Skocz do zawartości

pablocito

Użytkownik
  • Postów

    2 210
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    61

Treść opublikowana przez pablocito

  1. Vide regulamin forum. Kiepskie entrée zrobiłeś. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Prosto z firmy szyjącej koszule na miarę [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. @eye_lip co to za pióro? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Dla równowagi proponuję poniższy wzór dla upamiętnienia ofiar wszyskich wojen wynikłych z winy wszelkiej maści uzurpatorów i ludobójców, jakich nosiła ziemia[emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Spodnie nie tyle , za krótkie co może za szerokie na dole nogawki, jak na taką długość? Zwęź do 17, 18 cm i będą ok. Ładny kolorystycznie zestaw, choć brązowe buty byłyby moim zdaniem lepsze. Marynarka nie razi. Do każualu jest w porządku welur mnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Spodnie nie tyle , za krótkie co może za szerokie na dole nogawki, jak na taką długość? Zwęź do 17, 18 cm i będą ok. Ładny kolorystycznie zestaw, choć brązowe buty byłyby moim zdaniem lepsze. Marynarka nie razi. Do każualu jest w porządku welur mnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. pablocito

    Humor

    Jako doktor jeszcze bardziej absurdalny, bo sztuki muzycznej doskonale czuję ten żart[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Wcale tego po nich nie widać[emoji3]. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Idąc tym tropem można by powiedzieć, że każdy człowiek ubrany w płaszcz wyszedł z domu owinięty w koc, a kolega@Lubo69 w swojej skórzanej, nieeleganckiej kurtce niczym człowiek pierwotny wyszedł prosto z jaskini owinięty w bawolą skórę.[emoji3][emoji3][emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Bardzo przepraszam, ale podtrzymuję swoje zdanie (co w nim było nie na temat?), że kurtka tego typu (cienka puchówka z poprzecznymi przeszyciami) jest warta stówę i świetnie nadaje się na nocne spacery z psem. To nie jest żadna osobista wycieczka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Dzięki, przyjrzę się[emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. To nie odpowiedz na Twoje pytanie, na pewno zaraz zabiorą głos lepsi specjaliści, którzy zamawiali u wymienionych przez Ciebie krawców, ale błagam, nie zakładaj brązowych loafersów do ślubnego garnituru. W ogóle nie zakładaj loafersów. Garnitur w prążek, szara kamizelka - to wszystko obniża formalność, ale dalej jest elegancko. W loafersach to będzie na prawdę niedobrze wyglądało i na nic Zaremba. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Dzięki. Kolejny punkt za[emoji16][emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Ostatnio, pewnie w związku z jesienną aurą chodzi za mną brąziak. Powiedz proszę jak toto się zachowuje w kontakcie z koszulą? Bardzo brudzi? Da się to łatwo sprać? Schodzi w zwykłym praniu, czy trzeba używać jakiegoś specyfiku? Jak już się zdecyduję to pewnie zacznę go często nosić, a nie uśmiecha mi się przy tym co chwilę kupować nowe koszule. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. To bierz tę z SuSu, jeśli Ci się podoba, bo w takiej sytuacji nie ma też większego znaczenia, czy jest ciepła. Miałem na myśli to, że ona po prostu jest strasznie krótka i spod niej będzie wszystko wystawać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Choćby nie wiem jak ciepła była, to zapalenie nerek masz w niej murowane. Na modelu wyglada komicznie. Prawie wystaje mu pępek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Ale w żaden sposób nie zmienia to faktu, że sklep, o który pytał kolega może być zupełnie porządną rodzinną firmą. Podoba mi się ich asortyment, zwłaszcza wybór sztybletów. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Masz na myśli takie z wszytymi żyletkami?[emoji6]. Nie wiem, czy dałbyś radę wejść w takim do samolotu.[emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. pablocito

    Humor

    Bo takie Lambo to jest element budowania spójnego wizerunku osobistego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Możemy kogoś nabrać, że mamy oryginalny produkt idealnie podrabiając logotyp, ale SIEBIE NIE OSZUKASZ. To zawsze będzie dorabiana wkładka z PODROBIONYM LOGO. I będzie dalej uwierać bardziej niż niedopasowany but[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Możemy kogoś nabrać, że mamy oryginalny produkt idealnie podrabiając logotyp, ale SIEBIE NIE OSZUKASZ. To zawsze będzie dorabiana wkładka z PODROBIONYM LOGO. I będzie dalej uwierać bardziej niż niedopasowany but[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. A ja bym zostawił taką jaka jest. Mnie by nie zależało, ale oczywiście jestem w stanie zrozumieć, że wkładka o niepożądanym kolorze może Cię uwierać równie dotkliwie, jak niedopasowany but. Taki już nasz los[emoji16][emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Zawsze mam ten dylemat: poszetka dopasowana do krawata - nuda, poszetka skontrastowana z krawatem - „pasuje Ci to jak fiołek do kożucha” (to żona). [emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Nie ma linków pod hasłami[emoji22] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Nie, nie z czasem -natychmiast , już przy pierwszym zalożeniu[emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.