Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

@macaroni: Pierwszy raz (kiedys musi byc), ale jestem na nie. Kolorystycznie jest dobrze, chociaz marynarka moglaby miec zywszy odcien niebieskiego. Zdecydowanie nie pasuje mi koszula na spodnie, rozumiem, ze mialbyc luz, ale wyszlo bardziej niechlujnie. Marynarka sprawia wrazenie dosc luznej i w polaczeniu z wypuszczona koszula pogarsza wedlug mnie ogolne wrazenie.

Probowales moze jak calosc wyglada z koszula klasycznie w spodniach?

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gccg

marynarka: Zaremba Kamiński

koszula: McNeal

spodnie: Kazimierz Mystkowski

buty: C&J

Więcej na blogu

Koszula na wierzch - fantastyczna "duzy +". O marynarce, koszuli, spodniach i butach nie moge powiedziec nic, jako ze i nic nie widze z wyjatkiem takiej szybkosci ruchu, ze doslownie nie moge sie dluzej na to patrzyc i skoncentrowac sie na czymkolwiek, bo zbiera mnie na wymioty, gdy probuje sie czemus przygladac. Prosze ...nie tak szybko!!! Czy moglbys wklejac normalne zdjecia oprocz "filmiku" (2x lub 3x wolniejszego!!!)

Jakie to C&J?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macaroni: Pierwszy raz (kiedys musi byc), ale jestem na nie. Kolorystycznie jest dobrze, chociaz marynarka moglaby miec zywszy odcien niebieskiego. Zdecydowanie nie pasuje mi koszula na spodnie, rozumiem, ze mialbyc luz, ale wyszlo bardziej niechlujnie. Marynarka sprawia wrazenie dosc luznej i w polaczeniu z wypuszczona koszula pogarsza wedlug mnie ogolne wrazenie.

Probowales moze jak calosc wyglada z koszula klasycznie w spodniach?

Pozdrawiam,

dsc.

Zgadzam się, marynarka mogłaby być jaśniejsza. Ale takiej nie posiadam, więc radzę sobie jak mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macaroni: Pierwszy raz (kiedys musi byc), ale jestem na nie.

Panowie chyba nie przeglądaliście wątku od początku. W temacie CMDNS jest co najmniej kilka stylizacji MT - choć przyznam, że tamte bardziej do mnie przemawiały.

Ja to rozumiem w ten sposób - dsc jest po raz pierwszy na "nie" w stosunku do tego co zaprezentował macaroni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gccg

Trybek dobrze mnie rozumie:)

Pozdrawiam,

dsc.

Czyzby nie odpowiadala Ci koszula na wierzch wylozona? :D
Z pewnością Macaroni pierwszy raz zaprezentował koszulę w ten sposób, może to inspiracja Tobą Grzegorzu :)
Jezu! ... lepiej niech tego nie robi! On ma takie ladne marynarki i jeszcze przestalby ich uzywac ... albo jedynie od "wielkiego dzwonu" zakladac!

Jakis czas temu mialem "okres marynarkowo -poszetkowy". Ale doszedlem do wniosku, ze wole buto-pytania jak ciagle ... niczym mantra powtarzajace sie odpowiedzi na jedno pytanie w pracy zadawane (chyba bardziej w zwiazku z poszetka jak z marynarka) przez zbyt duza ilosc ludzi: "Wow ...jaki jestes elegancki ...jakas szczegolna okazja"? Odpowiadalem zawsze (z "zalotnym" usmiechem): "Tak, oczywiscie ... wiedzialem, ze Ciebie spotkam".

Zostawilem zatem tylko jedna (zimowa lub letnia w zaleznosci od pory roku) w mej szafie odziezowo-obuwniczej, ktora wstawilem do mego pokoju w robocie, i uzywam wtedy, kiedy juz naprawde musze badz tez wychodzac na zewnatrz zapalic papierosa (jak jest chlodno).

Azeby nie zawsze chodzic "w bieliznie" sprawilem sobie kilka kamizelek (waistcoat) w roznych kolorach oraz kilka w szkocka kratke (tartan), ktore zakladam na koszule. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vislav

Witam

Jest piątek i można trochę zaszaleć. Mój dzisiejszy zestaw to pastisz klasycznej elegancji w westernowym wydaniu, oczywiście stworzony dla moich potrzeb. Nie jest to jednak landrynkowa elegancja rodem z Nashvill, chociaż lubię najbardziej tradycyjną muzykę country. Nie jest to również stereotypowy wizerunek najlepiej chyba pokazany na reklamach papierosów, czy Marlboro Cowboy Man - blue jeans i kowbojski kapelusz ze skóry to nie dla mnie.

Zawsze chciałem mieć spodnie w paski, niekoniecznie łowickie oczywiście. Wczoraj znalazłem sztuczkowe spodnie w pionowe paski z wysokim stanem i nawiązujące do klasyki męskiego stroju. Posłużyły one do stworzenia zestawu w klimatach Sergo Leone i spaghetti westernu. Jest to wersja light znacznie porządniejsza, niż "odrażający, brudni i źli".

