Skocz do zawartości

Męskie - chłopięce zabawki :)


Falk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam PSP, ale używam go głównie do czytania komiksów :)

Jakiś czas temu zainwestowałem w PS3 z zestawem Move - jako fan "strzelanek" bawię się znakomicie (gorzej się bawię np przy walkach gladiatorów, gdzie żona ogrywa mnie jak "młodego" :)).

Ogólnie mam mentalność gadżeciarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że talia kart, pudełko żetonów, flasza czegoś dobrego i kilku znajomych zapewni większą rozrywkę niż jakieś konsole.

Poparte doświadczeniem?

U mnie zdecydowanie tak, aczkolwiek obecnie ciężko (przynajmniej z mojej perspektywy) znaleźć chętnych na taką rozrywkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy wie, że najlepszą zabawką świata są klocki Lego. :) Można budować ciekawe modele (nazywane MOCami) lub też po prostu kolekcjonować zestawy (ja tak robię, choć kiedyś trochę budowałem - myślę o tym, aby do tego powrócić :) ).

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady zgadzam się że przyjaciele / kumple są lepsi od playstation (ps jako synonim konsoli). Nie uważam tego za dobra substytucyjne. Ale w kwestii rozrywki:

- jedno nie wyklucza drugiego: wyścigi, bijatyka czy zawody sportowe na konsoli, w kilka osób

- wielokrotnie przeżywałem brak czwartego do brydża (ewentualnie czwartego z łapanki my cię pouczymy a ty trzymaj karty)... a tak wciskam guzik i jazda

- na konsoli możesz jeździć i pić piwko czy co tam będziesz miał w tej flaszy ;)

...najlepszą zabawką świata są klocki Lego ... kiedyś trochę budowałem - myślę o tym, aby do tego powrócić

Jest na to pewien sposób :oops:;) Ja buduję z synem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam z tym problemów natury mentalnej, tylko, jako że głównie jestem kolekcjonerem, jak już rozłożę na części pierwsze moje śliczne kamieniczki z ekskluzywnej serii, to panicznie się boję, że coś zgubię. :D

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 pykam jak mam czas, przeważnie w weekendy.

A LEGO to moja ulubiona zabawka z dzieciństwa, czasami mnie korci by sobie ze Stanów zamówić old-schoolowe wersje kolejki z LEGO :D ( w sumie to teraz prawie w ogóle nie ma zestawów które chociażby dorównywałyby prostym, ale naprawdę klimatycznym zestawom z końca ubiegłego wieku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że talia kart, pudełko żetonów, flasza czegoś dobrego i kilku znajomych zapewni większą rozrywkę niż jakieś konsole.

Poparte doświadczeniem?

Oczywiście, że poparte. Ale znam też z doświadczenia, że moi znajomi kiedy gramy na konsoli wyłączają mózgi i skupiają się tylko na tym. Ani wtedy porozmawiać ani pośmiać się. A przy kartach jest zawsze wesoło. Ja osobiście staram ograniczać wpływ tej całej nowoczesności bo mnie to tak nie bawi...

Klocki lego to całe moje dzieciństwo, do tej pory mam wielki kosz tych klocuszków. Ale teraz nie mam kiedy tego układać.

Ale i tak nie ma nic lepszego niż długa sesja ze skrzypeczkami albo z moim ukochanym stratokasterem (gitara) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( w sumie to teraz prawie w ogóle nie ma zestawów które chociażby dorównywałyby prostym, ale naprawdę klimatycznym zestawom z końca ubiegłego wieku )

Masz rację. Ja lubię wszystko, co jest staromodne. :D Przestałem już zbierać nowe zestawy, z wyjątkiem wcześniej wspomnianych kamieniczek, które moim zdaniem też są całkiem klimatyczne. ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Te dwa pierwsze to perełki mojej kolekcji - wycofano je ze sprzedaży i kosztują po ponad 1000 zł. :D Nie posiadam jeszcze czwartej i szóstej kamieniczki, ale to się nadrobi.

Jeśli chodzi o moje zestawy "vintage", to na razie chwalę się tymi:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy wie, że najlepszą zabawką świata są klocki Lego. :)

Ja większość moich pooddawałem, ale pamiętam mój pierwszy zestaw: lawetę do przewożenia helikoptera :D Kupowane w Peweksie.

Jeśli idzie o rozrywki, w trakcie studiów grałem w gry fabularne i też jest to świetny sposób na spędzenie popołudnia z przyjaciółmi. Polecam, jeśli się lubi fantastykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze rok temu grałem w III edycję Młotka, ale to już nie to samo. Za to na V roku studiów mieliśmy sporo frajdy z Wampira" Maskarady. Ja jestem też wielkim fanem Neuroshimy, ale że mało kto, oprócz mnie, ją lubił, bardzo szybko ją zarzuciliśmy.

Do Shadowruna mnie ciągnęło, ale koniec końców nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak młody podrośnie to zamiast butów na miarę, obstaluję mu takie coś:

http://shop.lego.com/ByTheme/Product.as ... =710&d=322

;)

Ta Gwiazda Śmierci ładna, ale droga. Za podobną cenę lepsza chyba będzie karuzela 10196:

Dołączona grafika

Jej Dr. gdzie takie kamieniczki kupujesz? Bardzo ładne :)

Na Allegro i z Bricklinka. ;)

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.