Skocz do zawartości

Łódzkie Spotkania, czyli Theo wir fahr'n nach Lodz


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, zarezerwuj stolik(może dwa?). Link nie działa prawdopodbnie dla osób niezalogowanych, bo to wydarzenie 18+ - sprawdzałem na drugiej przegladarce, wyskakuje komunikat. Poza FB prawie nie ma informacji w internecie na ten temat, jedynie o pierwszej eydcji.

Myśle ze lepiej bedzie kontynuować spotkania łódzkie w tym wątku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, ale pytałem też w kontekście tych dni wina.

Festiwal win polskich jest od 14:00 do właśnie 18:00 lub 19:00(piszę z pamięci i na dodatek z telefonu), wiec nie będzie kolidowalo dla zainteresowanych. Byle tylko się zbytnio nie "zmeczyc" na tym festiwalu :D

Proponuje zmianę szyku w temacie wątku na "Łódzkie Spotkania, czyli Theo wir fahr'n nach Lodz" - akcent regionalnosci bedzie widoczny z poziomu strony głównej forum i być może wpłynie na frekwencję w temacie ;)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo się cieszę Panowie - do zobaczenia.

Przewiduję dwie niespodzianki; jedna jest związana ze @Skalpelem, który wszakże osobiście nie może jednak się pojawić.

Uaktualniona lista:

1. damiance

2. Denior

3. eye_lip

4. Hush

5. lubo69

6. roland

7. Sanctim

8. waski

9. Xune

Edytowane przez lubo69
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyczny tekst "Czy jest tu Łódź, czy jest tu piotrkowska?", bo obexnie wyglada to tak ze na łódzkim spotkaniu będzie wiecej osob spoza regionu łódzkiego. Jutro postaram rozeslać wici(spam) do łódzkich użytkowników tak jak poprzednim razem- bo jestem na zsyłce w dzikim kraju, moze zwiekszy frekwencje.

Przybyszom z daleka, przypominam ze w umowionym miejscu, w godzinach wcześniejszych, będzie możliwość podegustowania polskich win ;)

Edytowane przez Denior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to już jutro. Rezerwacja potwierdzona. Dla przybyszy z daleka: to jest niby "ta słynna Piotrkowska", ale niekoniecznie najbardziej reprezentacyjny fragment. Jak będzie Wam chodził po głowie afterek, na off-Piotrkowską jest 10 minut spacerkiem, ale na pewno będzie tłoczno. W tym kontekście lepszy będzie beforek.
Do jutra.

Ostateczna lista, według mojej wiedzy:

1. Denior

2. eye_lip

3. Hush

4. lubo69

5. roland

6. Sanctim

7. Skalpel

8. waski

9. Xune

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.