Skocz do zawartości

pablocito

Użytkownik
  • Postów

    2 210
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    61

Treść opublikowana przez pablocito

  1. pablocito

    Klasyczne sneakersy

    Ale w połączeniu z dresem w kratę POW ze spodniami w kant stanowiłyby w miarę spójną całość [emoji3]
  2. pablocito

    Klasyczne sneakersy

    Z dumą muszę powiedzieć, że wszyscy moi koledzy z klasy takie nosili, a ja nie. Mama chciała mi nawet kupić ale nie pozwoliłem. Nie podobał mi się ani ich krój ani kolor. Tak zostałem wyrzutkiem[emoji3]
  3. Wiem, wiem. Mój dziadek i tato nosili takie, choć "prawdziwe, skórzane, nie jakiś tam skai"[emoji3]. Ale do tego stopnia stały się one ikoną epoki słusznie minionej, że dla wielu są z definicji nie OK. Prosząc o przykład miałem nadzieję na powiew świeżości i przejaw czyjegoś dizajnerskiego może nie geniuszu, ale choćby talentu. Sam poszukam i jak coś znajdę przedstawię do opinii [emoji3].
  4. [quote post="302843" w moich marynarkach chodzi wielu Forumowiczów Potwierdzam. Sam chodzę w jednym krawacie i spinkach Kolegi. Ten krawat to jeden z moich ulubionych. [emoji3]
  5. @mayor, ciekawa opcja ale chyba bym się z tym dobrze czuł w polo, szortach i espadrylach. Oczywiście mówię tylko o sobie. Czy mógłbyś wrzucić jakiś przykład "pederastki ok" choćby za małej? Pytam bez złośliwości.
  6. Panowie, bardzo dziękuję za opinie i porady. Były konstruktywne i pomocne. Mam dzięki Wam rozeznanie w terenie. Pozdrawiam i miłego dnia[emoji3]
  7. P. S. Na stronie nie podają wymiarów. Jak duża musiałaby być, żebyś ją nosił bez uszczerbku na stylistycznym honorze?
  8. O to to to. Tak na prawdę to nie wiadomo o co chodzi. Chodzi o natchnienie i pomysł. Ten jest nardzo ciekawy. A nosiłbyś tylko jako plecak, czy jako torbę na ramię też? Bo tu stajemy przed sednem problemu, czyli źródłem obciachowości takich rozwiązań. Czy nie tkwi ona właśnie w rodzaju sposobu noszenia? Torebka na pasku - za bardzo przywodzi na myśl damską. Saszetka na krótkim pasku - cinkciarz. Plecak (i to z materiału używanego nie dość, że przez armię to jeszcze szwajcarską i z elementami ze skóry) - męska rzecz, można nosić Dziękuję[mention=247]Lubo69[/mention]. 4:2[emoji3]
  9. @zimmermann, lepiej by to wyglądało gdyby odkleic zielone nalepki z ceną [emoji3]. [mention=16676]tadamdam[/mention], rozumiem: coś większego niż, torebka, taka mała teczka. Ta jest typowo sportowa, ale mogłaby być skórzana i to już byłby jakiś trop. 4:1
  10. 4:0[emoji23]
  11. No i zawsze zostaje coś z większą klasą niż torba Boss. Przynajmniej No logo.[emoji3]
  12. [mention=1783]mayor[/mention], a nawet jak popatrzą na wypchane z przodu spodnie, to będą wiedzieli "co ona w nim widzi". Jak to Kochanowski ujął pięknie którejś fraszce, że pewien gospodarz "miał bindasz tak dostały, żeby był nie wlazł w żadne famurały". [mention=1345]R50[/mention], piterek i saszetka cinkciarza, na krótkim paseczku to faktycznie sprawdzone rozwiązania[emoji3] Spodniokieszeniowcy nadal 2:0, właściwie 3:0 Ale popatrzcie: aktówka, torba, teczka, torba weekendowa - super. Portfel niesiony w ręku - ok. A coś pośredniego - obciach. Czy to jest jakoś uwarunkowane kulturowo? Nie zastanawialiście się nad tym? Nie odczuliscie nigdy tej luki i braku takiego akcesorium? Zaznaczam, że nie jestem marketerem badającym potrzeby rynku i nie wkleję zaraz linku do cudownego produktu, ale chętnie bym sam sobie coś podobnego zamówił, albo zrobił gdyby nie przywodziło na myśl wspomnianego globtrotera albo podpewexowego cinkciarza.
  13. Ciekawy casus i dobre rozwiązanie, ale nadal nieco połowiczne bo telefon, kluczyki, portfel dalej będą nieco wypychać spodnie i uwierać przy śiadaniu/opieraniu się. Spodniokieszeniowcy 2:0 Czyżby jedynym wygodnym rozwiązaniem był ożenek? Dla tych, którzy jak ja mają to za sobą to nic, ale żenić się po to by dobrze wyglądać i czuć się swobodnie w dopasowanych spodniach i koszuli to gruba przesada nawet dla czytelnika forum [emoji1787]
  14. No właśnie mnie też ale miałem nadzieję, że jednak jest ratunek. Spodniokieszeniowcy 1:0 zatem[emoji23]
  15. Cześć, chciałbym zapytać jak rozwiązujecie kwestię noszenia dokumentów, telefonów kluczyków itp. w wypadku kiedy nie zakładacie ani marynarki (jeżeli kogoś obraziłem, to przepraszam:)), ani nie zabieracie teczki/torby/aktówki? Ot luźne spotkanie u znajomych, spacer po parku z dziećmi itd. Nie w szortach i tiszercie, lecz w spodniach (choćby i w kant), koszuli i nie sportowych butach. Dla mnie najczęstszym, najładniejszym i jednocześnie najbardziej eleganckim rozwiązaniem jest... żona ze swoją torebką. Spodnie z wypchanymi kieszeniami wyglądają słabo i są niewygodne. Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do saszetek, torebek itd. No chyba że już zupełnie na sportowo. Jednak jedną z nielicznych wad mej żony jest to, że nie zawsze idziemy wszędzie razem:), a poza tym obarczanie żony dodatkowym balastem też jest w sumie mało szlachetne. Koledzy! Pokażcie proszę Wasze torebki, pederastki, saszetki i wszelkie podobne wynalazki. Pozdrawiam
  16. I to właśnie jest dla mnie elegancja. Jeden potrafi przeprosić, drugi nie chowa urazy. I to tak szczerze, bo zwykle stwierdzenie "z całym szacunkiem" , albo"nie chciałem urazic" oznacza coś zupełnie przeciwnego. Miłej majówki[emoji3]
  17. Już myślałem, że raz na prawą, raz na lewą stronę.
  18. Obrączki w różnych kolorach, potem każde własna kołdra, potem oddzielne sypialnie....[emoji3]. Według mnie obrączka się nie liczy. Tradycyjnie jest złota i zrobiłbym dla niej wyjątek. Tym bardziej podkreśli wyjątkowość wydarzenia. Wszystkiego najlepszego i nigdy oddzielnych sypialni[emoji3][emoji3][emoji3].
  19. pablocito

