-
Postów
553 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Brzydalllo
-
Reamon13, wiedz że czarne buty to najlepszy wybór do czerwonych spodni. Dobre by były jeszcze granatowe zamszaki. A jeśli chodzi o brązowe to tylko ciemne.
-
Bartek bo to są spodnie Dolce&Gabbana. Pisząc o Hilfigerze odniosłem się do spodni gccg w herby iż mam podobne. Bodajże jeśli mnie pamięć nie myli są to jeansy z kolekcji spring/summer na 2002 rok. Stare ale nadal się trzymają, zakupiłem je w Berlinie na przecenie.
-
Bodajże już w XIX wieku zaczęto nosić. Tylko nie marynarki a płaszcze, chyba klasa średnia to zapoczątkowała.
-
gccg mam prawie identyczne tylko że od Tommy-ego Hilfiger-a, to prawda zwracają uwagę i to bardzo. To jest mój najbardziej ekstrawagancki ciuch jaki mam. Wprawdzie bardzo dawno nie zakładałem tych jeansów, ale doskonale pamiętam reakcje ludzi. Ludzie widząc mnie na ulicy się śmiali a ja razem z nimi bo rzeczywiście to jest śmiech na sali Tylko raz spotkałem się ze zgorszeniem na widok tych spodni, był to mój przyjaciel.
-
Tak, cygaro i szklaneczka whiskey... Oczywiście razy trzy by mnie w pełni usatysfakcjonowały Tego mi właśnie brakuje na turniejach w "realu".
-
Panowie, błagam nie wklejajcie tych zdjęć! I tak nikt nie pobije Roberta Kupisza.
-
Radzenie sobie z ignoranctwem lub przesadnymi pochlebstwami
Brzydalllo odpowiedział(a) na 87-100 temat w Męska elegancja
87-100 odsyłam do tematu "Czy Ty ubierasz się normalnie?", http://www.forum.bespoke.pl/viewtopic.php?f=1&t=280&start=80 Niepotrzebnie zakładałeś powyższy wątek -
Ktoś mnie wołał? Tak się składa akurat że jestem profesjonalnym pokerzystą, rzuciłem niecały rok temu prace informatyka dla kart. Niestety od czasu skończenia studiów nie byłem w Warszawie ani razu a chętnie bym zagrał. gccg, mi się marzy Total War w XVII wieku. Rzeczypospolita Obojga Narodów czyli husaria, pancerni, kozacy (późniejsi lisowczycy), kozacy zaporoscy z ukraińskich stepów, tatarzy oraz różnego rodzaju wojsko najemne z państw zachodnich. Wojska rosyjskie z bojarami na czele. Potężne Imperium Otomańskie z różnego rodzaju fanatycznymi muzułmańskimi wyrzutkami w roli najemników oraz janczarzy, spahisi. Ale to niemożliwe.
-
Też lubię od czasu do czasu pyknąć partyjkę. Częściej na komputerze odpalam Chessmaster: Grandmaster Edition niż podejmuję wyzwanie od żywego człeka. Uwielbiam grać w szachy z kobietami gccg, 15 marca swoją premierę miała gra Total War: SHOGUN 2, polecam! Grałeś może w pierwszą część która była prekursorem całej serii Total War?
-
Przeczytałem artykuł, pierwszy raz słyszę o tym zegarku. 10916 m... szok! Niezła "busola"
-
Za dzieciaka miałem to samo tylko ja to uwielbiałem, ten dźwięk golonego włosia i te uczucie gdy brzytwa przejeżdżała po moim karku niezapomniane Ja do golenia używam chyba najtańszych jednorazówek na rynku Polsilver 2, pamiętam je jeszcze z PRL-u. U golibrody nigdy nie byłem i się nie wybieram. Mam to szczęście iż nie mam bujnego zarostu dlatego golę się raz na tydzień.
-
Ja już i wąsy zapuszczałem raz i brodę dwa razy. Napiszę tak. Jeśli komuś pasuje ok, ale w całym 2010 roku widziałem tylko jednego mężczyznę któremu w wąsach było do twarzy. Młody, przed 30-ką kolega z pracy. Reszta Panów niestety... stare dziady, wąsy wyblakłe lub dwukolorowe, strasznie zaniedbane.
-
Rządzisz Pan w tych czerwonych spodniach! Trzeba było do zdjęcia pokazać bardziej skarpety, niewiele widać a są ciekawe. Czerwono-siwe? Trudno odgadnąć.
-
Sweter, kamizelka (bezrękawnik), itd. - dyskusje i porady
Brzydalllo odpowiedział(a) na Szamil temat w Męska elegancja
Jedyna rzecz z kaszmiru którą posiadam to czarny golf Ralph Lauren Black Label. Użytkuję trzy lata, wygląda jak nowy. -
Brak odpowiednich sytuacji w jakich mógłbym założyć powyższy garnitur. Imho może jakiś grill ze znajomymi (jesień, wczesna wiosna)? To jedyne zastosowanie jakie przychodzi mi do głowy.
-
Nie dla mnie takie odzienie, chociaż mężczyzna na ostatnim zdjęciu wypada w nim bardzo dobrze.
-
Nie stosuję żadnych schematów. A jak się ubieram na randkę? Tak jak na co dzień, ponieważ na co dzień się ubieram elegancko, to wystarczy. Po prostu randka to dla mnie nic niezwykłego i nie przebieram się specjalnie na nią.
