-
Postów
2 210 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
61
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez pablocito
-
No a jak to co było jeszcze amerykańskie to fiu fiu[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ja nie mam żadnych nowych, ale nie będę w stanie wytłumaczyć się sensownie z kolejnych butów, choć nie dorównuję większości użytkowników forum, więc mówię pas.[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
No nie pasuje mi ta M65 do kamizelki i krawata (już tu kiedyś było podobne połączenie i zakończyło się karczemną awanturą), ale po Twoim nowym płaszczu możesz ubrać co chcesz. To był look roku[emoji3]. Nota bene krawat, kaszkiet, rękawiczki i buty pięknie harmonizują. Spodnie i kamizelka tez[emoji3]. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zastanawiam się nad kupnem zegarka
pablocito odpowiedział(a) na najk temat w Subforum miłośników zegarków
Ale dla tego werku warto zrobić wyjątek. Płynąca sekunda i zupełny brak odgłosów mechanizmu pozwoliłyby na wypowiadane z dezynwolturą: „Ot takiego kwarcoka ostatnio sobie sprawiłem na tyranie. Na basen w nim chodzę itd. Spoko jest, bo go nie trzeba często regulować.”[emoji3][emoji3][emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
Vip Collection - torba na garnitur
pablocito odpowiedział(a) na Bruut temat w Testy i recenzje produktów
@Bruut dzięki za recenzję. Czy jesteś zupełnie pewien, że ta torba jest ze skóry. Miałem kilka razy w TKMaxie jakieś „skórzane” wyroby o tej nazwie i na pewno nie były skórzane. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
Nie wiem , jak konkretnie jest ze szlachetną paczką, ale w moim mieście jest organizacja , która robi akcję „dobry duszek”: organizacja zamawia artykuły na prezenty dla dzieciaków, które ich zdaniem są potrzebne (pozwala to uniknąć nikomu niepotrzebnych gadżetów) na adres mojej firmy, ja płacę fakturę, paczka przychodzi na adres mojej firmy i po paru dniach przychodzi wolontariusz z organizacji i odbiera paczkę. Czyli w wypadku stowarzyszenia mogłoby to zadziałać podobnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wyjaśnił to @Żorż Ponimirski : do robienia fotek z zegarkiem. Oprócz tego dobrze sprawdzają się do jazdy na rowerze po mieście w chłodniejsze dni. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania forumowiczów BwB w Warszawie
pablocito odpowiedział(a) na roland temat w Spotkania regionalne BwB
Witaj@Beny23[emoji3], nawet nie wiesz co Cię ominęło i co narobiłeś swoimi skarpetkami[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
Jaki dziś masz zegarek na ręku
pablocito odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
O rany , ale piękna! Masz może gdzieś numer ref!? Edit: już znalazłem[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
I strach też komentować.[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
But na pierwszy rzut oka nie wyglada jak Bewrick. Poznać to po podeszwie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Hmmm, ozdobna klamra Ernest. Intrygujące[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moim zdaniem trzeba wziąć poprawkę na nieco inną kulturę w Sarym i Nowym Świecie (nawet w polskim konsulacie tamże). Amerykanie podchodzą do uroczystości patriotycznych z większą radością, a mniejszym patosem, niż my. Myślę, że tam nikt nie odsądził Benyego od czci i wiary. Możesz powiedzieć , że Ci się żółte skarpetki nie podobają (mnie też się nie podobają), ale nie nazywaj ich słomą w butach. Bronisz zasad elegancji i dress codu, a zapominasz o ważniejszej zasadzie stylu i elegancji, o dystansie, którego akurat Benyemu nie można odmówić. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Oj,to że trochę sobie ktoś sobie zadrwi ze skarpetek@Beny23 jeszcze nie świadczy o braku dystansu. Byli tu tacy, którzy nazywali go „korpoludkiem” i to był brak dystansu. Przecież kolega wrzucając takie zdjęcie, ba - zakładając rano takie skarpetki ma świadomość, że wywoła dyskusję i trochę drwin i mam nadzieję, że się o to nie obraża. Moim zdaniem koniec końców dyskusja jest wyrazem sympatii do kolegi i jego stylu ubierania się. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Od września (poranki, wieczory - staram się chodzić do pracy piechotą), całą zimę do kwietnia włącznie. Używam rąk do pracy i szkoda mi by było nabawić się zapalenia stawów. Oczywiście jesienią i wiosną używam rękawiczek bez ocieplenia, a zimą z ociepleniem. Rękawiczek samochodowych nie używam, bo albo prowadzę w tych, w których akurat chodzę, a jak się w aucie ogrzeje (używam ogrzewania[emoji3]) to lubię sobie miziać skórzaną kierownicę[emoji6][emoji3]. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
@Żorż Ponimirski Dzięki[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Długość marynarki dobra, ale guzik trochę za wysoko moim zdaniem. Spodnie znowu podciągnąłeś, czy to ich realna długość? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak zachowuje się skóra łosia w porównaniu z jeleniem? Nigdy nie miałem łosia (bez skojarzeń proszę). Jest bardziej miękka, bardziej/mniej trwała? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
@lubo69, tak myślałem, ze jest w tym jakaś ukryta symbolika, ale ponieważ na symbolice kolorów się nie znam (wiem tylko tyle, że żółte skarpetki nie pasowałyby na pogrzeb[emoji3]), to milczałem. @Żorż Ponimirski, może żółte skarpetki to delikatna sugestia kolegi do żótych papierów pewnych osób z pewnych kręgów. Ale to już musi się wypowiedzieć@Beny23. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Potwierdzam. Przynajmniej w kwestii szerokości kopyt. Mam 2 pary zamszowych derby , które kupiłem na zatoce 3 lata temu. Mam wąską stopę z wysokim podbiciem i są bardzo dopasowane. Na pewno nie będą dobre dla osoby o szerokich stopach. Nie porównam jakości do starszych modeli, ale u mnie ledwo zeszła farba z kruponu na podeszwach. Inna rzecz, że w sezonie (ok 3 miesiące wiosną i 2 miesiące jesienią w rotacji ich kolej wypada max raz w tygodniu). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
No tak, poszetka wzmacnia ten dysonans. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
W samym Dreźnie też jest na co oszczędzać[emoji3][emoji3][emoji3] https://www.lang-und-heyne.de/uhren/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kot daje radę tylko w przypadku, gdy z gładkiego jedwabnego krawata chce się zrobić szantung. Mój kot doszedł w tym do nie lada wprawy, aczkolwiek powtarzalność wyników nie jest jeszcze na tyle zadowalająca aby zademonstrować je na forum[emoji1787]. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
@djmakus czy masz może zdjęcie całej sylwetki żeby zobaczyć jak to wszystko gra razem? Pierwsze wrażenie było: „bynajmniej mie sie ten krawat nie podoba”[emoji6]. Zestawienie jest tak odważne, że chciałbym zobaczyć całość. Pytam bez cienia drwiny. Czy ta marynarka jest w czarno białą pepitkę i z odległości wygląda jak szara, czy wpada w odcień beżu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Skoro @Tanatos napisał, że chodzi o FAJNY zegarek w kontekście posiadanych Pamów, Rolka, Omegi i czego tam jeszcze, to Portugalczyk pewnie nie będzie wystarczajaco fajny[emoji6]. Też jestem ciekaw, co spełnia kryteria fajności.[emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
