Skocz do zawartości

Tanie espadryle na wakacje


parsi

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm. To faktycznie brzmi ciekawie. Może podskoczę dziś do H&M, to dam znać jak to z tą ceną w sklepach stacjonarnych. Ale opcja z ASOS wygląda nieźle. Powtarzając pytanie poprzednika, jak ma się rozmiarówka do np. G&B, Meermin etc.? Wiem, że to nie to samo, ale chodzi o jakiś punkt odniesienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje kupić model rioha od espadre.pl od 2 tyg. Juz kilka razy telefonicznie prosiłem o podanie szerokości buta i za każdym razem jest mi obiecywane, że oddzwonia i nic. Dziś dzwoniłem po raz ostatni, jeśli Pan sobie po raz kolejny nie przypomni o mojej prośbie to odpuszczam.

Zdecydowanie nie mam szczęścia co do OBSLUGI klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@molik.pawel - skorzystaj więc z oferty sprzedawców, którzy znani są z dobrej obsługi i ich przetestuj :evil:

Tak zrobię jak proponujesz. Jak tylko fundusze pozwolą celuje juz teraz w patine i ich ofertę. Mam dość zabaw i szargania nerwów za kilka złotych więcej. Niestety w meerminy nie wchodzę a słyszałem, ze też działają w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym wiedzieć jaki rozmiar brać z firmy Asos. Czy ktoś potrafi podpowiedzieć? Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to zwykle trzeba wziąć rozmiar większy od zwykle noszonego.

A co to znaczy zwykle noszony? Bo ja w każdej marce mam inny rozmiar ;)

 

Gdzie można kupić tanie espadryle wiązane? Widziałem ładny design tych z H&M, aczkolwiek są z grubego materiału i podeszwa cała pokryta gumą co może poddawać w wątpliwość przewiewność tych butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązane espadryle to nieporozumienie. Te z h&m to imitacja espadryli, czyli gumowa podeszwa do której przyklejona jest warstwa 'włókna'- coś podobnego jest też w F&F.

 

A ja uważam, że wiązane espadryle to wcale nie jest nieporozumienie. Dobrze trzymają się na nodze i nie zsuwają mi się tak z pięty jak wsuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Asos proponują zamawiać rozmiar większe niż standardow. Zwykle noszę espadryle w rozmiarze 42 ew. 42,5.

Zamówiłem więc w Asos 42 oraz 43. W 42 ledwo wsadziłem stopę, 43 również były za małe. W mojej ocenie 44 będę idealne.

Poza tym espadryle  ładne oraz wygodne. Jeśli chodzi o jakość to moim zdaniem jest to zakup maksymalnie na jeden sezon. Podeszwa jest sznurkowa, jednak jest to sznurek słabej jakości i od samego początku zaczyna się rozwarswiać w miejscu gdzie przyszyty jest materiał, ten z kolei również jest bardzo cienki. Z jednej strony to plus ponieważ jest bardzo przewiewny z drugiej minus kiedy espadryle są zbyt dopasowane  palce odznaczają się jak na cienkiej skarpetce. Moim zdaniem są to espadryle wyłącznie dla osób o wąskiej stopie.

 

Generalnie polecam jednak trzeba liczyć się z tym, iż nie będą miały zbyt długiej żywotności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.