Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Buszując dziś w  SH, napotkałem taką o to dwurzędówkę.Całe 5zł.

Kolor to ciemny granat, na zdjęciach mogła wyjśc jakby była czarna,nowiutka żadnych śladów użytkowania nie widać.

Jak Panowie myślicie, może być ? oczywiscie rękawy do skrócenia

 

post-4757-0-99413100-1392669725_thumb.jp

post-4757-0-48609500-1392669745_thumb.jp

post-4757-0-92894200-1392669758_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kolory chinosów można uznać za najbardziej uniwersalne? Muszę kupić minimum trzy pary spodni, zastanawiałem się nad chino w kolorze piasku, brązowymi (kawa z niewielką ilością mleka :-) i może zaszaleć - burgundowymi? Nigdy nie nosiłem takich kolorów jak wcześniej wspomniany burgund, dlatego nie wiem czy to się sprawdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kolory chinosów można uznać za najbardziej uniwersalne? Muszę kupić minimum trzy pary spodni, zastanawiałem się nad chino w kolorze piasku, brązowymi (kawa z niewielką ilością mleka :-) i może zaszaleć - burgundowymi? Nigdy nie nosiłem takich kolorów jak wcześniej wspomniany burgund, dlatego nie wiem czy to się sprawdzi. 

 

Jako uniwersale obstawiam granat a do tego jakieś w piaskowym kolorze oraz może burgund, butelkowy lub uniwersalne szare? Zastanów się z czym będziesz je nosił i na tej podstawie podejmij decyzję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiednim temacie jest sporo poradników podstaw doboru garniturów i koszul. Macie rzeczy w tym stylu dla okularów przeciwsłonecznych? Zgubiłem półprzezroczyste, duże aviatory (w sensie podobieństwa, nie rzucałbym tyle kasy na okulary...) w cienkich oprawkach i myślałem nad czymś bardziej... eleganckim, dorosłym (ale żeby nie wyglądało śmiesznie z casualowymi ubraniami). Jaki mam kształt twarzy - nie umiem stwierdzić, nie rozpoznaję tego, mogę ewentualnie rzucić zdjęcie, jeśli forumowa etykieta dopuszcza publiczne wrzucanie nie najładniejszych gęb. Jakieś ogólne podstawowe porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiednim temacie jest sporo poradników podstaw doboru garniturów i koszul. Macie rzeczy w tym stylu dla okularów przeciwsłonecznych? Zgubiłem półprzezroczyste, duże aviatory (w sensie podobieństwa, nie rzucałbym tyle kasy na okulary...) w cienkich oprawkach i myślałem nad czymś bardziej... eleganckim, dorosłym (ale żeby nie wyglądało śmiesznie z casualowymi ubraniami). Jaki mam kształt twarzy - nie umiem stwierdzić, nie rozpoznaję tego, mogę ewentualnie rzucić zdjęcie, jeśli forumowa etykieta dopuszcza publiczne wrzucanie nie najładniejszych gęb. Jakieś ogólne podstawowe porady?

 

Hej. Zapoznaj się może z tym tematem:

 

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1217-stylowe-oprawki-okulary/?hl=oprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kolory chinosów można uznać za najbardziej uniwersalne? Muszę kupić minimum trzy pary spodni, zastanawiałem się nad chino w kolorze piasku, brązowymi (kawa z niewielką ilością mleka :-) i może zaszaleć - burgundowymi? Nigdy nie nosiłem takich kolorów jak wcześniej wspomniany burgund, dlatego nie wiem czy to się sprawdzi. 

 

Khaki, inne piaskowe odcienie, szare. Pozniej mozesz sie zastanowic na kolorami sezonowymi. Granatowych nie kupuj, odd trousers w tym kolorze sa wyjatkowo nieprzydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów wzywam swoich superbohaterów na ratunek ;)

Pomóżcie drodzy Panowie którą kombinację wybrać ? Bo uparłem się aby koniecznie włożyć tą koszulę jutro i teraz próbuję dosztukować do niej marynarkę (na dole będą jeansy ze zdjęcia nr 4) :)

Osobiście jakoś najbardziej mi leży opcja trzecia. 

Zastanawiam się jeszcze nad skarpetkami ale pewnie pójdę pod któryś z kolorów koszulowych pasków.

Na nogi wcisnę chyba czarne matowe pantofelki , bo brązowe brogsy coś mi nie leżą. 

 

post-5001-0-87695200-1393284858_thumb.jp

post-5001-0-73813800-1393284875_thumb.jp

post-5001-0-69908900-1393284886_thumb.jp

post-5001-0-47608900-1393284895_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew :)

Nie odważyłem się jednak tak wyjść i widzę że dobrze zrobiłem bo by mnie jeszcze jakiś p.Pajacyków skrytykował w tv  :D.

 

Macie jakieś propozycję na marynarkę do tej koszuli ?

Padła sugestia że jednolita/gładka - w jakim kolorze ?

dodam jeszcze że jest ona na spinki więc pewnie noszenie jej bez marynarki nie wchodzi w grę ?

 

Krzysiek_W

 

 - koszul mam (jak na standardy początkującego) bez liku jednakże próbuję ujarzmić tą konkretną

 

Karol G.

- rzeczywiście biała koszula wygląda bardzo dobrze w tamtym zestawie ale to już na sobie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.