Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Beny23

Co mam dziś na sobie

Wesołych Świąt Wielkanocnych!
  3. lubo69

Źródła obuwniczej brzydoty

Lato idzie: https://www.mrporter.com/en-gb/mens/product/hender_scheme/woven-leather-loafers/1106014?ppv=2&cm_mmc=PartnerizeEMEA-_-skimlinks_phg-_-True+Content-_-305950
  4. Żorż Ponimirski

Buty, trochę taniej

Poza tym na Alledrogo nie ma kategorii "przymierzane, ale wciąż koszerne wg standardów BwB". Każdy widzi to co chce. Moim zdaniem te buty to bardzo ciekawa opcja zakupu z manufaktury z historią, ale sam bym ich nie brał przez znikomą uniwersalność w codziennym użytkowaniu.
  5. KIERMAN.pl

Buty, trochę taniej

Ale przecież widać, że te buty są nieużywane i były tylko przymierzane. Wiele razy sprzedawcy oznaczają towar jako używany, aby uniemożliwić kupującemu możliwość zwrotu / rękojmi itd.
  6. blekit

Buty, trochę taniej

@Żorż Ponimirski Buty są wystawione jako używane i taki status mają w aukcji, to jest jedyna rzecz jaką się sugerowałem. Nie jest napisane, że były tylko przymierzane. Decyzja należy do Moderacji, z mojej strony EOT.
  7. Żorż Ponimirski

Buty, trochę taniej

@blekit, w opisie aukcji jest napisane: "Buty prawie w idealnym stanie. Lewa podeszwa ma widoczne ślady chodzenia, a prawa prawie wcale." Wg mnie to oznacza przymierzanie w warunkach domowych. Na zdjęciach widać brak rys na obcasie. Moje buty wystawione na bazarku były mierzone w domu na twardej podłodze około 2h i mają już wyraźne rysy na podeszwie - o wiele gorsze niż te z allegro, a mogłem je wystawić.
  8. blekit

Buty, trochę taniej

Ja po prostu przypominam sobie kilka podobnych przypadków, w których m.in. @mosze bardzo stanowczo reagował na posty innych użytkowników linkujące do używanych butów. W regulaminie na bazarku też jest stosowny zapis. Nie mam zamiaru dyskutować nad jego zasadnością, bo każdy ma swój próg bólu tudzież paradygmat, ale skoro jest jak jest, to moim zdaniem reguły powinny być identyczne niezależnie od tego kto wkleja linka. A co do samych butów, to moim zdaniem bardziej pasują do działu z koszmarkami (kolor i skóra - egzotyki są poza moim kanonem smaku).
  9. Żorż Ponimirski

Buty, trochę taniej

Paradygmat Żorża = raz przymierzone buty >> pół roku noszone koszule
  10. Dan

Dress code motocyklisty

Porządna, czyli gruba kurtka skórzana powinna stanowić ochronę, ale przyznam, że nie szedłbym tą drogą i raczej szukał odzieży dedykowanej na jednoślady. Wiadomo że skórzany strój motocyklowy, poza samym materiałem, ma również wstawki/ochraniacze na łokcie, barki czy tzw. żółwia. Sam, poza strojem na tor, mam do miasta jeansy motocyklowe i lżejszą przewiewną kurtkę tekstylną. Ciekawą ofertę ma Tucano Urbano, czyli ubrania wyglądające jak Smart casual (np. Kurtki o kroju marynarki ale z ochraniaczami) a przeznaczone na jednoślady. Szaleć raczej w tym nie ma co, ale żeby dojechać do pracy to myślę, że ryzyko akceptowalne.
  11. Awopiotr

Humor

12. eye_lip

Buty, trochę taniej

Ja promuję, szczególnie jak są prawie nowe.
  13. blekit

Buty, trochę taniej

Myślałem że ofert używanych butów nie promujemy
  14. jarecki70

Jakie buty mam dziś na sobie

Wiśnia. Pierwsza przymiarki w domu.
  15. Dzięki, Też o tym myślałem. Dzisiaj oglądałem je na spokojnie, jest nadmiar materiału i podszewki tak na 1-1,5 cm, więc będzie co wydłużać.
  16. eye_lip

Buty, trochę taniej

Kielman ze strusia po taniości: https://allegro.pl/oferta/buty-jan-kielman-1883-lotniki-skora-strusia-8006263098
  17. Kuchn63

W Chodzieży od rana słonko
  18. pharmacon

Producenci butów: Berwick

Dzięki za rady, spróbuję oddać we wtorek, chociaż domyślam się, że nie będą chcieli przyjąć zwrotu ze względu na to, że na butach już są ślady użytkowania. A tymczasem życzę Wam wesołych świąt!
  19. @O.v.K. Tzn. ja robiłem w drugą stronę, ale krawiec powiedział, że spokojnie się da
  20. Wectra

Meermin Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
  21. @elvvis ja bym raczej nie polecał, choć osobistych doświadczeń nie mam. Wnioskuję na podstawie wystawianych produktów i wywiadu jaki przeprowadzał kolega pod kątem swojego ślubu (ostatecznie zdecydował się na SuSu i moim zdaniem zrobił bardzo dobrze).
  22. Po namyśle muszę Ci przyznać rację, ta propozycja tu nie pasuje. Nikt chyba jeszcze nie wspominał o klasycznych GATach - szukam czegoś z niższą podeszwą:
  23. eye_lip

Trickers Longwing na podwójnej skórzanej podeszwie.
  24. Beny23

Unlined Harrys of London
  25. Yesterday
  26. Wyglądają jak żywcem wyjęte z sieciówek typu Wojas czy Gino Rossi - z resztą nie one pierwsze w tym wątku.
  1. Load more activity

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.