Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

@bczyn ... robi wrażenie, piszesz, że muchę uszyłeś sam - ten czerwony element to właściwość materiału? czy został dodany?

Muchę zszyłem z dwóch różnych kawałków materiału. Z przodu czarno-biała wełna, z tyłu czerwona satyna, daje to taki efekt.

Co do odwagi na uczelni, to już przyzwyczaiłem studentów i wykładowców do swoich eksperymentów, tak więc nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnitur wełniany, szyty na płótnie: Antony Loretto (Made in Poland)

Możesz podać więcej informacji na temat garnituru i producenta? To marka czy osoba? Google niestety nie pomogło.

Dla mnie to jest też wielka tajemnica. Kupiłem go w sh, na metce jest podane to nazwisko, skład i, że wyprodukowany w Polsce. Garnitur jest na płótnie i bardzo dobrze zrobiony, mam teorie, że to produkt PRL -owski na eksport, który następnie wrócił do Polski jako ciuch w sh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z marynarką tym razem nie jest najgorzej. Kolory całości jakieś szaro-bure depresyjne takie :(

Pomyśl o jasnej koszuli (niebieska albo biała w jakiś deseń) i jakimś fajnym nieformalnym krawacie. Całość powinna nabrać lekkości jak zwiększysz kontrast.

Zakładam że myślisz już o zakupie ładniejszych butów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się zupełnie spodnie. Tzn. lubię dżinsy, a jak chciałem wczoraj kupić jakieś chinos, to leżały jak worki, ale te dżiny bym zwęził trochę, bo wyglądają jak dość wąskie dzwony. Ale ja też mam zawsze problem ze spodniami, więc się nie czepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wiosna już od pewnego czasu, a kolory mogą na powrót wpędzić w depresję ;) Buty do wymiany, imo torba również, koszulę też wymień na jaśniejszą. Na temat marynarki się nie wypowiadam, są tutaj w tym temacie dużo mądrzejsi ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt buty do natychmiastowej wymiany,torba również na bok,koszula tak jak napisali koledzy powyżej.Natomiast co do długości marynarki ja bym ją zostawił chociaż przydałoby się większe wcięcie w talii ogólnie stylizacja w porównaniu do poprzedniej marynarki dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział - krok w dobrą stronę :)

Jeśli masz możliwość to staraj się ustawiać aparat dalej od siebie i troszkę powyżej pasa. Myślę, że tu tkwi także problem i trudność w ocenie.

Spodnie - można by zwęzić nogawki w podudziach i poszukać ładnieszych krawatów ;) Za to golfy i skarpetki ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stylizacja pod tytułem: Choć raz poczuć się jak Hercules Poirot :)

Dołączona grafika

Garnitur wełniany, szyty na płótnie: Antony Loretto (Made in Poland)

Muszka wiązana, wełna, satyna, uszyta samodzielnie.

Koszula T.M. Lewin

Zegarek: Pamiątka z pobytu na Białorusi :)

Buty: Next.

Getry do butów, samodzielna robota.

Zestaw na uczelnie.

Bardzo ciekawa i ekstrawagancka kombinacja. Swiadczy ona o prawdziwym zamilowaniu do owego hobby. Jedynie getry do butow musisz zmienic ....Gdzies mam linki do sklepow sprzedajacych gotowe getry w calkiem przyzwoitej cenie. Poszukam i Ci przesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.