Skocz do zawartości

pablocito

Użytkownik
  • Postów

    2 210
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    61

Treść opublikowana przez pablocito

  1. pablocito

    Humor

    Dziurkacz i po sprawie - masz normalne, no prawie normalne buty.[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
  2. Ja bym to uzależnił od tego, do czego bym je zakładał. Do dżinsów bez lustra, do flaneli z lustrem, do garniaka z ciemnym lustrem. Ale to tylko moje widzimisię.
  3. Chyba zwęzić. Na poszerzenie może nie być zapasu. Jeżeli jest zapas, to nie ma problemu.
  4. Nie doczytałem, że to skóra olejowana. To tu faktycznie jakiś impregnat, ale ja bym nic nie robił. Ona jest fabrycznie natryskana woskami na gorąco.
  5. Raczej nie w tym wątku
  6. Dobrze robiłeś, nie słuchaj tego, co Ci nagadali w tym sklepie. Dla pewności napisz do multirenowacji.
  7. Barwy maskujące adekwatne do aury.
  8. pablocito

    Buty, trochę taniej

    Co chcecie od fakturowania motywem w kratę? Jest prawie, jak legendarna skóra Russian reindeer [emoji1787]. Clarks to stara marka znana głównie z desert boots, które chyba w tej postaci wymyślili. Z miesiąc temu kupiłem na zatoce z ciekawości ich longwingi GYW na skórze. Nówki seconds. Za jakieś 3 stówy. Założyłem raz. Całkiem spoko. Nie mogę nic więcej powidziec bo na razie w nich nie chodzę, ale na oko jakość wykonania podobna do Meerminów. Z polskich firm podobno Nord robi dobre buty marki Meka, ale nie są tanie.
  9. Nie mówiąc rownież na przykład o bańce funtów za obraz, który sam się potnie minutę po zakupie[emoji3].
  10. No to zobaczymy kto ma rację: Ty, czy spece od pozycjonowania produktów Omegi[emoji3][emoji3][emoji3].
  11. Prowadzi to do prostej konkluzji, że to wszystko są ceny trochę z kosmosu, podobnie jak ceny obrazów impresjonistów francuskich na aukcjach, ale ponieważ je kochamy i możemy za nie zapłacić kosmiczne sumy, to płacimy. Dlatego nie dziwi mnie cena nowego Speedy. Za historię nie gorszą od Rolexa też trzeba zapłacić i to słono. Takie życie[emoji1787]. I powiem szczerze, że gdybym był arabskim szejkiem nie wahałbym się ani sekundy, tylko już bym rezerwował miejsce w kolejce. [emoji3]
  12. @eye_lip, na pewno znasz się na rynku zegarków i samych zegarkach sto razy lepiej niż ja, ale powiedz, czy Rolex jest na tyle „lepszy”(stopień skomplikowania mechanizmu, innowacyjna myśl techniczna, precyzja wykonania, nakład pracy ręcznej, niezawodność i co tam jeszcze) od np JLC, Omegi, czy Grand Seiko żeby usprawiedliwić takie różnice w cenach na korzyść Rolexa oczywiście biorąc pod uwagę zbliżone modele: chrono do chrono GMT do GMT itd?
  13. Ale gdybyś był Omegą, to ile byś sobie winszował za kultowy zegarek, który wszyscy, no prawie wszyscy chcą mieć i będą ustawiać się w kolejki, a na rynku wtórnym zegarek będzie 2 razy droższy? Koniec końców każdy chce zarobić. Wszyscy wiemy, że rynek zegarków, zwłaszcza kolekcjonerskich to nie jest proste value for money. A Rolex to niby z czego ma ceny, jak nie z kosmosu?
  14. pablocito

    co uszyć?

    Moje typy: 1) całoroczny garnitur POW 2)granatowy garnitur z fresco, ale z nakładanymi kieszeniami i takąż brustaszą. Moim zdaniem to połączenie filozofii less is more i zarazem największa możliwość kombinacji. Poza tym obecna moda na pow sprawi, że nie zostaniesz automatycznie wykluczony z kręgu zainteresowań młodzieży.[emoji6]
  15. Prócz kultury ubioru forum promuje również kulturę picia[emoji6].
  16. Czy ta ekspedientka poradziła Ci też od razu krawca, który taką koszulę dopasuje(skróci rękawy, zwęzi w ramionach, wytaliuje)?[emoji3]. Koszulę musisz zmierzyć i musi pasować. Naczelna rada: nie słuchać ekspedientek[emoji16].
  17. pablocito

    Buty, trochę taniej

    Mam trzewiki Berwick ze skóry o nazwie Chromex. To taka w dotyku matowa licowa skóra. Jest miękka i elastyczna, wszelkie rysy i otarcia załatwia przetarcie szczotką. Genialne rozwiązanie w wypadku trzewików.
  18. Zadaje się, ze jeden z kolegów na forum jest archeologiem, powinien doradzić gdzie można takie wykopać.[emoji3]Pozostaje kwestia praw do znalezisk archeologicznych na terenie danego kraju[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3].
  19. U mnie prezenty przynosi Amiołek. Słyszałem, że u niektórych Mikołaj, Gwiazdor itd. Ale o kurierze to nie slyszalem[emoji3]. Gratulacje!
  20. Jak w temacie: życzę wszystkim Wesołych Świat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Jeżeli wątek już gdzieś jest to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam[emoji3]
  21. Aż sprawdzę jutro co mam pod klapką
  22. pablocito

    ślady po domestosie

    Domestos nie plami, tylko odbarwia wszystko co spotka na swojej drodze. Nie da się zlikwidować plam po nim powstałych. Jedyny ratunek to potraktować sprawę jako ćwiczenie malowania butów.
  23. pablocito

    Dżinsy

    Tak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. pablocito

    Dżinsy

    Cordura, przynamniej ta, którą ja znam to opatentowany przez firmę Dupont materiał w całości składający się z włókien syntetycznych. Szyje się zeń głównie plecaki.
  25. Ja bym zmienił na białą lnianą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.