Skocz do zawartości

[Polska] Giacomo Conti


Solecalupo

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co o nich pamiętam to tyle że kiedyś uprawiali marketing szeptany w komentarzach u Mr. Vintage. Wiecie, wiele postów chwalących markę i odradzających konkurencję, z różnych nicków/imion, tylko zapomnieli IP zmieniać :D Zajrzałem parę razy do salonu w Łodzi, prędko uciekłem - dużo zamordowanych poliestrów, mikroklap, trochę lamówek na klapach, krótkich marynareczek i takie tam.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Xune napisał:

Jedyne co o nich pamiętam to tyle że kiedyś uprawiali marketing szeptany w komentarzach u Mr. Vintage. Wiecie, wiele postów chwalących markę i odradzających konkurencję, z różnych nicków/imion, tylko zapomnieli IP zmieniać :D Zajrzałem parę razy do salonu w Łodzi, prędko uciekłem - dużo zamordowanych poliestrów, mikroklap, trochę lamówek na klapach, krótkich marynareczek i takie tam.

To prawda Mr.Vintage o tym pisał (zresztą zdaje się proponowali mu także współpracę ale o ile pamiętam z wpisów nie podjął się jej właśnie ze względu na mało zachęcającą ofertę), niemniej potem zdaje się przepraszali że to wina agencji promocyjnej z którą mieli umowę i ponoć ją wówczas zmienili.

Marynarkę mam jedną od nich z przed kilku lat i fakt z dodatkiem poliestrów ale niewielkim i ramiona niestety z poduszkami więc w odstawce leży, za to chinosy sobie chwalę akurat. Swego czasu organizowali też spotkania z doradcami wizerunku ... i nawet nie były nachalne nastawione na sprzedaż ale faktyczne porady doboru kolorystyki czy stylu ... dla początkujących wg mnie była to całkiem niezła propozycja. Wg mnie mają niewykorzystany potencjał zresztą jak i inne nasze sieciówki niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupiłem od nich garnitur. Jakość, jakością, cena ceną. Drugi raz bym się nie skusił. Muszę natomiast przyznać, że panie doradzające w sklepie (Factory Modlniczka k. Krakowa) zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Byłem 2-3x i zawsze było bardzo miło, na naprawdę przyzwoitym poziomie, zarówno jeżeli chodzi o rozmiarówkę (potrafiły uprzejmie przekazać klientowi, że w czymś wygląda gorzej) jak i fakt, że krawaty były wiązane przez nie węzłem księcia Alberta lub 4-in-handem (zależnie od sprzedającej).

Ich profil pojawia mi się natomiast w proponowanych na fb i widząc stosunek cena/jakośc dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.