Skocz do zawartości

Bartek

Użytkownik
  • Postów

    1 613
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    14

Treść opublikowana przez Bartek

  1. Bartek

    Eleganckie zegarki

    Poljot + płaszczka, myślę, że jedyny egzemplarz na świecie:) Super połączenie.
  2. Widziałem naprawdę ładny wełniany krawat w TKMAx - nie wiem jaka firma, ani czy była to 100% wełna (oglądałem tylko z zewnątrz), ale zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Połączenie niebieskiego z łososiowym, ukośne pasy + akcenty, cena chyba 39,99.
  3. Fizycznemu w UE powinni sprzedać w cenie brutto z lokalnym VATem, a firmie w cenie netto, 23% VAT odprowadziłbyś do polskiegu urzędu przy najbliższym rozliczeniu.
  4. ...i gdyby wszystkie zbiegły się tutaj wylewać swoje żale.
  5. Możemy dorzucić jeszcze kilka bezcelowych dogmatów 'wyobrażania sobie dżentelmena', np. raz do roku ustrzelić sarnę, dać komuś po twarzy zamkniętą dłonią, uciec policji starym Chevroletem, co wieczór wypijać szklankę scotcha itd. To i uwielbienie bądź awersja do palenia tytoniu nijak mają się do bycia dżentelmenem, meżczyzną itd.
  6. Czyli nie dość, że nie mowy o kompromisie, to jest jeszcze dodatkowa wartość w odnieseniu do konkurentów. Chętnie się wybiorę do Pana Kamińskiego, ale jeszcze nie teraz...
  7. Czyli wśród Warszawskich Szewców byłaby to najlepsza oferta cenowa i bez kompromisu pod jakimkolwiek względem. Brązowe lotniki znów krążą wokół mojej głowy...
  8. Immune, poziom Januszkiewicza przed negocjacjami z Panem Jackiem, czy już po?
  9. Świetnie wpasowałeś się w krajobraz, jak autchton:) Bardzo podoba mi się marynarka.
  10. Bartek

    Buty, trochę taniej

    Wspomanie powyżej właśnie wyglądają, jak "byle obuwie".
  11. Piękne torby, ale skóra wyglada na 'papierową'. Dorzucę link jeszcze jednego producenta: http://www.tuscanyleather.it/en/main.html Kupowałem u nich średniej wielkości torbę podróżną, teczkę, ze trzy torebki - wszystko bez zastrzeżeń.
  12. Czy oni nas maja za idiotow, bezmyslna mase, ktorej opinie mozna ksztaltowac tanimi sztuczkami?... ps wybaczcie brak polskich liter, pisze na telefonie
  13. Bartek

    Trench

    Przy okazji tematu warto zarchiwizować poniższy link. Na dniach będę zamawiał klamry w tym sklepie. http://www.kleins.co.uk/leather-buckles-486-p.asp
  14. Bartek

    Buty ze skóry shell cordovan

    Kamil, jak patrzę na zdjęcie Twoich nowych butów, przypomina mi się pewna historia. Naczelny najpopularniejszego polskiego pisma motoryzacyjnego opisywał mi reakcję adresatów na jego MMSy, które wysyła w trakcie testów kolejnych modeli Astonów, Ferrari czy Lamborghini. Otóż odbiory zwykle odpowiadają mu SMSem o treści "Nienawidzę Cię" PS. Piękne lotniki.
  15. Derby/angielki/bluchers z wysoką cholewką. Albo po prostu trzewiki. PS. szkoda, że zdjęcie przekłamało kolor.
  16. Hybrydę wiedenek i czego?
  17. Sonny, czy nie pomyliłeś litego z marcem? Spotkanie, o którym mowa powyżej już się odbyło. W marcu mam nadzieję będzie kolejne.
  18. A zaglądaliście na opis Ulitmate Bespoke?...
  19. To też nie będzie po polsku, ale opis przypomina MTM.
  20. Macaroni, gdyby miał wystarczającą ilość na cały garnitu, to nie byłoby problemu:) Ale muszę decydować - spodnie albo marynarka. Myslę o takim sztruksie (a miało być dyskretnie): Uploaded with ImageShack.us
  21. Bartek

    Buty, trochę taniej

    Będziesz bardzo zadowolony, jestem pewien. Buty na początku są trochę sztywne, trzeba z nimi powalczyć, ale jak się już ułożą to są naprawdę wygodne.
  22. Wczoraj natknąłem się na ekspozycję Muhle w perfumerii Douglas w Arkadii.
  23. A wg mnie to właśnie wiedenki (albo oxfordy) - mają zamkniętą przyszwę. http://www.kielman.pl/galeria/index.php?id=3&all=141
  24. Panowie, dziękuję za opinie i pomoc.
  25. Też tak sądzę, biały stanowiłby za duży kontrast i raczej nie byłby to stonowany zestaw. Zdjęcie dobrze oddaje kolor tkaniny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.