Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Mnie ostatnio nie poinformowali. Dopiero po 3 mailach z dopytywaniem się dlaczego nie mam żadnych informacji o wysyłce (a było już po planowanym terminie), moje zamówienie się "odnalazło" i wysłali je ekspresowym kurierem (doszło w 2 dni). Jeżeli jest już blisko terminu/po terminie wysyłki, to na Twoim miejscu bombardowałbym ich do skutku mailami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyto RUI jest  brzydkie jak zbyt krótka łódka.

Jest krótkie i pękate, patrząć z góry masz wrażenie, że to pierwsze okrągłe buty jakie kupiłeś...

Na nodze drażni zbyt płytka pięta, zbyt szybko kończące się miejsce na palce.

Noszę buty 43-44, zazwyczaj 9 lub 91/2 są wystarczające.

ShortWingi RUI zamówiłem 10 i wmawiam sobie, że są dobre, myślę, że jak bym zamówił 11 to było by o.k.

Jedene pocieszenie w tym kopycie, że jak zamówisz buty 1 numer większe to nie będzie zaburzonej proporcji, nie będą się wydawać za długie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyto RUI jest  brzydkie jak zbyt krótka łódka.

Jest krótkie i pękate, patrząć z góry masz wrażenie, że to pierwsze okrągłe buty jakie kupiłeś...

Na nodze drażni zbyt płytka pięta, zbyt szybko kończące się miejsce na palce.

Noszę buty 43-44, zazwyczaj 9 lub 91/2 są wystarczające.

ShortWingi RUI zamówiłem 10 i wmawiam sobie, że są dobre, myślę, że jak bym zamówił 11 to było by o.k.

Jedene pocieszenie w tym kopycie, że jak zamówisz buty 1 numer większe to nie będzie zaburzonej proporcji, nie będą się wydawać za długie...

 

To opinia kogoś, kto nie trafił we właściwe kopyto. RUI faktycznie jest obszerniejsze, tylko że dla niektórych to zbawienne, bo nie każdy wchodzi w Hiro.

Cała reszta (płytka pięta, miejsce na palce) to ocena wynikająca z cech stopy i złego dopasowania, a nie wady buta.

 

To tak tylko, gdyby ktoś odniósł wrażenie, że nie warto. Nie warto tylko wtedy, kiedy RUI nie pasuje na naszą stopę. Sprawa niezwykle indywidualna i nie zasługuje na tak kategoryczną ocenę.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bluchery są tylko w kopycie RUI,  nie widzę żadnych innych sensowych longwingów w cenie jaką proponuje meermin.  
zawsze wydawało mi się, że mam obszerną stopę, ale w sumie były by to moje pierwsze lepsze buty oprócz monków z vistuli. 
hmm, bedzie trzeba jeszcze popytać i pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jesli ktoś ma standardowe stopy - NIE KUPOWAĆ RUI... to kopyto dla okrągłostopych z niskim podbiciem  :-)

Za to  meermin  ma u mnie spore plusy za wykonanie ( oprócz obcasa) i jakość skóry!!! 

 

 

 

Samopoczucie niczego tutaj nie zmieni. Producenci wiedzą trochę lepiej jakie stopy są standardowe i gdzie. 

Nie jest tajemnicą, że przeciętny Polak ma dość szeroką i masywną stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.