-
Postów
2 210 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
61
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez pablocito
-
Vide regulamin forum. Kiepskie entrée zrobiłeś. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prosto z firmy szyjącej koszule na miarę [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki dziś masz zegarek na ręku
pablocito odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
@eye_lip co to za pióro? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
Dla równowagi proponuję poniższy wzór dla upamiętnienia ofiar wszyskich wojen wynikłych z winy wszelkiej maści uzurpatorów i ludobójców, jakich nosiła ziemia[emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spodnie nie tyle , za krótkie co może za szerokie na dole nogawki, jak na taką długość? Zwęź do 17, 18 cm i będą ok. Ładny kolorystycznie zestaw, choć brązowe buty byłyby moim zdaniem lepsze. Marynarka nie razi. Do każualu jest w porządku welur mnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spodnie nie tyle , za krótkie co może za szerokie na dole nogawki, jak na taką długość? Zwęź do 17, 18 cm i będą ok. Ładny kolorystycznie zestaw, choć brązowe buty byłyby moim zdaniem lepsze. Marynarka nie razi. Do każualu jest w porządku welur mnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jako doktor jeszcze bardziej absurdalny, bo sztuki muzycznej doskonale czuję ten żart[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wcale tego po nich nie widać[emoji3]. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Płaszcz, kurtka, itd. - dyskusje i porady
pablocito odpowiedział(a) na jachobs temat w Męska elegancja
Idąc tym tropem można by powiedzieć, że każdy człowiek ubrany w płaszcz wyszedł z domu owinięty w koc, a kolega@Lubo69 w swojej skórzanej, nieeleganckiej kurtce niczym człowiek pierwotny wyszedł prosto z jaskini owinięty w bawolą skórę.[emoji3][emoji3][emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
Płaszcz, kurtka, itd. - dyskusje i porady
pablocito odpowiedział(a) na jachobs temat w Męska elegancja
Bardzo przepraszam, ale podtrzymuję swoje zdanie (co w nim było nie na temat?), że kurtka tego typu (cienka puchówka z poprzecznymi przeszyciami) jest warta stówę i świetnie nadaje się na nocne spacery z psem. To nie jest żadna osobista wycieczka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
Jaki dziś masz zegarek na ręku
pablocito odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
Dzięki, przyjrzę się[emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
To nie odpowiedz na Twoje pytanie, na pewno zaraz zabiorą głos lepsi specjaliści, którzy zamawiali u wymienionych przez Ciebie krawców, ale błagam, nie zakładaj brązowych loafersów do ślubnego garnituru. W ogóle nie zakładaj loafersów. Garnitur w prążek, szara kamizelka - to wszystko obniża formalność, ale dalej jest elegancko. W loafersach to będzie na prawdę niedobrze wyglądało i na nic Zaremba. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki dziś masz zegarek na ręku
pablocito odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
Dzięki. Kolejny punkt za[emoji16][emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
Jaki dziś masz zegarek na ręku
pablocito odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
Ostatnio, pewnie w związku z jesienną aurą chodzi za mną brąziak. Powiedz proszę jak toto się zachowuje w kontakcie z koszulą? Bardzo brudzi? Da się to łatwo sprać? Schodzi w zwykłym praniu, czy trzeba używać jakiegoś specyfiku? Jak już się zdecyduję to pewnie zacznę go często nosić, a nie uśmiecha mi się przy tym co chwilę kupować nowe koszule. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
To bierz tę z SuSu, jeśli Ci się podoba, bo w takiej sytuacji nie ma też większego znaczenia, czy jest ciepła. Miałem na myśli to, że ona po prostu jest strasznie krótka i spod niej będzie wszystko wystawać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Choćby nie wiem jak ciepła była, to zapalenie nerek masz w niej murowane. Na modelu wyglada komicznie. Prawie wystaje mu pępek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ale w żaden sposób nie zmienia to faktu, że sklep, o który pytał kolega może być zupełnie porządną rodzinną firmą. Podoba mi się ich asortyment, zwłaszcza wybór sztybletów. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Masz na myśli takie z wszytymi żyletkami?[emoji6]. Nie wiem, czy dałbyś radę wejść w takim do samolotu.[emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bo takie Lambo to jest element budowania spójnego wizerunku osobistego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Możemy kogoś nabrać, że mamy oryginalny produkt idealnie podrabiając logotyp, ale SIEBIE NIE OSZUKASZ. To zawsze będzie dorabiana wkładka z PODROBIONYM LOGO. I będzie dalej uwierać bardziej niż niedopasowany but[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Możemy kogoś nabrać, że mamy oryginalny produkt idealnie podrabiając logotyp, ale SIEBIE NIE OSZUKASZ. To zawsze będzie dorabiana wkładka z PODROBIONYM LOGO. I będzie dalej uwierać bardziej niż niedopasowany but[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A ja bym zostawił taką jaka jest. Mnie by nie zależało, ale oczywiście jestem w stanie zrozumieć, że wkładka o niepożądanym kolorze może Cię uwierać równie dotkliwie, jak niedopasowany but. Taki już nasz los[emoji16][emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zawsze mam ten dylemat: poszetka dopasowana do krawata - nuda, poszetka skontrastowana z krawatem - „pasuje Ci to jak fiołek do kożucha” (to żona). [emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dignito - Manufactured With Passion
pablocito odpowiedział(a) na Dignito.Michał temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Nie ma linków pod hasłami[emoji22] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk -
Nie, nie z czasem -natychmiast , już przy pierwszym zalożeniu[emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