    Dżinsy

    Coś faktycznie musi być nie tak. To mój rozmiar, więc chętnie odkupię za, no niech będzie dychę + szip[emoji3].
  20. Myślę, że kolega poświęcił się dla dobra nauki niczym lekarz wstrzkujący sobie zarazki nieznanej choroby aby potem wypróbować lekarstwo. Czapki z głów dla poświęcenia kolegi!
  21. Wszelkie dane, jakie posiadam potwierdzają jednak, że szerokość różdżki ma znaczenie. Mocy czarodzieja bym nie przeceniał. Miałaby większe znaczenie w wypadku merlina, nie Meermina[emoji3].
  22. Dziękuję, jesteś krótszy ok 0,5 cm, ale szerszy o ok 0,8 cm. Czyli dla mnie 8,5 w Hiro to max. Może nawet 8:). Pozdrawiam
  23. Czy mógłbym z ciekawości zapytać o wymiary Twojej stopy? 8,5 to generalnie mój rozmiar, a nie mam żadnych Meerminow i znajomość Twoich wymiarów na pewno zmniejszyłaby ryzyko błędu. Z góry dzięki.
  24. Jak to palony tytoń. Z tym, że tu bardziej na raka narażona jest krtań, język i policzki, płuca w mniejszym stopniu, chyba że dla biernie palacego towarzystwa. Z drugiej strony dowiedziono, że obcowanie z pięknem przedłuża życie. Ogólnie życie jest szkodliwe, tylko jaka przyjemność z umierania zdrowym?[emoji3]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.