Skocz do zawartości

Brzydalllo

Użytkownik
  • Postów

    553
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Brzydalllo

  1. Falk, dobry przykład z trenczem, podoba mi się. Szybko wybrane. Uwielbiam kobiety w sukienkach i szpilkach, nie potrzeba im nic innego, ewentualnie jakaś bransoletka, naszyjnik czy inna pierdółka.
  2. Może węzeł krawata jest demonstracją jego seksualnej siły. Mówcie Panowie co chcecie ale się w święta naoglądałem tyle stylistycznych koszmarków że mam już dosyć na całe życie. Królowały oczywiście czarne poliestrowe garnitury.
  3. 87-100 miły zestaw dla oka mógłbyś jedynie odpiąć jeszcze dwa guziki od koszuli, chyba że nie lubisz eksponować klatki piersiowej. zaki a to można nosić fular do koszuli buttown down? Ja to strasznym purystą jestem jeśli chodzi o ten rodzaj kołnierzyka sam nie wiem dlaczego. Krawat, mucha bezapelacyjnie odpadają, ale fular lub apaszka to nie mam pewności. Arkadyjczyk nic nie widać na zdjęciu, jedynie mogę się domyślać iż masz ciekawy wzór w kratkę na marynarce
  4. Panie Jastrzębiec, zestaw na duży plus. Do dwurzędowych marynarek mam ogromną słabość. Jedyne czego mi brakuje to czerwonego goździka ale to już moja fanaberia.
  5. Panie bczyn, nie umie Pan nosić fularu (chyba że nie chciało się Panu wiązać i tak byle jak obwinął się Pan nim na zdjęciu). Powinien być zawiązany dużo wyżej i ściślej otulać szyję. Dobre połączenie kolorystyczne na wiosnę w sam raz. No i te dziwnie układające się spodnie ale to już Pan wie.
  6. Panie poznański, co ma wykształcenie do elegancji? Różnie z tym bywa. Miałem kiedyś takiego kolegę - Bond jak malowany. Skończyło się jednak na tym, że on teraz "bondzi" inną kobietę, po tym jak jego była żona zostawiła go dla bezrobotnego ulicznego muzyka. Wniosek jest taki jak refren w piosence Połomskiego: "Bo z dziewczynami...". Muzycy mają "naturalnie" większe powodzenie od innych w sprawach damsko-męskich Co do kolegi może coś innego mu szwankowało? Poza tym miłość jest ślepa i nie wybiera
  7. Panowie, to nie tak po prostu koszula na spinki śmiesznie (lub dziwnie) wygląda gdy nie mamy nic pod szyją, nawet jak to jest koszula nieformalna. I nie chodzi tu o krawat może być mucha w ostateczności fular. Dokładnie, jest po prostu za krótka chociaż długość rękawów wydaje się dobra. Górny guzik powinien być na wysokości talii a tobie wchodzi prawie na klatkę piersiową. Tak to widać na zdjęciu.
  8. Panowie, co wy się tam znacie! Te bosaki są godne księcia Persji, w aukcji wyraźnie pisze: RYAL LAVORAZIONE ARTIGIANA z "wyższej półki" KAPITALNY STYL I NIEPOWTARZALNY WYGLĄD IDEALNE DO JEANSÓW ALE RÓWNIEŻ JAKO "NUTA" ELEGANCJI Żółć was zżera ponieważ nie stać was na te kapitalne dzieło sztuki, dlatego tak plujecie jadem. Typowe dla Polaków!
  9. Caporegime, zegarek świetny uwielbiam prostotę w czasomierzach. Roland ja mam dokładnie 15,5 cm. Noszę zegarki nawet poniżej 30 mm. Dajmy na to Seiko SNF672. Ale też mam dwa 40 milimetrowce. Tak jak napisał eye_lip trzeba mierzyć przed kupnem. Kamil ten zegarek jest dobry dla dresa. Ale zapadł mi w pamięć, nosił go ten alfons (to był alfons? Już nie pamiętam) z Pulp Fiction który pomagał tym dwóm zabójcom pozbyć się ciała.
  10. gccg jesteś Szatanem, nie przestrzegasz zasad! Niezapięte mankiety koszuli? Świętokradztwo! Za obszerny płaszcz? To domena czarnoksiężników! W mocy mi nadanej przez Świętą Inkwizycje Męskiej Elegancji wymierzam ci 10 batów, następnym razem będzie stos!
  11. gccg mi też się dzisiejsza stylistyka Rolexów nie podoba, wielkie sportowe busole, fu! Rolex Cellini to jedyna linia garniturowców jaką mają w ofercie, są bardzo ładne i od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie kupno właśnie jego, mam też w głowie serie Grand Seiko. Ale znając siebie i moje skąpstwo pewnie będę się przykładał do zakupu jeszcze z 10 lat. Rolex na fotografii jest starej daty o czym zresztą wiesz, piękny, niestety nie wiem ile może kosztować.
  12. Panie Bazuka, tylko że Pański strój w porównaniu do Vislava najlepiej nie wygląda. Sam to musi Pan przyznać. Ale na paradowanie po lesie czemu nie, tylko proszę już nigdy nie wkładać tej marynarki To prawda spodnie są przydługie. Co do manszetów nie ma Pan racji. Spodnie sztruksowe mogą je mieć lub nie. Jeśli będzie je Pan zakładał do innego ubioru proszę je zaprasować na kant, to jest obowiązek w przypadku spodni z manszetami.
  13. Panowie, bądźcie pozdrowieni i piszcie w pokoju.
  14. Panie BazukaJoy, ta marynarka wygląda na Panu jak worek po kartoflach. Była by dobra dla grubasa albo osoby posiadającej dużą masę mięśniową. Ma też stanowczo za długie rękawy. Zignorować ją, teraz nastały inne czasy zasada jest stara i nieaktualna.
  15. eye_lip gratuluję posiadania Bell-Matic-a jest piękny. Najnowszy model Grand Seiko wspaniały, klasyka sama w sobie. Ciekawe jak z ceną.
  16. Brzydalllo

