Skocz do zawartości

Brzydalllo

Użytkownik
  • Postów

    553
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Brzydalllo

  1. Mnie w ogóle zdumiał cały dress code, dla mnie jest beznadziejny. Ludzie którzy go układali mogliby mnie pocałować w pompkę. I jeszcze dyktują człowiekowi długość włosów. - edit - Przyznaje ci rację, jak w wojsku. Może się nie podobać ale tak musi być i nie ma ma żadnego słowa sprzeciwu - edit -
  2. Zamierzam kupić starą Omegę, w temacie zegarków nie jestem zbyt rozeznany. Prosiłbym bardziej znających się użytkowników forum o zdanie na temat tego modelu. Czy warto za niego dać 400 €? Omega Automatic Seamaster Calendar, chrono24.com
  3. Marynarka wygląda bardzo dobrze, przyłączam się do prośby o więcej zdjęć.
  4. Jak ktoś chce to niech kupuje, wcale w tym bezsensu nie widzę, zależy jeszcze co to za garnitur. No takich bzdur to dawno już nie czytałem, chociaż np. nie wiem jak teraz, ale u Wiśniewskiego można było uszyć garnitur za 2 tyś. Bespoke najwyższej klasy to jest na Savile Row, w Neapolu, Mediolanie, Rzymie itp., itd.
  5. Poza kilkoma wyjątkami to przemysł odzieżowy w tym kraju marnie "przędzie", oczywiście chodzi mi o męską elegancję. Co do Vistuli, z ich oferty użytkowałem jedynie koszule i pisze że za ten szmelc należy im się co najwyżej 50 zł, to jest adekwatna cena co do jakości.
  6. Brzydalllo

