Jump to content

Vittoria Fluido - Napoli


p_b
 Share

Recommended Posts

Świetne dopasowanie, bardzo ładna koszula. Mam tylko pytanie (nie znam się na szyciu, być może głupie) o spasowanie wzorów - na szóstym zdjęciu widać jak dosyć mocno rozjeżdżają się paski  na łączeniu między rękawem a ramieniem. Czy można było tego uniknąć, czy po prostu nie da się tego zrobić lepiej?

Link to comment
Share on other sites

Tkaninę wybierałem z dostępnych na miejscu - nie miałem czasu chodzić za tkaninami. Następnym razem kupię gdzieś w Neapolu, wiem, że tkaniny można nabyć u Salvatore Piccolo przy Via Chiaia. Poza tym warto się rozejrzeć, sklepów zajmujących się tkaninami jest całkiem sporo.

Do do realizacji - myślę, że jeśli jesteś tam na 4-5 dni to spokojnie da się zamówienie zamknąć. U mnie trwało to dłużej ale nie miałem ciśnienia na szybką realizację.

 

Odnośnie pytania Zająca - idealne spasowanie jest niemożliwe, rękaw jest ciut szerszy niż wycięcie do którego wchodzi. Inna kwestia, że w koszulach spasowanie wzorów, przynajmniej dla mnie, nie jest aż tak istotne.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To co widać na dole kołnierza to nie stebnowanie, tylko wszycie. Nad szwem ręcznym, ciut wyżej rzeczywiście jest także jeden maszynowy (z tym że z drugiej strony kołnierza, od wewnątrz, tego maszynowego już nie ma).

Przypuszczam, że rozstrzał cenowy jest dość duży, ja za swoją koszulę z materiałem płaciłem EUR 140.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest łatwo trafić, polecam kontakt mailowy w celu uzgodnienia dokładnego czasu wizyty. Adres email dostępny na stronie internetowej podanej przez jednego z kolegów powyżej. Jeżeli ktoś jest zdecydowany to dysponuję również numerel telefonu, ale ten podam wyłącznie na priv.

Trafiłem tam z polecenia jednego z zaprzyjażnionych użytkowników styleforum. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.