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Karta menu zestawu:

[*:22h13241] filcowy kapelusz Polkap Skoczów z wymienioną taśmą,

[*:22h13241] skórzana kurtko/marynarka no name,

[*:22h13241] cienki sweterek z merynosów Jasper Cohran,

[*:22h13241] jedwabny dziergany szaliczek no name,

[*:22h13241] spodnie Willson,

[*:22h13241] czarny skórzany pasek ze srebrną klamrą no name,

[*:22h13241] sztyblety/"kowbojki" Levis,

[*:22h13241] skórzany plecak no name,

miłego weekendu

Vislav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macaroni: Pierwszy raz (kiedys musi byc), ale jestem na nie. Kolorystycznie jest dobrze, chociaz marynarka moglaby miec zywszy odcien niebieskiego. Zdecydowanie nie pasuje mi koszula na spodnie, rozumiem, ze mialbyc luz, ale wyszlo bardziej niechlujnie. Marynarka sprawia wrazenie dosc luznej i w polaczeniu z wypuszczona koszula pogarsza wedlug mnie ogolne wrazenie.

Probowales moze jak calosc wyglada z koszula klasycznie w spodniach?

Pozdrawiam,

dsc.

Zgadzam się, marynarka mogłaby być jaśniejsza. Ale takiej nie posiadam, więc radzę sobie jak mogę.

Tego się nie spodziewałem. Bez krawata i koszula wyłożona na spodnie. Widzę, że na serio zabrałeś się za wyglądanie modnie i na czasie. Chyba że to mała prowokacja z Twojej strony i odpowiedź na zarzuty o "dziadkowy" ubiór.

PS Na blogu nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blogger szaleje. Wczoraj strona wogóle się nie wyświetlała, dziś nie wyświetla się ostatni post. Mam nadzieję, że to przejściowe kłopoty.

Co do zmiany stylu- myślę, że rzeczywiście ostatnio mocno ewoluuje. Nie, nie jest to odpowiedź na zarzuty o dziadkowy styl ani żadna prowokacja. Po prostu dobrze się czułem w tym zestawiem, wg mnie wygląda dobrze więc postanowiłem się nim podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blogger szaleje. Wczoraj strona wogóle się nie wyświetlała, dziś nie wyświetla się ostatni post. Mam nadzieję, że to przejściowe kłopoty.

Co do zmiany stylu- myślę, że rzeczywiście ostatnio mocno ewoluuje. Nie, nie jest to odpowiedź na zarzuty o dziadkowy styl ani żadna prowokacja. Po prostu dobrze się czułem w tym zestawiem, wg mnie wygląda dobrze więc postanowiłem się nim podzielić.

Bardzo dobrze. Taka kompozycja jest bardziej zbliżona do rzeczywistości i poszetka tak nie zwraca uwagi jak w Twoich poprzednich kompozycjach gdy byłeś wkasany i pod krawatem. Czy to początek końca krawatów w Twojej nieformalnej elegancji? Może napisz coś więcej o ewolucji Twojego stylu na blogu? Wpis retrospekcyjny byłby fajny, gdybyś porównał swoje wyobrażenia o męskiej elegancji sprzed 2 lat a tym co aktualnie myślisz.

Krawat bardzo wpływa na formalność ubioru, nawet jak jest bardzo nieformalny. Problem w tym, że nieformalność krawata (knit, wełniany) zauważy tylko wąskie grono ekspertów i hobbystów, a dla ogółu społeczeństwa krawat pozostaje krawatem, czyli bardzo formalnym dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest piątek i można trochę zaszaleć. Mój dzisiejszy zestaw to pastisz klasycznej elegancji w westernowym wydaniu, oczywiście stworzony dla moich potrzeb. Nie jest to jednak landrynkowa elegancja rodem z Nashvill, chociaż lubię najbardziej tradycyjną muzykę country. Nie jest to również stereotypowy wizerunek najlepiej chyba pokazany na reklamach papierosów, czy Marlboro Cowboy Man - blue jeans i kowbojski kapelusz ze skóry to nie dla mnie.

Zawsze chciałem mieć spodnie w paski, niekoniecznie łowickie oczywiście. Wczoraj znalazłem sztuczkowe spodnie w pionowe paski z wysokim stanem i nawiązujące do klasyki męskiego stroju. Posłużyły one do stworzenia zestawu w klimatach Sergo Leone i spaghetti westernu. Jest to wersja light znacznie porządniejsza, niż "odrażający, brudni i źli".

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Karta menu zestawu:

[*:1xlbgduu] filcowy kapelusz Polkap Skoczów z wymienioną taśmą,

[*:1xlbgduu] skórzana kurtko/marynarka no name,

[*:1xlbgduu] cienki sweterek z merynosów Jasper Cohran,

[*:1xlbgduu] jedwabny dziergany szaliczek no name,

[*:1xlbgduu] spodnie Willson,

[*:1xlbgduu] czarny skórzany pasek ze srebrną klamrą no name,

[*:1xlbgduu] sztyblety/"kowbojki" Levis,

[*:1xlbgduu] skórzany plecak no name,

miłego weekendu

Vislav

Zestaw całkiem śmieszny, jakoś mi to wszystko nie pasuje, ale styl jest. Natomiast może zajrzałbyś do tematu muzycznego i zarekomendował jakieś country, bo to, co znam, trochę mi się przejadło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś marna, ale coś tam widać. Postanowiłem pobawić się w stylu tych zestawów z sartoria partenopea, tylko muszę jeszcze wynaleźć do tego kamizelkę i krawat. Póki co, taki piątkowy luz w pracy.

Marynarka: Pennesi (forumowa)

Koszula: Lerros

Poszetka: bczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.