Skocz do zawartości

Bartek

Użytkownik
  • Postów

    1 613
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    14

Treść opublikowana przez Bartek

  1. Wygląda na to, że albo marka Cafardini jest własnością Vipo, albo Vipo jest podwykonawcą dla Cafardini.
  2. Bartek

    Wyprzedaże

    z jakiej linii? Jeżeli Loake 1880 to tak. EDIT ups, nie sprawdziłem kontekstu:) oczywiście to 100EUR w TKMaxx nadal wydaje się być mało okazyjne
  3. To była najlepsza zabawką, jaką do tej miałem "w rękach". Niestety tylko jeden dzień, ale za to w pięknych okolicznościach - 'Drift Experience' przy torze Silverstone. 150KM, ok. 550kg, brak jakiejkolwiek elektroniki, setup zawieszenia do driftu i kierownica wielkości płyty CD.
  4. czy wiemy cokolwiek nt miejsca szycia garniturow oraz cen?
  5. Do obróki RAWów (a dokłądnie NEFów) używam Adobe Photoshop Lightroom i bardzo się z tym narzędziem polubiłem.
  6. Ja jestem ze starej szkoły - do grania mam PCta i robię to chętnie, chociaż coraz żadziej. Czekam, aż syn podrośnie, to się zacznie: Xbox Kinect, zdalnie sterowany spalinowy drifter itp.
  7. Navy jest bez wątpienia jaśniejszy - jest to kolor, który ogólnie określamy jako granatowy. Natomiast midnight jest na tyle głęboki, że mniej wprawne oko może uznać za czarny.
  8. Na zdjęciach wygląda ok, ja akurat wolę trochę ciaśniejsze, ale Twój kołnierzyk nie wygląda na rażąco za duży. Jak już ktoś napisał - po trzecim praniu wszystko będzie jasne.
  9. A jak to się stało, że trafiły do Ciebie? Chyba ciekawa historia jest w tle...
  10. Na tym etapie to zależy już od Ciebie i Twojego odczucia - jeżeli 39 przylega do szyi (nie robi się szpic odsłaniający rękojeść mostka - kość pod jabłkiem Adama) i nie masz dyskomfortu/uczucia duszenia, a zaciągnięty krawat nie marszczy kołnierzyka, to wszystko jest OK. Zakład krawiecki może nie być miarodajny - z porady "więcej luzu" wychodzą czasami o 2 rozmiary za szerokie marynarki. Załóż koszule, zawiąż krawat i wrzuć zdjęcia w tym wątku - dużo łatwiej będzie ocenić.
  11. Biorąc pod uwagę, że elegancja to m.in. dostosowanie ubioru do okazji i okoliczości, z punktu widzenia pozostałych gości byłeś po prostu nielegancki. A przecież to ślub i za takie lekceważenie zostałbyś obity sztachetą
  12. Świetny pomysł i technicznie też niezbyt skomplikowany - nikt nie będzie wymagał trwałości nadruku umieszczonego w tym miejscu:)
  13. Laserunek? Skrót od grawerunek laserowy czy http://pl.wikipedia.org/wiki/Laserunek ?
  14. Oczywiście w tym kontekście to odpada. Producent nie wezmie odpowiedzialności za buty wyprodukowane na podstawie amatorskiego modelu.
  15. Skanowanie 3d to nic skomplikowanego, do odwzorowania modelu 3D stopy wystarczy aparat cyfrowy i odpowiedni software - oczywiście będzie to domowe rozwiązanie, pochłaniające więcej czasu i wysiłku, ale w rezultacie otrzymamy model 3D.
  16. To grawer laserowy albo frezarka CNC.
  17. Ja zmierzam kupić (zamierzałem też w zeszłym roku i dwa lata temu, trzy, itp): 1. http://imageshack.us/photo/my-images/32/jaguaretypeoriginal1.jpg/ 2-XX. jw. Wybaczcie chwilę zapomnienia.
  18. A młodsi mieli jeszcze dobry przykład.
  19. Właśnie się zastanawiam, czy to co widzimy to jeszcze pozostałości sprzed wojny (w mentalności oraz szafach), czy też ustrój nie miał aż takiego wpływu na dobór ubrań.
  20. Mnie się podoba - bezpiecznie i dyskretnie, ale z dbałością o istotne szczegóły. Jeszcze tylko poszetka:)
  21. Napiszcie coś więcej - np. kolejność prasowania częsci koszuli.
  22. Ja się chyba za bardzo z tym 'cackam', 15 minut to minimum...
  23. Mam to samo spostrzeżenie. Najpierw podziw, bo prasowanie trwało 5 razy krócej, niż moja średnia, ale efekt wygląda mizernie.
  24. Immune, co słychać w temacie marynarki od p. Sekuły? Byłeś na pierwszej przymiarce ?
  25. Tak, niestety koszmarki:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.