Skocz do zawartości

Tanie espadryle na wakacje


parsi

Rekomendowane odpowiedzi

I przeżyły to?

Ja kiedyś próbowałem, to całkowicie się zdeformowały, podeszwa napuchła i nadawały się do wyrzucenia.

 

Tak, nie szkodzi im to w żaden sposób. Uważam tylko żeby pralka nie była pusta. 

Muszę powiedzieć, że podobnie postępuję z butami sportowymi i jak dotąd bez przykrych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kontynuując wątek espadryli w Nanu - Nana... przechodząc dziś postanowiłem zerknąć czy nadal są dostępne.

 

W tym momencie pełna rozmiarówka, choć kolorystyka już przebrana. Został głównie kolor różowy i pojedyncze sztuki innych.

 

Jeśli chodzi o sam rozmiar, nosząc normalnie rozmiar 42 (długość stopy 27,1 cm), musiałem zdecydować się na 44. 42 w ogóle nie dało się wsadzić na stopę, a 43 były za ciasne. Kupiłem jedyne, które zostały dla rozmiaru 44, czyli czarne.

 

Jakość szycia i wykończenia taka sobie, ale cena to 24,90 zł. Uznałem, że przetestuję dla forum tą opcję. Zrobiłem kilka zdjęć, więc może ocenicie sami czy był to sensowny zakup czy może lepiej było kupić wino w Lidlu :)

 

Ostatnie zdjęcie przedstawia założone espadryle. Nie jest to moja normalna stylizacja, a zdjęcie zrobione na szybko, więc nie śmiejcie się zbytnio.

 

Pozdrawiam

 

cXBFiT2.jpg

 

UCWJJGh.jpg

 

4Hs5KBE.jpg

 

UYtf8pa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espadryle wg mnie dobrze kupuje się na office.co.uk. Wersja tansza zdecydowanie spelnia opcje jednosezonowego produktu (używam ich jednak regularnie jako obuwia domowego). Gdybym miał cos polecić to będą to Tomsy, które zdecydowanie wytrzymają więcej niż jeden sezon i sa nieporównywalnie bardziej wygodne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

I przeżyły to?

Ja kiedyś próbowałem, to całkowicie się zdeformowały, podeszwa napuchła i nadawały się do wyrzucenia.

 

Już co prawda po lecie, ale dla przyszłych pokoleń... Swoje espadryle Cala chciałem umyć normalnie wodą (celowo podszedłem do tego ostrożniej, niż po prostu rzucić do pralki, tylko żeby stopniowo obserwować reakcję). Efekt? Nie polecam... Ktoś pisał, że "to tylko kawałek materiału z podeszwą". No nie do końca. Raz, że dochodzi do tego klej, jeśli mamy podklejoną podeszwę, i on niekoniecznie na ciepłą wodę i odpowiednie środki czyszczące będzie dobrze reagował. Dwa, że sama podeszwa też jednak jest zbita dość specyficznie. W sumie jeszcze da się w nich chodzić, może je wyjmę za rok na lato, ale mam mocne podejrzenia, że pralki by nie przeżyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Kontynuując wątek espadryli w Nanu - Nana... przechodząc dziś postanowiłem zerknąć czy nadal są dostępne.

 

W tym momencie pełna rozmiarówka, choć kolorystyka już przebrana. Został głównie kolor różowy i pojedyncze sztuki innych.

 

Jeśli chodzi o sam rozmiar, nosząc normalnie rozmiar 42 (długość stopy 27,1 cm), musiałem zdecydować się na 44. 42 w ogóle nie dało się wsadzić na stopę, a 43 były za ciasne. Kupiłem jedyne, które zostały dla rozmiaru 44, czyli czarne.

 

Jakość szycia i wykończenia taka sobie, ale cena to 24,90 zł. Uznałem, że przetestuję dla forum tą opcję. Zrobiłem kilka zdjęć, więc może ocenicie sami czy był to sensowny zakup czy może lepiej było kupić wino w Lidlu :)

 

Ostatnie zdjęcie przedstawia założone espadryle. Nie jest to moja normalna stylizacja, a zdjęcie zrobione na szybko, więc nie śmiejcie się zbytnio.

 

Pozdrawiam

 

cXBFiT2.jpg

 

UCWJJGh.jpg

Zdecydowanie kupiłbym wino w Lidlu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.