Skocz do zawartości

Bartek

Użytkownik
  • Postów

    1 613
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    14

Treść opublikowana przez Bartek

  1. Podobna kolorystyka: http://clarks.pl/products/mens/casual/quay-port------light-blue-lea Na amerykańskiej stronie Timberland można samemu zaprojektować sobie boaty, nie wiem tylko czy wysyłają do Polski.
  2. Czy wg numeracji brytyjskiej zwykle zamawiasz 8,5 czy 9?
  3. Czyli tak jak myślałem. Zaczynam się zastanawiać, czy nie przerzucić się na 42,5. Muszę pomierzyć jeszcze w kilku sklepach.
  4. Bartek

    Wyprzedaże

    No właśnie ani nie zachwyciły, ani nie zapadły w pamięć. Szukałem w google Bruno Magli i pojawiły się propozycję za ok 500USD, ale teraz widzę że to nie to samo, co proponuje BuyVIP
  5. Dziękuję za komentarz. Czy w takim razie niewielka różnica w dł/szer podeszwy 42,5 i 43 przekłada się na wyraźną różnicę pomiędzy 42 i 42,5?
  6. Miałem też ciekawą obserwację dotyczącą rozmiarów - nie wiem, może to nic dziwnego: normalnie noszę 43, ale w sklepie Bexley mierzyłem też 42,5 i nie było żadnej różnicy - może były delikatnie bardziej dopasowane na szerokość (a może to autosugestia), ale jak chodziłem w jednym bucie 43 i jednym 42,5 nie czułem różnicy na stopach. Po przyłożeniu podeszw butów różnica w ich długości miała max 2mm. Nie sądziłem, że między tymi rozmiarami są tak niewielkie różnice.
  7. Bartek

    Wyprzedaże

    Po prostu myslałem, że to Aldeny, bez wartościowania Bruno Magli (nie znam). Napisz o nich coś więcej, jeżeli możesz.
  8. Bartek

    Wyprzedaże

    Przeczytałem 2 zdanie i pobiegłem się rejestrować - Aldeny za 409zł!!! A to model Alden marki Bruno Magli... Aż wstyd tak się samemu wkręcić.
  9. W tej dziedzinie arytmetyka się nie sprawdza, dochodzą czynniki niewymierne, takie jak 'brand equity'.
  10. Od niedzieli mam jedna parę - dopiero raz założone. Wrażenia dotychczas bardzo dobre - wysoka jakość wykonania, dobre dopasowanie i bardzo wygodne - Loake po pierwszym dniu mocno mnie zmęczyły, z Bexleyami w ogóle nie muszę walczyć. Jest za wcześnie, żeby pisać o ich trwałości i np. wyglądzie po 6 m-cach, ale myślę, że wszystko będzie w porządku. Żałuję tylko, że nie kupiłem jeszcze jednej pary (mam Paul, natomiast Lennox też prezentowały się świetnie).
  11. Jak to się robi?...
  12. Idąc dalej - wersja megagwiazdorska: do etui ze skóry płaszczki wsuwamy kartę kredytową, przy pomocy której wszystko co potrzebne kupujemy po dotarciu na miejsce.
  13. Ale wolałbym te dla Obamy.
  14. Jeżeli to Twoja pierwsza stacja, to napisz proszę nt. 'wrażeń z prasowania' w porównaniu do żelazka.
  15. Bartek

    Nowe nabytki

    Mission accomplished: Bexely Paul, chocolate
  16. Bartek

    Nowe nabytki

    Dobrze, że jadę z żoną, wykorzystam jej przydział kilogramów na bagaż
  17. Tomek, masz rację, bez wątpienia. Moje podejście to trochę poszukiwanie rozwiązań value for money - krawiec technicznie sprawny, ale do prowadzenia za rękę w kwestii nowocześności stylistyki, za to z niższej kategorii cenowej. Wychodzi na to, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem (garnitur dobrze skrojony, dobrze wykonany i o dzisiejszej stylistyce) jest niestety wyższa i najwyższa półka cenowa (Zaremba, Turbasa, Gest Moda, inni).
  18. Bo krawiec może nie wiedzieć, ze proponowane przez niego rozwiązania są nie na czasie i marynarka może przez to wyglądać staromodnie, będzie pozbawiona "świeżości" (Macaroni - świetne określenie). Nie musi być wcale fachowcem do bani. Robi tak, jak robił całe życie (np. od lat 60/70tych), dotychczas nikt nie powiedział mu, że w XXI wieku kozerka powinna być wyżej, a otwarcie szersze.
  19. Bartek

    Wyprzedaże

    Bordowy piękny, fioletowy niemój kolor.
  20. Bartek

    Nowe nabytki

    Plan na weekend, któryś po prostu musi być po drodze
  21. Wszystkim zaangażowanym w życie naszego forum chciałbym klasycznie życzyć wesołych i spokojnych Świat Wielkanocy.
  22. Nigdy nie traci się tylko tłuszczu. Ale właśnie dzięki sportom w trakcie odchudzania, ogranicza się straty tkanki mięśniowej.
  23. W rok straciłem 10kg (aż trochę przesadziłem 88 -> 78kg). Dwa razy w tygodniu trening MMA, 1 raz 1,5h koszykówki, z malutkimi zmianami w naywkach żywioeniowych (minimum słodyczy, niejedzenie/opychanie się późnym wieczorem). Zastanawiam się, czy np. teraz po 100pushups nie zrobię sobie problemu z rozmiarem ubrań.
  24. Żaden link nie działa, także po wklejeniu w pole adresu strony.
  25. Zaraz pojawi się xkoziol i pogonie towarzystwo:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.