Skocz do zawartości

Bartek

Użytkownik
  • Postów

    1 613
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    14

Treść opublikowana przez Bartek

  1. Bardzo chętnie, nawet bym podziękował.
  2. Bartek

    Eleganckie zegarki

    Jak mówił Ochódzki: Trudno, co robić.
  3. Jak na "g", to może shantung?
  4. To może porównajmy wkład w forum. Rzucanie na dzień dobry do jednego z OjcówPionierów takich określeń nie wygląda najlepiej. Oczywiście zestaw nie musiał Ci się podobać, ale można było użyć innego określenia. EOT.
  5. Bartek

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Widać na prawej nodze pod nogawką, nie żartowałbym, gdyby nie było widać
  6. Bartek

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Z tak pięknymi split toe nawet białe skarpetki dobrze wyglądają
  7. To tylko Twoja interpretacja. Z grubej rury Kolego walisz, zwłaszcza jak na 4 post (i 1 "merytoryczny").
  8. Spróbuj w P&C - widziałem ostatnio w Arkadii duża ilość takich spodni, część na wyprzedaży. Mają wiele prywatnych marek, może któraś akurat będzie miała odpowiednią rozmiarówkę.
  9. Napisz do Leszka, może podpowie, gdzie kupił.
  10. Burberry Prorsum http://allegro.pl/plaszcz-oficera-zsrr- ... 86694.html
  11. ten nawet wygląda nieźle, po skróceniu, zaprasowaniu klap (o ile to możliwe) i wymianie guzików wyglądałby jak car coat:) http://allegro.pl/plaszcz-oficerski-woj ... 48443.html Pierwowzór: http://www.ebay.co.uk/itm/Gieves-and-Ha ... 4aae02fe80
  12. Wg wymiarów mojej stopy wikipedia jest bliższa prawdy. Mam 28,1cm i nosze buty 42-43 - w zależności od długości kopyta. Mierzyłem kiedyś spotrowe buty Adidas i pasowały na mnie dopiero 44 2/3 (!) Standaryzacja nie istnieje, jak sam widzisz rozstrzał Twoich rozmiarów to aż dwa numery. Zakupy bez mierzenia zawsze niosą ze sobą ryzyko.
  13. Namiastka, ale w zadanym kierunku: http://www.ebay.co.uk/itm/AQUASCUTUM-Navy-BLADEN-Trench-Coat-UK-38-R-BNWT-/120742656534?pt=UK_Men_s_Coats_Jackets&hash=item1c1cd2ba16
  14. Marcelo, płaszcze które pokazałeś bez wątpienia mają swój urok i pewnie wykonane są jak na żołnierskie wyposażenie przystało. Mam tylko takie obawy, że są zbyt "dosłowne" - są częścią munduru i z nim prezentują się najlepiej. W połączeniu ich z "cywilnym" eleganckim ubraniem mogą wyglądać jak z innego świata. Ich kroje bywają toporne, wyglądają ciężko, projektowane były z myślą o ich funkcji. Oczywiście wiele męskich ubrań ma wojskowe korzenie, ale dziś większość z nich to zaledwie 'cytaty' z pierwowzorów (chyba tylko trencz pozostał w niezmienionej formie). W casualu autentyczne wojskowe elenenty - jak najbardziej, np M-65 (szczególnie z okresu wojny w Wietnamie), ale nie widzę np. stalowego i zielonego płaszcza na garniturze i z ażurowanymi wiedenkami.
  15. Jakościowo pewnie jest tak jak piszesz, obawiam się tylko, że po prostu będziesz wyglądał jak w płaszczu z demobilu...
  16. Bartek

    Zakupy w sieci

    Dzięki.
  17. Bartek

    Zakupy w sieci

    Czy ktoś wie ile kosztuje wysłka do Polski 1 pary butów w sklepie internetowym Loding?
  18. Bartek

    Wyprzedaże

    po kliknięciu 'Pay securely now' - pojawiało się okienko na wpisanie kodu - nie da się go przeoczyć. Po wpisaniu EXTRA20 odliczyło mi 5,2 z 25 funtów.
  19. Brak języka właśnie podwyższał komfort, bo ghillie dzięki temu szybciej schły, po zamoczeniu ich na szkockiej łące.
  20. Bartek

    Wyprzedaże

    Kod działa, także na przecenione espadryle
  21. To ghillie brogues? Mają język?
  22. Zapytaj Zakiego, z tego co kojarzę poza tkaninami ma w ofercie włosiankę, kamelówkę i płótno.
  23. Bartek

    Męska fryzura

    Chyba jeszcze coś poza pomadą będzie potrzebne...
  24. Jeżeli zakrywka była nieszczelna, to trunek będzie zwietrzały. Ale nie da się tego ocenić, bez spróbowania:)
  25. Witamy. Prosimy jedynie o staranne przeszukanie forum przed zadaniem pytania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.