Skocz do zawartości

Buty skórzane, nawet na lato


bosstonne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich :)

Nie jestem znawcą obuwia, więc mam do was pytanie. Chciałbym kupić skórzane buty, które by mi posłużyły przez cały rok. Wiadomo, jeśli zima nie będzie taka zła.

Znalazłem coś takiego: https://www.eobuwie.com.pl/trzewiki-lanqier-hbh-33a702-czarny.html?utm_source=domodi&utm_medium=cpc&utm_campaign=domodi#sizetable https://www.zalando.pl/zign-botki-sznurowane-brown-zi112da01-o11.html?wmc=COM48_1881709

Co o nich sądzicie? I czy nawet w lato będą odpowiednie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak należy określić Ciebie szlachcicu, skoro nie zadałeś sobie trudu aby zgłębić wiedzę zawartą na forum i oczekujesz, iż ktoś 

będzie dla Ciebie, jaśnie panie, marnował czas aby doradzać i odpowiadać na pytania. 

Naprawdę jesteś tak źle wychowany, czy jesteś taki ... myślący inaczej?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzyskałeś odpowiedź już w pierwszym poście ... nic dodać, nic ująć. Pokazane buty nie korespondują z tematyką tego "specjalistycznego" forum i pozostają poza naszym zainteresowaniem. Zasłanianie się brakiem czasu jest wyrazem ignorancji w zakresie zaspakajania potrzeby wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pseudo chukka latem będzie katorgą dla stóp. Poza tym jak opis podeszwy zawiera coś w deseń wysokogatunkowe tworzywo to wiesz odrazu że musisz unikać tego sklepu. Gumowa/plastikowa podeszwa nie pozwala stopie oddychać i nie wchłania potu przez co latem byś w nich pływał. Odradzam wydanie nawet tych marnych groszy bo po co wyrzucać pieniądze w błoto? Rozważ zakup brogues które mogą być uniwersalne. Polecam jednak zmieniać obuwie sezonowo bo zimą stopy potrzebują ochrony a latem przewiewności.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego za odpowiedz :) Teraz już trochę się dowiedziałem. Rozważę poważnie te brogurs, skoro jest możliwość rozwiązania na cały rok. Jednak myślę, że może w znacznie cieplejsze wakacyjne dni będę mógł kupić coś bardzo przewiewnego, a resztę czasu takie mogą mi posłużyć :) Miło, że ktoś się zainteresował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać butów Gordon & Bros na zalando.pl albo sklep.klasycznebuty.pl. Często są tam promocje, do tego w pierwszym wypadku masz jeszcze rabat 40 zł na start, więc nie powinno być zbyt drogo. Jak na początek obuwie będzie całkiem dobrej jakości, solidne, estetyczne i uniwersalne. Jeśli jeszcze pomyślisz o kupnie prawideł i regularnym czyszczeniu i pastowaniu, to już w ogóle będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać butów Gordon & Bros na zalando.pl albo sklep.klasycznebuty.pl. Często są tam promocje, do tego w pierwszym wypadku masz jeszcze rabat 40 zł na start, więc nie powinno być zbyt drogo. Jak na początek obuwie będzie całkiem dobrej jakości, solidne, estetyczne i uniwersalne. Jeśli jeszcze pomyślisz o kupnie prawideł i regularnym czyszczeniu i pastowaniu, to już w ogóle będzie dobrze.

 

bądź dorzuć trochę i kup Yanko  :mrgreen:

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.