  7. dsc, naprawdę świetny casual. Nie ubieram się w takim stylu ale jestem pełen uznania. Pokazuj częściej swoje "kreacje". Łukasz, twój brązowy garnitur tak jak napisał Caporegime wygląda na zielony, w dodatku za bardzo obniżyłeś jakość zdjęcia, może to przez to? Podoba mi się Atlantic, to nowy model? Na plus torba i ciekawe spinki od Damiance.
  8. No Panowie, jest coraz lepiej, niedługo dobijemy do czterech setek. Pamiętam początki gdy na forum jeden nowy post potrafił się pojawić raz na trzy dni. Aktualnie nie nadążam z czytaniem.
  9. Godzinę temu w Panoramie była mowa o tym urządzeniu, ktoś się musiał nieźle nudzić konstruując taką maszynę
  10. Caporegime, zamów sobie z różowego lnu Najlepszy przykład z zaprezentowanych.
  11. W pierwszej marynarce podoba mi się ten "patent". Możesz sobie ją zapiąć pod szyję Niestety te poziome przeszycia są okropne, dla mnie to za duże odejście od klasyki, fuj. To dyskwalifikuje marynarkę w moich oczach, nigdy bym jej nie założył. Bez tego tuningu byłaby całkiem fajna. Czy mi się zdaje czy ona ma przyszywane łaty na ramionach? To że prawie brak w niej podszewki oznacza że jest ona przeznaczona na lato, ewentualnie wiosnę, chociaż nie wiem z jakiego jest materiału i jak ma się jej gramatura. Do drugiej mam dwa zastrzeżenia, po pierwsze, nie ma butonierki, po drugie, za szeroka w klatce piersiowej i pasie co zresztą sam napisałeś. Zaniesiesz do krawca na zwężenie i będziesz miał dobrego ciucha. Do długości rękawów w marynarkach nie mam zastrzeżeń, w moim mniemaniu jest ok. Co do ogólnej długości, cóż taka teraz panuje moda. Jeśli ci się podoba, nie zwracaj uwagi na zdania konserwatystów, to nie jest żaden grzech.
  12. http://theascotstore.com/, fantastyczne fulary od Forzieri, tylko cena 48 euro nie zachęca do zakupu
  13. Zakazane Imperium swoją premierę w Polsce miało niedawno. Nie ściągniesz więcej. Czwarty odcinek będzie nadawany w HBO o godzinie 20.10 w poniedziałek. Po tym czasie znajdziesz go w sieci.
  14. Sporting Wood Dial wygląda dosyć interesująco, oczywiście cena zaporowa dla proletariuszy Z ciekawości zacząłem przeglądać zasoby na Google i natrafiłem na nowy model z linii Slim Classique. Dla mnie wygląda kobieco. Ogólnie cała linia jest nieciekawa oraz kiepska, wszystkie modele są bardzo do siebie podobne.
  15. Brzydalllo

    Ciekawe rozwiązania

    Dla mnie mężczyzna ze zdjęcia jest żałosny. Niech sobie koło fujarki obwinie pchełki.
  16. Fantazyjka? Dobre! Lepiej brzmi niż poszetka. Panowie, od dzisiaj wypieramy słowo poszetka z naszych umysłów i zastępujemy je fantazyjką
  17. Dla mnie brak edycji posta to kompletne nieporozumienie. To jest jedna z głównych i najważniejszych opcji większości for.
  18. Bored, śledź na studniówkę jest niedopuszczalny. Pasuje do nieformalnych okazji i spotkań ze względu na swoją ekstrawagancję. Mi śledź pasuje do faceta ekscentryka +40 lat Ale taki o szerokości 5 cm a nie 2,5.
  19. Rękawy marynarki nie za długie? Gribojedow, popatrz z jakiej perspektywy jest zrobione zdjęcie, aparat leży na podłodze więc ogólny zarys może być zniekształcony. Plus za różową koszulę, mam słabość do tego koloru, ogólnie całość dobrze się prezentuje. Mam nadzieję że oprawki okularów nie mają wyeksponowanego nadmiernie loga, to by świadczyło o złym guście.
  20. Posiadam parę, moim zdaniem pasują do każdego koloru, nawet czarnego. edit - Immune, zamawiałem gotowe rękawiczki na Allegro. - edit
  21. Też polecam rękawiczki firmy Kuc, bardzo dobra jakość. Mam 6 par i nie mogę powiedzieć złego słowa na jakość skóry i wykonania. Skórzane rękawiczki Wittchena w porównaniu do Kuca to tania chińszczyzna. Kuc są o dwie klasy lepsze i kosztują ponad dwa razy mniej.
  22. Dobry pomysł, popieram. Nie wiem jak innym ale mi się czarno-biały layout w ogóle nie widzi. Kojarzy mi się z ascetyzmem.
  23. Strój jest nudny, szaro-bury, nie podoba mi się kolorystyka. Więcej ekspresji by tu się przydało według mojego zdania
  24. W pełni się zgadzam. Za pierwszym razem można by marynarkę wziąć za płaszcz Jeśli chodzi o węzeł krawata to już się wypowiedzieli inni użytkownicy forum. Nie zgodzę się, węzełka w butonierce to nic wyjątkowego, zastępuje kwiat lub przypinkę. Sprezzatura to to nie jest. I jeszcze ostatnia uwaga, są różne scenerie, jedne lepsze, drugie gorsze. Ale na Allaha nie rób zdjęć w łazience przed kabiną prysznicową!
  25. http://www.forum.bespoke.pl/download/file.php?id=180 Nie wiem jak z jakością, ale wzór świetny. Chętnie bym widział tweedową marynarkę z tego materiału w mojej garderobie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.