Skocz do zawartości

[Polska] Próchnik


Hargin

Rekomendowane odpowiedzi

Vistulowy dwurzędowiec jest bardziej zabudowany i faktycznie, bardziej klasyczny, ma też ciekawszy materiał (kolory i wzór, za to mniej formalny), ale ze zdjęć wynikałoby, że wiele dłuższy od Wellingtona nie jest, marynarka też sięga raptem do rękawów. 

@Hargin, Ty chyba miałeś okazję obejrzeć vistulowego Randala na żywo?

I pełna zgoda co do marketingu - choć ja stwierdziłbym raczej, że totalnie marnorawią całkiem niezłe pomysły i sesje fotograficzne.

 

Ciekaw jestem, czy ta nowa kolekcja jest już fizycznie w sklepach, wybrałbym się jutro zapoznać z nią w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byłem w Próchniku.

 

Nie mieli jeszcze pełnej kolekcji, głównie płaszcze i standardowe garnitury, które na razie mnie nie interesują. Była natomiast komentowana wyżej szara marynarka Wellington.

Nie znalazłem informacji o producencie tkaniny, natomiast wg. metki było to bodaj (nie zapisywałem) 55% wełny, 42% kaszmiru i 3%jedwabiu. Faktycznie, materiał miękki i miły w dotyku niczym dobry sweter.

Gorzej z podszewką, bo przy bodaj 55% wiskozy resztę stanowił poliester. Szkoda.

 

Marynarka faktycznie jest krótka (Madison z SuSu to to nie jest, niestety), ale "siedzenie" generalnie zakrywa. O ile mój garnitur z Próchnika w rozmiarze 50N jest na mnie nieco za duży, o tyle tu ten rozmiar leży dobrze (nie było 48ki, więc nie mogłem zweryfikować), nie odstaje, nie fałduje się zanadto na plecach (poza lekką fałdą poznańską), rękawy skróciłbym może o 1cm, więc źle nie jest. W naturze kolor jest lekko jaśniejszy i bardziej jednolity.  

Co do samego noszenia, na ile można to ocenić w trakcie krótkiej przymiarki, to czułem się w niej znakomicie i bardzo swobodnie, właśnie jak w dobrym swetrze.

 

Cóż, znawcy i koneserzy pewnie nie rzuciliby na nią okiem, ale ja... nosiłbym  :P

 

 

A`propos Randala z Vistuli, dowiedziałem się, że pomacać można go bodaj tylko w trzech sklepach w Warszawie. Jest ich tak mało, że nawet ściągnięcie na próbę ze stolicy byłoby niepewne  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety poziom niekompetencji personelu Prochnika nadal utrzymuje się na wyjątkowym jak na rodzime sieciówki poziomie. W zeszłym tygodniu zadaje pytanie mailowe obsłudze klienta, czy dwa modele płaszczy nie zostały ocieplone. Odpowiedź przyszła po 2 dniach, że każdy jest uszyty wyłącznie z warstwy zewnętrznej i podszewki. Nie chcąc tracić czasu, przed wizytą w salonie zadzwoniłem, aby się upewnić. Obsługa obiecała sprawdzić i oddzwonić, co się ziściło w ciągu paru minut.

Dziś pewien siebie zorganizowałem wyprawę do salonu.... i okazało się, że WSZYSTKIE płaszcze z kolekcji są ocieplone dodatkowym wypełnieniem WTF :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są aż tak niższe jakby miał wskazywać napis -50%. PŁASZCZ JZ15 MALLORY 03 jego cena wcześniej wynosiła 1250. Teraz poszybowała do 1799. Płaszcz PŁASZCZ OKSYWIE 1 kosztował wcześniej 299 zł a obecnie cena wynosi 500 zł i wiele innych modeli. Za takie promocje to ja podziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się swoimi wrażeniami, z uwagi na to, że skorzystałem z promocji w e-sklepie.

 

Zamowiłem marynarkę HAWKER2 (w kratę). Przysłali inną. 

 

Wymiana była sprawna, kontakt ze sklepem na dobrym poziomie. Przeprosili za pomyłkę i zorganizowali zwrot.

 

Pierwotnie zamawiana marynarka przyszła, dobrej jakości, sklad 80% wełna, reszta bawełna i jedwab. Generalnie jestem zadowolony, chociaż rozmiarówka jest dziwna, bowiem rękawy są mocno za długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.