    Buty zimowe

    Dzięki Parmigiano za linka, czegoś takiego szukałem, już zamówiłem dwie pary.
  7. 21 cm, rozmiar buta 42, dla każdego rodzaju spodni. Ale przy najbliższej okazji gdy będę szył następna parę skusze się na 18 cm, trzeba eksperymentować żeby się rozwijać. Torunianin, zachęcam do 21 cm. Gwarantuję iż będziesz zadowolony.
  8. Dla mnie spinki nawiązują do klubowego klimatu. Byłyby świetne dla takich też marynarek, granatowych, białych. Jeśli przemyślanie by je skomponować z inną częścią garderoby to nawet dwudziestolatkowi dodawałyby "uroku". Piękne, dla mnie to małe dzieło sztuki.
  9. Saphir zaproponował moim zdaniem dobry pomysł odnośnie kosza, warto by go było wprowadzić. Mogłyby tam lądować tematy typu "Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy". Co do pod-forum dla offtopu to jestem na nie, po co gadać o d... maryni na forum o męskiej elegancji? I jeszcze druga sprawa jak już jestem przy wątku technicznym. Mianowicie chciałbym aby osoba zakładająca temat mogła go później zamknąć. Ta opcja jest dostępna na większości forum.
  10. 21 listopada, wybory samorządowe. Na plakatach, w internecie lub lokalnej telewizji, oto oni, kandydaci na polityków. Kampania się rozpoczęła, kampania trwa! Udają eleganckich ludzi, a nawet myślą iż naprawdę nimi są. Czarne garnitury o rozmiar, dwa, za duże. Przydługie rękawy, przydługie nogawki. Marynarki zapięte na ostatni guzik. Oczywiście wszystko wykonane ze 100% poliestru najwyższej jakości, tako garnitur jako krawat. Tak się prezentują kandydaci w moim małym 20000 tyś. miasteczku zapomnianym przez Boga. Z aktualnym burmistrzem zarabiającym ponad 10 tyś. zł na czele który ubiega się o reelekcję. To oni, elita, kwiat polskiego narodu. Wybaczcie Panowie, ale mam b. dobry humor Pooglądajcie tych wiśnioków (żeby nie było że się wywyższam to też mogę gnój przerzucać) w swoich miastach. Ich przedwyborczy bełkot pasuje idealnie do ubioru. Później można będzie mówić, jaki garnitur takie piastowanie urzędu
  11. Też gdzieś czytałem o tym, dla mnie ta zasada jest niedorzeczna. Weźmy na przykład sztandarowy zestaw wyciągnięty wprost z smokingu. Biała koszula, czerwony goździk oraz biała lniana lub bawełniana poszetka. Można śmiało zaimplementować do stroju casual. Po prostu trzeba się wykazać, umiejętnym dobieraniem wzorów i kolorów w tej sprawie. Nie, ten dodatek został już dawno zapomniany moim zdaniem. Masz rację, "ciężkie" marynarki we wzory to trudna sprawa. Potrzeba niemałego doświadczenia w takich kompozycjach. Nie spotkałem osoby która by nosiła na co dzień kwiatki, oraz szłaby tak do pracy. Ale na weekend moim zdaniem to świetny dodatek do casualu. Co do Pana Poirota, chodziło mi wyłącznie o ten dodatek. Przecież nikt nie ubiera się dzisiaj w stroje z poprzedniej epoki
  12. Kwiaty, goździk, chaber lub eee... Wyleciała mi z głowy nazwa trzeciego. Ale tylko jeśli jestem w wybornym humorze. Częściej noszę spinki "węzełki". Mam też przypinkę z herbem klubu piłkarskiego któremu kibicuje, jednak ani razu jeszcze nie wylądował w butonierce, jakoś odwidział mi się ten pomysł. Z twoich zdjęć nie podoba mi się nic, wieje trochę tandetą, te przypinki są takie sztuczne, dziwne i z byt bardzo kojarzą mi się ze ślubem oprócz drugiego i czwartego zdjęcia. Idealne by były do garnituru z poliestru Immune, jestem ciekaw co sądzisz o takiej przypince, jaką dawniej się nosiło? Jeśli wzrok mnie nie myli, to są to fiołki umieszczone w miniaturowym flakoniku z wodą.
  13. Dobrze, widzę że temat się nie spodobał, bym go zamknął ale nie widzę tu takiej opcji.
  14. Po prostu celebryci. Temat na poprawę humoru (lub jego popsucie ). Wstawiajmy tu zdjęcia olśniewających "kreacji" różnej maści celebrytów. Ode mnie na pierwszy ogień Paweł Małaszyński (premiera filmu Skrzydlate Świnie, film pewnie tako sam wspaniały jak kreacja Małaszyńskiego), jakaś hybryda smokingu z garniturem, psi syn wi co to jest Oraz Majdan el Przeszczep Włosów w "modnej" marynarce z pagonami, i tak wygląda o klasę lepiej od Małaszyńskiego.
  15. Brzydallo, 40mm to nie jest duży zegarek, jak na garniturowca średni. Ważne jest profilowanie koperty, kształt i długość uszu, grubość. Po zdjęciach sądząc nie jest z tym źle Oczywiście masz rację, tylko ja nie jestem przeciętnie zbudowanym facetem. Mój obwód nadgarstka wynosi 15,5 cm, to ekstremum. Producenci zegarków nie myślą o takich odbiorcach jak ja, z racji czego mam bardzo ograniczony wybór. Jeśli chodzi o "garniturowce" to często nosze zegarki z bardzo małą średnicą tarczy np. 25, 33 mm. Ludzie widząc taki czasomierz na moim nadgarstku myślą że to damski
  16. Cóż, ma Pan rację. Chociaż wolałbym porównanie do Super Expressu. Bądź co bądź oba to dwa polskie tabloidy, jednak jestem zdania iż SE stoi o poziom wyżej niż Fakt. A zemną chyba nie jest aż tak źle jak z artykułem o rozdziewiczeniu 46 letniego prawiczka.
  17. Offtopowo. Bo tym krajem rządzi banda demagogów i prostaków nieznająca się na niczym. A jest drogo żeby politycy różnej maści mogli sobie upchać jeszcze więcej w kieszeń. Ale o tym każdy wie.
  18. Nabrałem na niego ochoty, zastanowię się nad kupnem pozłacanego, chociaż ma 40 mm i jest dla mnie busolą. Ale urok ma nieodparty
  19. Oddać do czyszczenia chemicznego, ewentualnie samemu wyprać ręcznie w letniej wodzie, mydłem.
  20. Węzeł w porządku, nie ma co się nad nim rozwodzić.
  21. Dla mnie taka długość to porażka, może była by dobra dla jakiegoś nastolatka. Ale przecież ten człowiek nie ma już nastu lat.
  22. Bardzo ładny zegarek, widziałem go na żywo, jedyne co mi w nim nie przypadło do gustu to wahnik. Niestety to kolejna busola nie na mój nadgarstek, 42mm średnicy, 12.4mm grubości i oczywiście ta cena
  23. Ależ Panowie, jaki sens ma ten temat? Mamy wylewać swoje żale jak to brudny, byle jak ubrany plebs zewsząd atakuje słownie nas elitarnych super elegantów? Jaka ta Polska jest zła i niedobra. Taką debatę można prowadzić jak się ma 18 lat.
  24. To będzie obuwie sportowe, skarpetki koniecznie z logo. Jeansy, t-shirt i bluza z kapturem.
  25. Brzydalllo

    Zakupy w sieci

    Nie kupowałem. Ale mam Boat Shoe od Timberlanda i polecam, naprawdę dobra jakość.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.