-
Panie Arkadyjczyk, co masz Pan przypięte do butonierki? Zestaw mi się podoba tylko jakoś dziwnie się wygiołeś do zdjęcia
-
Spinki węzełki to najlepsza opcja. Z kwiatami to już szkoła mistrzowska. Możecie usłyszeć parę niecenzuralnych słów pod swoim adresem głownie od jak to ja mówię tzw. patologii. Ale też możecie zyskać takie ksywki jak elegant, piękny (bynajmniej nie w formie ironii), więc to może być opłacalna nagroda.
-
O ustroju czyli dygresje polityczno-historyczne
Brzydalllo odpowiedział(a) na macaroni temat w Sala klubowa
Mam przypinkę z herbem klubu sportowego w piłce nożnej któremu kibicuję, zresztą pisałem już o tym kiedyś na forum. Jak jadę na mecz do Anglii to przypinam, jak spotykam się z znajomymi u jednego z nich w domu w celu kibicowania podczas oglądanego meczu w TV robię to samo. Monarchia? Jego ykscylyncja Korwin-Mikke na króla! Jeśli monarchia to tylko absolutna, albo trój-podzielna (to sam wymyśliłem dawno temu, ale niech zostanie to w moich szaleńczych odmętach umysłu). Tu zacytuję Jacka L. Komudę Moje zdanie na temat monarchii jest krótkie: popierałbym ją w Polsce, gdyby miał nami rządzić Władysław Jagiełło czy Stefan Batory. Kłopot w tym, że w chwili obecnej nie ma możliwości wybrania na króla Polski kogokolwiek wartościowego. Moglibyśmy albo powierzyć tę godność jakiemuś 60-letniemu playboyowi wywodzącemu się z resztek arystokracji europejskiej, albo ogłosić elekcję, gdzie mógłby wygrać Rychu, Zdzichu, albo inny Lepper, cham i bydlę. Cały kłopot w tym, że żeby przyczynić się do odwołania takiego Leppera mogę po prostu w wyborach nie dać na niego kreski (co się zresztą stało). Natomiast, żeby pozbawić takiego ścierwa godności królewskiej, trzeba wywoływać rokosz albo konfederacje. Na tym się zasadza drobna w zasadzie różnica między demokracją, a monarchią. I nie jestem za ciągłością dynastii. Jak wiadomo ludzie nie są sobie równi (to kolejny dogmat, taki jak to że demokracja to najwspanialszy system jaki kiedykolwiek wymyślono), jedni mają wyższą wartość drudzy niższą. Na pewno znacie Panowie osobiście choć jednego debila, ktoś z rodziny, znajomy lub sąsiad. Zastanawiacie się czy się śmiać, płakać a może mu przyłożyć z dłoni zamkniętej prosto w nos ponieważ jego głupota jest tak wielka że was obraża i denerwuje. Oczywiście może to być też oprócz wyżej wspomnianego głupka np. tyran, lub osoba o za dobrym sercu łatwo dająca się manipulować. Wyobraźcie sobie teraz że powyższy człowiek ma rządzić państwem tylko dlatego że urodziła się z błękitną krwią i jego ojciec lub matka jest królem. Koszmar dla całego kraju i jego obywateli. Przecież w historii jest całe multum przykładów, ojciec wspaniały władca a syn następca, despota lub głupiec. Ratunkiem byłoby zniesienie bezsensownego prawa pierworoctwa, ale co by było gdyby para królewska miałaby tylko jednego potomka? Jeśli ktoś doczytał moje majaki do końca może sobie pogratulować -
eye-lip świetnie Zastanawiałeś się kiedykolwiek żeby takie zestawy uświetnić fularem? Jeżeli masz choć jeden.
-
gccg, w pełni cie popieram też mnie denerwują widoczne loga firm. Najbardziej na bieliźnie i klamrach pasków, ciężko mi znaleźć przez to odpowiednie artykuły. Ja kupuję taniochę dla mas, koszulki polo firm Fruit of the Loom, Stedman. Średnio polówka kosztuje 30 zł, jakość jak za taka cenę jest w porządku.
-
Głosowałem prawie codziennie i rzeczywiście jeszcze wczoraj miałeś o około 2000 głosów mniej. Jednak ta młoda dama grubo przesadziła pisząc iż wczoraj miałeś 2000 głosów, ponieważ miałeś prawie drugie tyle. Ale można jej wybaczyć bezpodstawne oszczerstwa pod twoim adresem, ze względu na wiek Więc nie przejmuj się oskarżeniami nastolatek, bo nie wypada. Uwaga, nie tylko tobie jednego dnia dosyć znacznie zwiększyły się głosy tylko... wszystkim. Ktoś postanowił sobie zrobić jaja z tego konkursu. Ale jako informatyk mogę was poinformować iż takie oszustwo może z łatwością wykryć każdy przeciętny webmaster, zmiana proxy i usuwanie cookies nic tu nie da. Specjalnie programy do nabijania też.
-
Ja też nie ale są świetne, mógłbym je raz na rok założyć.
-
Panie style, niech Pan popatrzy jeszcze raz na te zdjęcia i zastanowi się dobrze co pan wstawił. Co my tu mamy oceniać? Pan zaśmieca temat i się ośmiesza, przynajmniej mi się chce z Pana śmiać. Tu jest dobry przykład jak powinny wyglądać zdjęcia jeśli użytkownik nie ma czasu wkładać wszystkiego na siebie: http://forum.bespoke.pl/download/file.php?id=9 Zdjęcie użytkownika Parmigiano.
