Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Wczoraj
  2. Witam. Przyszła dzisiaj do mnie poprawiona wersja marynarki z SuSu. Ogólnie efekt w miarę mi się podoba. Pacha mogłaby być wyżej a guzik minimalnie niżej, ale chyba więcej z SuSu nie wycisnę. Chętnie poznam waszą opinię na ten temat
  3. Gwoli ścisłości - próba 925, ceny zaczynają się od €95
  4. według katalagów raczej tak - STERLING SILVER
  5. tryhp3

    Buty, trochę taniej

    POLO RALPH LAUREN LEATHER TREKKING SHOES ALPINE 759 zł Z nazwy i wyglądu wyglądają jak buty w poważne góry. Pytanie czy one mają konstrukcję norweską? Szycie na moje oko tak wygląda. Niektóre sklepy podają, że podeszwa jest w 40% ze skóry.
  6. Srebrne, tj ze srebra, a nie w kolorze srebrnym?
  7. Panowie, zabieram się za zakup przed urlopem, czy ten model jest w porządku? https://www.borsalino.com/eu_en/federico-panama-fine-medium-brim-140338-0014?size=17&color=462 Czy rzeczywiście warto wziąć rozmiar o jeden większy?
  8. Dla zainteresowanych udostępniam katalogi bespoke klamer dostępnych w stali, mosiądzu i srebrze: Fibbie-intercambiabili-2022-new.pdfCATALOGO-FIBBIE-ARGENTO-STERLING-SILVER-BUCKLES.pdf CATALOGO-FIBBIE-ARGENTO-STERLING-SILVER-BUCKLES.pdf
  9. Ostatni tydzień
  10. Pasek jest zdecydowanie ciemniejszy (ciemny brąz, buty są teoretycznie czekoladowy brąz ale wpadają w bordo), w ogóle te buty to był taki sobie wybór tutaj ale nic lepszego nie miałem 😢
  11. Mniej więcej cena x2 w stosunku do tej sprzed paru lat. No i problemem są terminy (roczne?) - po reportażu o Hołowni pan Błoński ma zdecydowanie więcej pytań o zamówienia, niż jest w stanie obrobić. A on nie ma podwykonawców (tzn. pracuje z żoną i jednym czeladnikiem na stałe), więc nie może obsłużyć więcej zamówień.
  12. @Grafa, Andy-fashion, Śląska 86, Łódź
  13. Możecie polecić kogoś do naprawy kurtki skórzanej?
  14. Chciałam Was jeszcze podpytać jak teraz cenowo wygląda Pan Błoński, na jego temat znalazłam najwięcej, ale ceny podawane przez Was na forum są sprzed paru lat, na pewno coś się zmieniło.
  15. Panowie odświeżam wątek, poszukuję bardzo dobrego krawca do szycia pod indywidualne zamówienia. Szukam we Wrocławiu, ale postanowiłam pójść dalej i sprawdzić jak aktualnie wygląda rynek w Warszawie. Czytając forum przewijają mi się nazwiska : - Józef Błoński - Józef Mazur był również Mistrz Michał Stenka, ale filia w Warszawie zamknęła się po pandemii, oraz Pan Janusz Godlewski, który przeszedł na emeryturę. Kogo aktualnie polecacie, czy coś się zmieniło od czasu ostatniego wątku ? vest_
  16. tryhp3

    Suit Supply

    Klasyczne buty robią we Włoszech, ale skóry cienkie i podatne na zadrapania, łamią się nieciekawie. Sneakersów nie spodziewał by się lepszych.
  17. Servetch

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Loake Capital, 10 lat pastowania.
  18. Dzień Dobry. Szukam marynarki z materiału o podobnym splocie jak w linku lub bardzo zbliżonego samego materiału na metry: https://www.boggi.com/pl_PL/light-blue-melange-linen-cotton-b-jersey-jacket-BO24P0673.html?dwvar_BO24P0673_color=GREY&click=image Posiadam w szafie marynarkę w kompozycji 48% len i 52% bawełna z materiału o tej fakturze, ale niestety jest już znoszona stąd poszukiwania zamiennika. Dziękuje za polecenia i pomysły gdzie szukać! PS. próbowałem z AI - nie daje rady
  19. @TomekB a jak wygląda koordynacja kolorystyczna w Twoim zestawieniu na linii pasek - buty? Na zdjęciu pasek wydaje się ciemny/czarny?
  20. Karol G.

    Suit Supply

    Kto robi sneakersy dla SuitSupply? Na Otrium piszą, że produkcja portugalska, ale to delikatnie mówiąc bardzo małe zawężenie.
  21. Velahrn

    Buty Meka

    Może chodzi o kolor "cordovan"? Oczywiście nie ma takiego koloru per se, ale nawet jak szukasz na ebayu, i wpiszesz "cordovan", to w większości otrzymasz buty z chromexcelu o kolorze "cordovan no 8"/
  22. Dzięki:)! Żadna okazja - kupione w regularnej cenie, więc zwrócę i spróbuję innego modelu (najpewniej Meermin).
  23. To są spodenki na basen czy spodenki do wyglądania jakby się szło na basen?
  24. Gdzie znajdę podobne skarpety w dość szerokie pasy, w intensywnej, podobnej kolorystyce (załączone to Pedemeia ale szukam opcji tańszej niż 49zł/para):
  25. W tym miejscu buty będą się delikatnie przesuwać w górę i dół z każdym krokiem i na względny komfort musiałbyś długo czekać. Jeśli nie była to jakaś wyjątkowa okazja, zwróciłbym je. Można też użyć Shoe-eze i plastra Compeed i próbować przetrzymać, ale potrzebne będzie sporo cierpliwości.
  26. Dzięki:) Wrzuciłem na zewnętrzny serwer - powinno się już ładować.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.