Skocz do zawartości

Ku przestrodze i dla poprawy humoru


Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Każda wizyta w siłowni to dla mnie okazja do przejrzenia kolorowych magazynów z ostatnich miesięcy, a nawet lat. Leżą wysłużone na parapecie, mają uatrakcyjnić przerwy pomiędzy seriami:)

W miesięczniku Logo z 2009 roku był artykuł "Buty to podstawa".

Poza propozycjami konkretnych modeli (zdjęcie, producent. cena), podano także definicję butów typu oxford i derby, które to wklejam poniżej - have fun.

Dołączona grafika

Dla mniej wtajemniczonych:

Derby

http://en.wikipedia.org/wiki/Derby_shoe

Oxford

http://en.wikipedia.org/wiki/Oxford_shoe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym numerze LOGO, który się ukazał ładnych kilka lat temu, pisali o krawatach. Między innymi z tekstu wynikało, że w pralni krawat jest rozkładany na czynniki pierwsze, prany i zszywany :)

Może to był skrót myślowy za daleko idący, w sumie jest rozszywany i zszywany od nowa. Chociażby dla wyprasowania.
Tylko w porządnej pralni. Nie w powszechnie dostępnych sieciówkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym numerze LOGO, który się ukazał ładnych kilka lat temu, pisali o krawatach. Między innymi z tekstu wynikało, że w pralni krawat jest rozkładany na czynniki pierwsze, prany i zszywany :)

Może to był skrót myślowy za daleko idący, w sumie jest rozszywany i zszywany od nowa. Chociażby dla wyprasowania.

moje doświadczenie w oddawaniu krawata do pralni jest "incydentalne". Ale jakoś sobie nie za bardzo wyobrażam rozszywanie i zszywanie od nowa. Nawet nie jestem przekonany czy chciałbym aby tak mnie obsługiwano. No chyba że chodzi o rygielek zamykający krawat to jestem w stanie sobie to wyobrazić. Ponadto, niektóre krawaty mają szlufkę przyszytą do wypełnienia, więc to kolejny element do rozmontowania ...

znalazłem w domu takie ustrojstwo do krawatów, chyba do prasowania .. ?

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustrojstwo to zajebisty pomysł, chyba zgłoszę się po pożyczkę :) W mojej pralni krawat jest rozszywany, prany, prasowany i od nowa zszywany - zawsze odbieram jak nowy.

Czy orientujesz się jak bardzo jest rozszywany? :)

... pożyczka przyznana w 5 minut. Bez zaświadczeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Interii

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/wiel ... 672271,226

"Dziewięć wagonów pociągu towarowego wiozącego miał węglowy wykoleiło się we Wronkach (woj. wielkopolskie). Ruch kolejowy na linii z Poznania do Szczecina odbywa się teraz drugim torem.

...

- Na odcinku, gdzie doszło do wypadku, ograniczono prędkość do 10 kilometrów na godzinę. Po wypadku 11 pociągów miało łącznie 504 min opóźnienia - powiedział Więcek. (...)"

nie ma to jak statystyka. BTW - jakie było odchylenie standardowe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to była za impreza? Czyżby ostatnie spotkanie forumowe w Warszawie? :-)

Możesz podać namiary na tę pralnię? Mam krawat, w którym zdarzyło mi się zasnąć (a na mnie - czyli na krawacie - inna osoba) i nigdy nie wrócił do poprzedniej formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustrojstwo to zajebisty pomysł, chyba zgłoszę się po pożyczkę :) W mojej pralni krawat jest rozszywany, prany, prasowany i od nowa zszywany - zawsze odbieram jak nowy.

Ja również proszę o namiar na pralnię wraz z info o cenie oraz, co chyba najwazniejsze, o tym, czy krawat nie traci "geometrii". Moje doświadczenia z pralniami rozszywającymi krawaty są zniechęcające - gołym okiem widać, że "trójkąt" na dole ma zachwiane proporcje (i widuję sporo takich egzemplarzy na Allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to była za impreza? Czyżby ostatnie spotkanie forumowe w Warszawie? :-)

Możesz podać namiary na tę pralnię? Mam krawat, w którym zdarzyło mi się zasnąć (a na mnie - czyli na krawacie - inna osoba) i nigdy nie wrócił do poprzedniej formy.

Nie, ja odpadłem na etapie Przekąsek Zakąsek :) To była inna okazja, bardziej sfeminizowana i prywatna ;)

To ustrojstwo to zajebisty pomysł, chyba zgłoszę się po pożyczkę :) W mojej pralni krawat jest rozszywany, prany, prasowany i od nowa zszywany - zawsze odbieram jak nowy.

Ja również proszę o namiar na pralnię wraz z info o cenie oraz, co chyba najwazniejsze, o tym, czy krawat nie traci "geometrii". Moje doświadczenia z pralniami rozszywającymi krawaty są zniechęcające - gołym okiem widać, że "trójkąt" na dole ma zachwiane proporcje (i widuję sporo takich egzemplarzy na Allegro).

Cytuję za xkozłem: http://www.msg.org.pl/baza-firm/alicja- ... na--F33772

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.