-
Postów
2 210 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
61
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez pablocito
-
Dziurkacz i po sprawie - masz normalne, no prawie normalne buty.[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
-
Ja bym to uzależnił od tego, do czego bym je zakładał. Do dżinsów bez lustra, do flaneli z lustrem, do garniaka z ciemnym lustrem. Ale to tylko moje widzimisię.
-
Chyba zwęzić. Na poszerzenie może nie być zapasu. Jeżeli jest zapas, to nie ma problemu.
-
Nie doczytałem, że to skóra olejowana. To tu faktycznie jakiś impregnat, ale ja bym nic nie robił. Ona jest fabrycznie natryskana woskami na gorąco.
-
Kurtki woskowane, olejaki - Barbour, Filson i inne.
pablocito odpowiedział(a) na Żorż Ponimirski temat w Męska elegancja
Raczej nie w tym wątku -
Dobrze robiłeś, nie słuchaj tego, co Ci nagadali w tym sklepie. Dla pewności napisz do multirenowacji.
-
Barwy maskujące adekwatne do aury.
-
Co chcecie od fakturowania motywem w kratę? Jest prawie, jak legendarna skóra Russian reindeer [emoji1787]. Clarks to stara marka znana głównie z desert boots, które chyba w tej postaci wymyślili. Z miesiąc temu kupiłem na zatoce z ciekawości ich longwingi GYW na skórze. Nówki seconds. Za jakieś 3 stówy. Założyłem raz. Całkiem spoko. Nie mogę nic więcej powidziec bo na razie w nich nie chodzę, ale na oko jakość wykonania podobna do Meerminów. Z polskich firm podobno Nord robi dobre buty marki Meka, ale nie są tanie.
-
Nie mówiąc rownież na przykład o bańce funtów za obraz, który sam się potnie minutę po zakupie[emoji3].
-
No to zobaczymy kto ma rację: Ty, czy spece od pozycjonowania produktów Omegi[emoji3][emoji3][emoji3].
-
Prowadzi to do prostej konkluzji, że to wszystko są ceny trochę z kosmosu, podobnie jak ceny obrazów impresjonistów francuskich na aukcjach, ale ponieważ je kochamy i możemy za nie zapłacić kosmiczne sumy, to płacimy. Dlatego nie dziwi mnie cena nowego Speedy. Za historię nie gorszą od Rolexa też trzeba zapłacić i to słono. Takie życie[emoji1787]. I powiem szczerze, że gdybym był arabskim szejkiem nie wahałbym się ani sekundy, tylko już bym rezerwował miejsce w kolejce. [emoji3]
-
@eye_lip, na pewno znasz się na rynku zegarków i samych zegarkach sto razy lepiej niż ja, ale powiedz, czy Rolex jest na tyle „lepszy”(stopień skomplikowania mechanizmu, innowacyjna myśl techniczna, precyzja wykonania, nakład pracy ręcznej, niezawodność i co tam jeszcze) od np JLC, Omegi, czy Grand Seiko żeby usprawiedliwić takie różnice w cenach na korzyść Rolexa oczywiście biorąc pod uwagę zbliżone modele: chrono do chrono GMT do GMT itd?
-
Ale gdybyś był Omegą, to ile byś sobie winszował za kultowy zegarek, który wszyscy, no prawie wszyscy chcą mieć i będą ustawiać się w kolejki, a na rynku wtórnym zegarek będzie 2 razy droższy? Koniec końców każdy chce zarobić. Wszyscy wiemy, że rynek zegarków, zwłaszcza kolekcjonerskich to nie jest proste value for money. A Rolex to niby z czego ma ceny, jak nie z kosmosu?
-
Moje typy: 1) całoroczny garnitur POW 2)granatowy garnitur z fresco, ale z nakładanymi kieszeniami i takąż brustaszą. Moim zdaniem to połączenie filozofii less is more i zarazem największa możliwość kombinacji. Poza tym obecna moda na pow sprawi, że nie zostaniesz automatycznie wykluczony z kręgu zainteresowań młodzieży.[emoji6]
-
Prócz kultury ubioru forum promuje również kulturę picia[emoji6].
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
pablocito odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Czy ta ekspedientka poradziła Ci też od razu krawca, który taką koszulę dopasuje(skróci rękawy, zwęzi w ramionach, wytaliuje)?[emoji3]. Koszulę musisz zmierzyć i musi pasować. Naczelna rada: nie słuchać ekspedientek[emoji16]. -
Mam trzewiki Berwick ze skóry o nazwie Chromex. To taka w dotyku matowa licowa skóra. Jest miękka i elastyczna, wszelkie rysy i otarcia załatwia przetarcie szczotką. Genialne rozwiązanie w wypadku trzewików.
-
Zadaje się, ze jeden z kolegów na forum jest archeologiem, powinien doradzić gdzie można takie wykopać.[emoji3]Pozostaje kwestia praw do znalezisk archeologicznych na terenie danego kraju[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3].
-
U mnie prezenty przynosi Amiołek. Słyszałem, że u niektórych Mikołaj, Gwiazdor itd. Ale o kurierze to nie slyszalem[emoji3]. Gratulacje!
-
Jak w temacie: życzę wszystkim Wesołych Świat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Jeżeli wątek już gdzieś jest to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam[emoji3]
-
Aż sprawdzę jutro co mam pod klapką
-
Domestos nie plami, tylko odbarwia wszystko co spotka na swojej drodze. Nie da się zlikwidować plam po nim powstałych. Jedyny ratunek to potraktować sprawę jako ćwiczenie malowania butów.
-
Tak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Cordura, przynamniej ta, którą ja znam to opatentowany przez firmę Dupont materiał w całości składający się z włókien syntetycznych. Szyje się zeń głównie plecaki.
-
Ja bym zmienił na białą lnianą