    Buty, trochę taniej

    Panowie, oferta ważna tylko do 11 kwietnia, obuwie dostępne w sieci supermarketów Carrefour Market.
  17. Pisałem o rękawiczkach na forum zacytuję siebie samego. Też polecam rękawiczki firmy Kuc, bardzo dobra jakość. Mam 6 par i nie mogę powiedzieć złego słowa na jakość skóry i wykonania. Skórzane rękawiczki Wittchena w porównaniu do Kuca to tania chińszczyzna. Kuc są o dwie klasy lepsze i kosztują ponad dwa razy mniej.
  18. Oczywiście że mi nie chodziło o sportowe skarpety. http://www.woodsofshropshire.co.uk, są tam dwa rodzaje białych zakupiłem na zapas po pięć sztuk. Dzięki wielkie gccg.
  19. Panowie... Pomocy! Poszukuję białego kruka w świecie męskiej elegancji. Mianowicie chodzi mi o skarpetki, białe skarpetki. Nigdzie nie mogę ich znaleźć szukałem on-line nic to nie dało. Jakbyście znali jakiś sklep internetowy lub stacjonarny we Wrocławiu, Warszawie który sprzedaje białe skarpety dajcie znać.
  20. Musze się przyznać iż jestem strasznym skąpcem, jedyne na co mi nie szkoda wydawać pieniędzy to elementy garderoby, piwo oraz płyty audio z racji tego iż jestem melomanem. Bukiet kwiatów nie wchodzi w rachubę, jedna róża jest doskonała z mojego punktu widzenia. Gdy dochodzi do zapłaty rachunku myślę "na co czekasz, zapłać za siebie", jeśli kobieta faktycznie płaci wtedy szczerzę zęby jak głupiec z radości. No cóż, kiepski byłby ze mnie mąż I jeszcze chciałbym powrócić do tematu ubioru. Któryś użytkownik napomknął iż kobieta woli mężczyznę w skórzanej kurtce niż eleganta. Takich bzdur to jeszcze nie słyszałem. Elegancja jest najlepszym wyborem dla mężczyzny my to Panowie wiemy chyba najbardziej. Często słyszałem od kobiet iż "nie ma nic bardziej seksownego niż mężczyzna w dobrze skrojonym garniturze na miarę", coś w tym stylu. Poza tym elegancja jednoznacznie kojarzy się z zamożnością i bogactwem, więc tu też jest plus dla eleganta na początek. Wiem to z własnego doświadczenia ponieważ mam szafę wypchaną kurtkami ramoneskami i kręcę się wokół "harleyowców" ponieważ sam nim jestem. Chociaż może kolega miał na myśli łysego osiłka w kurtce z bazaru za 100 zł z eko skóry niźli harleyowca/rockmena.
  21. Brzydalllo

    Męska fryzura

    Od pięciu lat noszę półdługie lub długie włosy i powoli już mam dosyć, coraz bardziej kusi mnie powrót do jeża
  22. Jest popyt to jest też i podaż. Jedno nakręca drugie, zjadają swoje własne ogony. Jedyna rada na to to edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja polskich mężczyzn. Zwracajmy uwagę Panowie naszym znajomym na ich obuwie jeśli zakładają te wstrętne bosaki. Ja tak robię i uważam iż nie jest to nietaktowne z mojej strony. Po krótkiej wymianie zdań zawsze panowie w aladynach przyznają mi rację iż ich buty wyglądają okropnie przy moich i się pytają gdzie można kupić podobne które mam na nogach.
  23. Dr Kilroy masz rację, jacyś fanatycy włoskiego stylu W temacie "co mam dziś na sobie" jak ktoś da zdjęcie z czarnymi butami natychmiast pojawiają się komentarze "ja bym osobiście wybrał brązowe buty". Jeśli chodzi o obuwie jestem 50% na 50%... Proponuję stworzyć "polski styl" jeśli chodzi o buty. Anglicy wolą czarne, włosi brązowe, w takim razie my Polacy dołączmy jako trzecia siła i wybierzmy na swój kolor biały! Też się spotykam pierwszy raz z srebrnymi i złotymi zagadnieniami. Ogólnie mnie to nie interesuje. Mój typ urody to śródziemnomorski, nie wyglądam jak Polak czy ogólnie Słowianin. Praktycznie we wszystkim mi do twarzy oprócz przygaszonych kolorów i beżu, ecru, czy złamanej bieli. Jak słyszę te słowa robi mi się niedobrze.
  24. gccg ja tu piszę iż do czerwonych spodni tylko ciemnobrązowe buty a ty mi tu minute później z takim zestawem wyskakujesz Kolorowy szal w kwiaty (jeśli mnie wzrok nie myli) mi się podoba.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.